رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
mahdi0554

انتقـــــــــــــادی جدی

پست های پیشنهاد شده

mahdi0554    572

..........انجمنی که واسه پول باشه مفت نمی ارزه...همش شعار همش شعار

دو نفریم همش داریم داد میزنیم کمک کمک هیچکدوم از مدیرا جواب نمیدن...میبینم سه نفر ا افراد درجه دار انلانند گفتم بذار بهشون بگم کمک را توپیام ....یکیشون که برچسب ( کاندید پشتیبان انجمن ) خورده و دو ستاره هم هست را بهش پیام دادم که این مشکل را دارم جواب داده که بله درست مشه بفرستید تا واستون درستش کنم 40 تومن هزینش میشه...اگه قرار به در امد زاییه خب سایت را اکانتی کنید ....... دم داداش گلم آقا امید اقبالی گرم که تا پیام را دادم بهش فوری جوابما داد و لینک داد بهم که بخاطر یه سری مسایل نشد دانلودش کنم...ولی اقای جواد اکبری با نهایت احترامی که براتون قایلم خواهشمندم نظارتتون را بیشتر کنید...دوستان جواب ما را داخل تاپیک ها نمیدن...ما سایت همسایه را منع میکردیم که فروشگاه را اندازی کردند والا اینجا داره بدتر میشه....خواهشمندم ناراحت نشید ولی این انتقاد من بود

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
e30-851    1,228

سلام به نظر من اسم اون مدیری که پول خواست و اون مدیری که جواب نداد رو بیان کنید در ضمن لینک پستی که زدید و بیجواب موند هم قرار بدید فکر نکنم پستی داخل پارتل بیجواب بمونه و اینکه در آخر داخل یاهو دوستان مسئول صد درصدی پاسخگویی به سوال ها نیستن و به سوال های داخل انجمن جواب میدن شما پست بزنید اگه بی جواب موند بعد انتقاد جدی کنید لطفا ، و در ضمن دوست عزیز آقای اقبالی هم یکی از همین مدیرهاست و به تعهدشون به سایت عمل کردند.یاعلی

• پسند 5

لینک به ارسال
DaryaDel    2,242

دو نفریم همش داریم داد میزنیم کمک کمک هیچکدوم از مدیرا جواب نمیدن...میبینم سه نفر ا افراد درجه دار انلانند گفتم بذار بهشون بگم کمک را توپیام ....یکیشون که برچسب ( کاندید پشتیبان انجمن ) خورده و دو ستاره هم هست را بهش پیام دادم که این مشکل را دارم جواب داده که بله درست مشه بفرستید تا واستون درستش کنم 40 تومن هزینش میشه...اگه قرار به در امد زاییه خب سایت را اکانتی کنید ....... دم داداش گلم آقا امید اقبالی گرم که تا پیام را دادم بهش فوری جوابما داد و لینک داد بهم که بخاطر یه سری مسایل نشد دانلودش کنم...ولی اقای جواد اکبری با نهایت احترامی که براتون قایلم خواهشمندم نظارتتون را بیشتر کنید...دوستان جواب ما را داخل تاپیک ها نمیدن...ما سایت همسایه را منع میکردیم که فروشگاه را اندازی کردند والا اینجا داره بدتر میشه....خواهشمندم ناراحت نشید ولی این انتقاد من بود

درود بر شما

ایجاد اینگونه تاپیک ها فقط حاشیه ایجاد میکنه اگر موردی هست شما با ناظم انجمن یا مدیریت کل در یاهو در میان بذارید نه اینجا

• پسند 5

لینک به ارسال

درود برشما...

بیاید یاهو

• پسند 5

لینک به ارسال
ARA6    987

به نظر منم انتخاب افراد درجه دار داره با بی دقتی و اشتباه انجام میشه.

هر کس میاد 4 تا آموزش از برنامه های ساده و 4 تا فایل فلش و 4 تا نرم افزار میذاره " به دلیل فعالیت مستمر" عنوان میگیره.

بعد نتیجش یا این میشه که دوستمون گفت. یا راهنمایی های نا درست که بعضی وقتا دیده شده

جناب اکبری لطفا در این زمینه تجدید نظر کنید. مرسی...

• پسند 1

لینک به ارسال
به نظر منم انتخاب افراد درجه دار داره با بی دقتی و اشتباه انجام میشه.

هر کس میاد 4 تا آموزش از برنامه های ساده و 4 تا فایل فلش و 4 تا نرم افزار میذاره " به دلیل فعالیت مستمر" عنوان میگیره.

بعد نتیجش یا این میشه که دوستمون گفت. یا راهنمایی های نا درست که بعضی وقتا دیده شده

جناب اکبری لطفا در این زمینه تجدید نظر کنید. مرسی...

درود..

آرش جان اتفاقا خیلی با دقت و زیره ذره بین انتخاب میکنیم....

اصلانم سلیقه ای نیست بلکه کاملا تخصصی وحر فه ای انتخاب میشن....از شما بعید بود این کم لطفی....

این دوستمونم تو یاهو سوتفاهمش حل شد....

موفق باشیدوماندگار یاحق

• پسند 5

لینک به ارسال
mahdi0554    572
درود..

آرش جان اتفاقا خیلی با دقت و زیره ذره بین انتخاب میکنیم....

اصلانم سلیقه ای نیست بلکه کاملا تخصصی وحر فه ای انتخاب میشن....از شما بعید بود این کم لطفی....

این دوستمونم تو یاهو سوتفاهمش حل شد....

موفق باشیدوماندگار یاحق

ممنون بابت پیگیری شما..................................................................................................................................ولی باز هم .....

موفق باشید

یاحق

• پسند 3

لینک به ارسال
RASTAGHI    1,189

سلام

میشه لطف کنید و بگید کی شعار داده و کجا؟

چه شعاری؟

چرا ادرس لینکی که توی اون تقاضای کمک کردید را قرار نداده اید ؟

من تو یاهو شما را ادد کردم و به شما پی ام میدم که مشکلتون چیه و چه کسی از شما درخواست پول کرده شما جواب پی ام های من را نمیدید میشه لطف کنید ودلیل این را هم بفرمایید؟

طبق قوانین هیچ کس موضف به جواب دادن به شما در یاهو نیست

ادرس لینک هایی را که جواب شما را ندادند را میشه قرار دهید

من تمام ارسالهای شما را چک کردم هیچ کدام بدون جواب نبودند

• پسند 5

لینک به ارسال
mahdi0554    572
سلام

میشه لطف کنید و بگید کی شعار داده و کجا؟

چه شعاری؟

چرا ادرس لینکی که توی اون تقاضای کمک کردید را قرار نداده اید ؟

من تو یاهو شما را ادد کردم و به شما پی ام میدم که مشکلتون چیه و چه کسی از شما درخواست پول کرده شما جواب پی ام های من را نمیدید میشه لطف کنید ودلیل این را هم بفرمایید؟

طبق قوانین هیچ کس موضف به جواب دادن به شما در یاهو نیست

ادرس لینک هایی را که جواب شما را ندادند را میشه قرار دهید

من تمام ارسالهای شما را چک کردم هیچ کدام بدون جواب نبودند

سلام اقای رستاقی ...شعار؟؟؟؟؟"""""""""""""ما واسه اینکه به همکارها کمک کنیم دور هم جمع شده ایم و فروشگاهی همانند سایت همسایه نداریم"""""""" کی گفته را نمیگم چون یادم نیست ولی اون اوایل که سایت راه انذازی شذه بود...شماره عضویت بنده گویاست..................زمان ارسال درخواست فایل در سه پست و تاریخ و ساعت پاسخگویی را ببینید + تاریخ انتقاد که باز هم متوجه میشید........

بنده مشغول تعویض ویندوز سیستم خودم هستم و این سیستم یکی ار دوستانه و نمتونم نو یاهو بیام وگرنه پاسخگو بوذم............بنده تو یاهو پیام و درخواست کمک ندتدم با استفاده از ارسال پیام سایت کمک خواستم...

هدف انتقاد بود نه توهین....

موفق و پایدار

• پسند 2

لینک به ارسال

درود بر همه عزیزان

در خصوص شعار دادن باید عرض کنم که این شعار ما هستش که کمک به همکار اما آیا این همکار هم قوانین انجمن را رعایت میکند ؟

در خصوص پیام خصوصی یا یاهو و ... ( بجز تلارهای انجمن ) مدیران انجمن مسئولیتی در این خصوص ندارند که پاسخگو باشند و در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی متوجه انجمن نخواهد بود

آیا این منتقی هستش که مثلا کسی بیاد مغازه بنده و بگه چون من عضو انجمن هستم میبایست گوشی بنده رو رایگان تعمیر کنید ؟

نخیر این منتقی نیست

پیام خصوصی اسمش روشه خصوصی ویا یاهو هم جزو بخش خصوصی هر کاربر و مدیری هست و به انجمن مربوط نمیشود پس اگه کاربری یا مدیری درخواست پول نماید به انجمن مربوط نمیشود

در خصوص پاسخ به سئوالات هم شما میبایست در نظر داشته باشید که این دنیای مجازی میباشد و هر یک از ما یک دنیای واقعی هم داریم که در اولویت هستش پس نمیشود از کسی توقع داشت که میبایست بصورت صددرصد و آنتایم در خدمت انجمن و پاسخگوی مشکلات کاربران باشند و جنبه حقیقی هر فردی در اولویت هستش ، پس اگر سطح توقعات خودمون رو فقط با نیاز شخصیمون نسنجیم اینگونه مشکلات پیش نمیاد

دوستان هم جلوتر فرمودند اگر پاسخ شما در تاپیکی داده نشده لینک بگذارید و اگر در انجمن کاربری و یا مدیری از شما درخواست پول برای حل مشکل شما نمود بفرمائید تا اون مدیر و ... رو اخراج کنیم

چطور میشه که شما کل تیم مدیریت و سایت رو زیر سئوال میبرید اما به این توجه نمیکنید که چند نفر از مدیران ما سریعا به شما از طریق یاهومسنجر پی ام دادند و تلاش کردند تا مشکل شما برطرف بشه شما میفرمائید که به آقای اقبالی پی ام دادید و ایشون سریعا لینک به شما دادند مگر ایشون جزو تیم مدیریت انجمن نیستند ؟

چطور اون زمانی که شما به ایشون پی ام دادید یاهومسنجر داشتید اما برای رسیدگی به مشکل .... بگذریم

کل تیم مدیریت انجمن پارتل موبایل همگی هدفشون کمک و یاری رساندن به همکاران هستش اما این به آن معنی نیست که کار و زندگی شخصی خودشون رو فدای انجمن کنند و هیچ کسی هم همچین توقعی از اونها ندارند مخصوصا در چنین روزهایی که تعطیل هستش

در خصوص انتخاب تیم مدیریت انجمن نیز باید عرض کنم که همگی عزیزان با صرف وقت و کارشناسی دقیق و با تصمیم گروهی انتخاب میشوند و در صورتی که فردی صلاحیتش تائید نشود نمیتواند به تیم مدیریت راه پیدا کند

درخصوص اشتباهات هم باید عرض کنم اشتباه جزوی از زندگی ما هستش

آیا خود شما در تعمیرات اشتباه نکردید ؟

همگی در زمانی دجار اشتباه میشویم ، این دلیل نمیشود که هرکسی که جزو تیم مدیریت شد باید بدون اشتباه باشد و بر تمام جوانب تعمیرات اشراف داشته باشد .

ما نمیگیم که بدون اشتباه هستیم اما هم بنده و هم تیم مدیریت تمام سعی و تلاشمون رو میکنیم که درصد اشتباهاتمون رو با کمک شما عزیزان به حداقل برسونیم لذا همینجا از همه عزیزان درخواست میکنم در صورت مشاهده هرگونه اشتباه و یاتخلف با ذکر مستندات اون از طریق پیام خصوصی و یا یاهو مسنجر با بنده تماس بگیرند تا در صورتی که سوء تفاهمی ایجاد شده باشد سریعا برطرف یا اگر واقعا تخلفی رخ داده پیگیری نمایم

با تشکر از همه عزیزانی که در این تاپیک شرکت کرده اند و با آرزوی موفقیت همه عزیزان

پایدار باشید و ماندگار

جواد اکبری

• پسند 5

لینک به ارسال
ziya nazifi    9

با سلام خدمت مدیریت پارتل و تمامی کاربران

متاسفانه جدیدا باب شده که مدیران در قبال پاسخگویی به کاربران مسئول هستند و حتما باید از کار خود زده و مشکل کاربر را حل نمایند.کاربران هم باید شرایط مدیران را درک کنند اینگونه باشد مدیران باید کار خود را بگذارند کنار و فقط پاسخگویه مشکلات و سوالات کاربر باشند.باید سطح توقعات را کم کرد هیچ جا کسی وظیفه ای برای کمک و .... ندارد همه باید دست به دست هم دهند حتی کاربران نیز باید مصرف کننده نباشند و اگر واقعا می توانند کمک کنند دریغ نکنند اینگونه باشد دیگر هیچ سوالی بی پاسخ نمی ماند. با تشکر ضیا نظیفی

• پسند 5

لینک به ارسال
mahdi0554    572
درود بر همه عزیزان

در خصوص شعار دادن باید عرض کنم که این شعار ما هستش که کمک به همکار اما آیا این همکار هم قوانین انجمن را رعایت میکند ؟

در خصوص پیام خصوصی یا یاهو و ... ( بجز تلارهای انجمن ) مدیران انجمن مسئولیتی در این خصوص ندارند که پاسخگو باشند و در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی متوجه انجمن نخواهد بود

آیا این منتقی هستش که مثلا کسی بیاد مغازه بنده و بگه چون من عضو انجمن هستم میبایست گوشی بنده رو رایگان تعمیر کنید ؟

نخیر این منتقی نیست

پیام خصوصی اسمش روشه خصوصی ویا یاهو هم جزو بخش خصوصی هر کاربر و مدیری هست و به انجمن مربوط نمیشود پس اگه کاربری یا مدیری درخواست پول نماید به انجمن مربوط نمیشود

در خصوص پاسخ به سئوالات هم شما میبایست در نظر داشته باشید که این دنیای مجازی میباشد و هر یک از ما یک دنیای واقعی هم داریم که در اولویت هستش پس نمیشود از کسی توقع داشت که میبایست بصورت صددرصد و آنتایم در خدمت انجمن و پاسخگوی مشکلات کاربران باشند و جنبه حقیقی هر فردی در اولویت هستش ، پس اگر سطح توقعات خودمون رو فقط با نیاز شخصیمون نسنجیم اینگونه مشکلات پیش نمیاد

دوستان هم جلوتر فرمودند اگر پاسخ شما در تاپیکی داده نشده لینک بگذارید و اگر در انجمن کاربری و یا مدیری از شما درخواست پول برای حل مشکل شما نمود بفرمائید تا اون مدیر و ... رو اخراج کنیم

چطور میشه که شما کل تیم مدیریت و سایت رو زیر سئوال میبرید اما به این توجه نمیکنید که چند نفر از مدیران ما سریعا به شما از طریق یاهومسنجر پی ام دادند و تلاش کردند تا مشکل شما برطرف بشه شما میفرمائید که به آقای اقبالی پی ام دادید و ایشون سریعا لینک به شما دادند مگر ایشون جزو تیم مدیریت انجمن نیستند ؟

چطور اون زمانی که شما به ایشون پی ام دادید یاهومسنجر داشتید اما برای رسیدگی به مشکل .... بگذریم

کل تیم مدیریت انجمن پارتل موبایل همگی هدفشون کمک و یاری رساندن به همکاران هستش اما این به آن معنی نیست که کار و زندگی شخصی خودشون رو فدای انجمن کنند و هیچ کسی هم همچین توقعی از اونها ندارند مخصوصا در چنین روزهایی که تعطیل هستش

در خصوص انتخاب تیم مدیریت انجمن نیز باید عرض کنم که همگی عزیزان با صرف وقت و کارشناسی دقیق و با تصمیم گروهی انتخاب میشوند و در صورتی که فردی صلاحیتش تائید نشود نمیتواند به تیم مدیریت راه پیدا کند

درخصوص اشتباهات هم باید عرض کنم اشتباه جزوی از زندگی ما هستش

آیا خود شما در تعمیرات اشتباه نکردید ؟

همگی در زمانی دجار اشتباه میشویم ، این دلیل نمیشود که هرکسی که جزو تیم مدیریت شد باید بدون اشتباه باشد و بر تمام جوانب تعمیرات اشراف داشته باشد .

ما نمیگیم که بدون اشتباه هستیم اما هم بنده و هم تیم مدیریت تمام سعی و تلاشمون رو میکنیم که درصد اشتباهاتمون رو با کمک شما عزیزان به حداقل برسونیم لذا همینجا از همه عزیزان درخواست میکنم در صورت مشاهده هرگونه اشتباه و یاتخلف با ذکر مستندات اون از طریق پیام خصوصی و یا یاهو مسنجر با بنده تماس بگیرند تا در صورتی که سوء تفاهمی ایجاد شده باشد سریعا برطرف یا اگر واقعا تخلفی رخ داده پیگیری نمایم

با تشکر از همه عزیزانی که در این تاپیک شرکت کرده اند و با آرزوی موفقیت همه عزیزان

پایدار باشید و ماندگار

جواد اکبری

باسلام خدمت مدیر دوست داشتنی اقای اکبری....چراشماو اقای رستاقی اینقدر تند عمل میکنید؟

بنده کاملا واسه اقای رستاقی توضیح دادم

توضیحات را در یاهو کپی میکنم....موفق باشید

بهتره موضوع بسته بشه

• پسند 1

لینک به ارسال
mahdi0554    572
با سلام خدمت مدیریت پارتل و تمامی کاربران

متاسفانه جدیدا باب شده که مدیران در قبال پاسخگویی به کاربران مسئول هستند و حتما باید از کار خود زده و مشکل کاربر را حل نمایند.کاربران هم باید شرایط مدیران را درک کنند اینگونه باشد مدیران باید کار خود را بگذارند کنار و فقط پاسخگویه مشکلات و سوالات کاربر باشند.باید سطح توقعات را کم کرد هیچ جا کسی وظیفه ای برای کمک و .... ندارد همه باید دست به دست هم دهند حتی کاربران نیز باید مصرف کننده نباشند و اگر واقعا می توانند کمک کنند دریغ نکنند اینگونه باشد دیگر هیچ سوالی بی پاسخ نمی ماند. با تشکر ضیا نظیفی

با سلام دوست عزیز مشکل من عدم پاسخگویی نیست...شما میفرمایین مدیر کار خود را انجام دهد سپس پاسخ کاربر رادهد....درسته ولی به این نکته هم توجه داشته باشید که ایشون توی سایت انلاین بودند و بنده بهشون پیغام دادم که میتونین کمک کنید که ایشون در جواب گفتند..../////// پس اگر کار داشتند نمیتونستند پاسخگوی بنده هم باشندحتی در پیغام خصوصی سایت....این موضوع گذشت ولی خوبه که اقای اکبری و سایر انتقاد پذیر باشند تا جای پیشرفت باشه....ممنون...موفق باشید

• پسند 3

لینک به ارسال
3afdari    2,007

با سلام

دوست عزيز به نظر من بي پاسخ موندن پست شما برميگرده به عجول بودن شما...

شما در كارتون بايد صبور باشيد و مشكل خود رو در سايت و گذاشتن پست و دنبال كردن بحث در همون پست به نتيجه ي مشكل خود برسيد

سوالاتي هم كه داده نشوند مجموعا همه يك دليل دارند...

تكراري بودن موضوع

البته نميخوام با اين پست ادامه بدم بحث رو اما مقصري هم اين بين اگه باشه خود شماييد...

هروقت كه ويندوزت عوض شد لينك پستت رو بذار من خودم توي اون پست در خدممت هستم تا مشكلت حل بشه

يا علي

• پسند 3

لینک به ارسال

با تشکر از همه عزیزان و با توجه به برطرف شدن مشکل این عزیز و درخواست خودشون تاپیک بسته شد

• پسند 5

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.