رفتن به مطلب
h_boghrati

G610 فقط ویبره میزنه و چراغ ال ای دی روشن میشه.

پست های پیشنهاد شده

h_boghrati    8

گوشی g610سه روز بعد از خرید گهگداری ریست میشه، فکتوری ریست میشه و چند روزی درست کار میکنه که ناگهان حین کار کردن با گوشی (ور رفتن با ستینگ گوشی) گوشی خاموش میشه. الان گوشی خاموشه و حتی آرم هواوی هم نمی آد.

شرایط حال:وقتی باتری شارژ میشه چراغ نوتیفیکیشن بالای گوشی روشن میشه و گوشی خود به خود شروع به ویبره زدن میکنه (هر ثانیه یک بار). وقتی ولوم پایین و بالا رو با هم بگیرم ویبره ش یکسره میشه. کامپیوتر هم گوشی رو نمیشناسه(sp flash tool کارایی نداره). فایل آپدیت رو تو اس دی ریختم و مراحل رو انجام دادم ولی گوشی اصلا واکنشی نشون نداد. سخت افزار کار گوشی رو باز کرده و گفته همه قطعات سالمه.

اینجا (مشهد) چند تعمیر گاه بردم برای ترمیم بوت، گفتن که هنوز باکس ریف از این گوشی پشتیبانی نمیکنه که بشه جی تگ زد. به یه تعمیرکار زنگ زدم تو اصفهان، گفت با باکس ریف نمیشه و باید باکس چینی باشه. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ دنبال چه باکسی باید باشم؟

ممنون از وقتی که گذاشتید.

• پسند 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
mahdi0554    572
گوشی g610سه روز بعد از خرید گهگداری ریست میشه، فکتوری ریست میشه و چند روزی درست کار میکنه که ناگهان حین کار کردن با گوشی (ور رفتن با ستینگ گوشی) گوشی خاموش میشه. الان گوشی خاموشه و حتی آرم هواوی هم نمی آد.

شرایط حال:وقتی باتری شارژ میشه چراغ نوتیفیکیشن بالای گوشی روشن میشه و گوشی خود به خود شروع به ویبره زدن میکنه (هر ثانیه یک بار). وقتی ولوم پایین و بالا رو با هم بگیرم ویبره ش یکسره میشه. کامپیوتر هم گوشی رو نمیشناسه(sp flash tool کارایی نداره). فایل آپدیت رو تو اس دی ریختم و مراحل رو انجام دادم ولی گوشی اصلا واکنشی نشون نداد. سخت افزار کار گوشی رو باز کرده و گفته همه قطعات سالمه.

اینجا (مشهد) چند تعمیر گاه بردم برای ترمیم بوت، گفتن که هنوز باکس ریف از این گوشی پشتیبانی نمیکنه که بشه جی تگ زد. به یه تعمیرکار زنگ زدم تو اصفهان، گفت با باکس ریف نمیشه و باید باکس چینی باشه. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ دنبال چه باکسی باید باشم؟

ممنون از وقتی که گذاشتید.[/quote

سلام دوست عزی..یکی دو روزه ین مدل داره سربه تعمیرکارها میذاره...یکیش خود من...الان یه g610 اومده...همکار فلش کرده تاچ از کار افتاده...هرکاری میکنم اوکی نمیشه...از همینجا هم از دوستان میخام که کمکم کنند...اقای mani م این مشکل را داره که دوتا پست گذاشته...ولی خب کسی پاسخگو نیست....

به امید پارتلی پویا تر فعالتر ودرخشان تر

ید

• پسند 3

لینک به ارسال
h_boghrati    8

ممنون از دلگرمیت مهدی جان

باکس ولکانو، سیگما.... هیچ کدوم پشتیبانی نمیکنن؟

• پسند 1

لینک به ارسال
alishams123    12,833

ممنون از وقتی که گذاشتید.

اولین کاری که شما باید انجام بدید اینه که کاربر ویژه شوید.

ممنون از وقتی که گذاشتید.[/quote

سلام دوست عزی..یکی دو روزه ین مدل داره سربه تعمیرکارها میذاره...یکیش خود من...الان یه g610 اومده...همکار فلش کرده تاچ از کار افتاده...هرکاری میکنم اوکی نمیشه...از همینجا هم از دوستان میخام که کمکم کنند...اقای mani م این مشکل را داره که دوتا پست گذاشته...ولی خب کسی پاسخگو نیست....از اقای اکبری مدیر سایت هم میخام به کسایی که لغب مدیر و مدیر ارشد و ناظم انجمن و کاندید و این حرفا دادند گوشزد کنند که این پست ها واسه کمک کردنه...شاید یه نفر واقعا کمک نیاز داشته باشه....الان چند روزه هیچکس پاسخگو نیست.....اون اوایل که سایت تاسیس شده بود صمیمی تر و پاسخ دهنده تر بود ولی الان........

به امید پارتلی پویا تر فعالتر ودرخشان تر

ید

راه حل مشکل شما قبلا در بخش ویژه اعلام شده دوست من.

فقط یکم جستجو میخواد که شما کم لطفی میکنید به " کسایی که لغب مدیر و مدیر ارشد و ناظم انجمن و کاندید و این حرفا دادند".

• پسند 5

لینک به ارسال
h_boghrati    8
اولین کاری که شما باید انجام بدید اینه که کاربر ویژه شوید.

راه حل مشکل شما قبلا در بخش ویژه اعلام شده دوست من.

فقط یکم جستجو میخواد که شما کم لطفی میکنید به " کسایی که لغب مدیر و مدیر ارشد و ناظم انجمن و کاندید و این حرفا دادند".

ممنون علی جان

من چون تعمیرکار یا مغازه دار نیستم و فقط دنبال مشکل همین گوشی هستم. یعنی اگه روش رو هم بدونم، باکس ندارم که بخوام تعمیر کنم. اگه لطف کنی و به صورت خصوصی فقط بهم بگی چه باکسی لازم داره. ممنونت میشم.

Sent from my C2005 using Tapatalk

• پسند 1

لینک به ارسال
h_boghrati    8

من قبول دارم که برای کسب اطلاعات باید هزینه پرداخت و اطلاعاتی که من می خوام در حد کاربر خانگی نیست. فقط مشکلم اينه که گوشیم رو تو اینترنت میگن تعمیر میشه ولی تعمیرکارهای مشهد می گن باکس ریف نمی تونه جی 610 رو فلش بزنه.

اگه حتی یه تعمیرکار کاربلد تو مشهد هم بهم معرفی کنید برام کافیه.

ممنون

• پسند 1

لینک به ارسال
emadrgh    347
من قبول دارم که برای کسب اطلاعات باید هزینه پرداخت و اطلاعاتی که من می خوام در حد کاربر خانگی نیست. فقط مشکلم اينه که گوشیم رو تو اینترنت میگن تعمیر میشه ولی تعمیرکارهای مشهد می گن باکس ریف نمی تونه جی 610 رو فلش بزنه.

اگه حتی یه تعمیرکار کاربلد تو مشهد هم بهم معرفی کنید برام کافیه.

ممنون

عزيز تعمير كار خوب توي مشهد را حالا اگه كسي از بجه هاي مشهد هست بهت بگه يا نه را كاري ندارم.ولي اين جواب ندادنا درسته سايت مدير ومعاون .پشتيبان داره.ولي جواب شما را نميدن.كسي اينجا تعهد نداده حتما به سوال جواب بده.شايد دوستان سرشون شلوغ بوده.يا هر دليل ديگه.هر كسي براي يازار خراب نشدن شغلش تلاش ميكنه.اينجا ما همه همكاريم و همه اكثرا هم را ميشناسيم.وقتي يه تازه وارد مياد تو سايت تا همكار بودنش مشخص نشه كسي زياد ميلي به پاسخ دادن جوابش نداره.

• پسند 2

لینک به ارسال
h_boghrati    8
عزيز تعمير كار خوب توي مشهد را حالا اگه كسي از بجه هاي مشهد هست بهت بگه يا نه را كاري ندارم.ولي اين جواب ندادنا درسته سايت مدير ومعاون .پشتيبان داره.ولي جواب شما را نميدن.كسي اينجا تعهد نداده حتما به سوال جواب بده.شايد دوستان سرشون شلوغ بوده.يا هر دليل ديگه.هر كسي براي يازار خراب نشدن شغلش تلاش ميكنه.اينجا ما همه همكاريم و همه اكثرا هم را ميشناسيم.وقتي يه تازه وارد مياد تو سايت تا همكار بودنش مشخص نشه كسي زياد ميلي به پاسخ دادن جوابش نداره.

ممنون عماد جان منم حرف شما رو تمام و کمال قبول دارم. (منم قبلا گفتم که تعمیر کار نیستم و آموزش به دردم نمی خوره) فقط موضوعی که هست تعمیرکارا تو مشهد میگن هنوز g610 ساپورت نمیشه و باید صبر کنی ولی اینجا همه میگن امکان پذیره و آموزشش هست. اگه کسی 80 درصد احتمال میده که میتونه مشکل منو حل کنه من حاضرم گوشی رو براش پست کنم.

• پسند 1

لینک به ارسال
ARA6    987
ممنون عماد جان منم حرف شما رو تمام و کمال قبول دارم. (منم قبلا گفتم که تعمیر کار نیستم و آموزش به دردم نمی خوره) فقط موضوعی که هست تعمیرکارا تو مشهد میگن هنوز g610 ساپورت نمیشه و باید صبر کنی ولی اینجا همه میگن امکان پذیره و آموزشش هست. اگه کسی 80 درصد احتمال میده که میتونه مشکل منو حل کنه من حاضرم گوشی رو براش پست کنم.

سلام

من مشهد هستم چن روز پیش یه همکار یه g610 همونطور که شما میگی آورد. اگه این گوشی همون باشه اصلا مشکلش نرم افزار نبود. اگه بلوار استقلال دادین 100 درصد همین بوده و نرم افزار نیست...

• پسند 2

لینک به ارسال
h_boghrati    8

سلام

من مشهد هستم چن روز پیش یه همکار یه g610 همونطور که شما میگی آورد. اگه این گوشی همون باشه اصلا مشکلش نرم افزار نبود. اگه بلوار استقلال دادین 100 درصد همین بوده و نرم افزار نیست...

من اونجا ندادم. سمت چهارطبقه و احمد آباد رو پرسیدم. ولی احتمال داره گوشی من هم همون مشکل رو داشته باشه.

به هر حال ممنون از لطفت. اگه ممکنه آدرس مغازه ت رو برام بفرست برای مشکلات بعدی مزاحم بشم.

فرستادم گوشی رو اصفهان (جی تگ اصفهان) گفت اگه درست نشه هم به قیمت اوراقی گوشی رو برمیداره.

ممنون از همه بزرگواران

ممنون به

ممنون

• پسند 1

لینک به ارسال
bardian    10

سلام با SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174 امتحان کن بدون باطری تیک DA DLL را زده گوشی را به کابل یو اس بی متصل کرده ابتدا گزینه فرمت بعد گزینه دانلود بدون تیک PERLODER با چند مدل فایل فلش امتحان کن اگر جواب نداد یا فلش نگرفت احتمالا از ای سی هارد داخلی است که یا براثر لحیم سردی یا ضربه ایراد پیدا می کند:30:

لینک به ارسال
SEYED1001    4,827
تنها كسي كه تونست درستش كنه مهندس ********** هركي مشكل اينجوري داره تماس بگره

دوست عزیز قرار دادن شماره تلفن داخل ارسال ها خلاف قوانین انجمن میباشد..لطفا تکرار نشود ..موفق باشید

• پسند 3

لینک به ارسال
تنها كسي كه تونست درستش كنه مهندس ******** هركي مشكل اينجوري داره تماس بگره
`

درود...

دقیقا میشه بگید چیکارش میکنید ....!!!!!

دوتا راه حل موجوده..

1_بصورت نرم افزاری (با فلش تولهای مختلف وفایلهی مختلف)

2_سخت افزاری بصورت هیت ملایم درحد اینکه آسیبی به ای سی های چسپی نرسه

و اما نکات انحرافی...

هر انجمنی بری چهارتا چرتو پرت نوشته برای اولین بار حل مشکل ویبره هواویی

وقتی تایپیکو باز میکنی نوشته با حرارت فلان شیلد رو بردار...یکی نیست بگه آخه یه دلیل منطقی بیار این روش جواب میده......

سرتو درد نیارم گرم کردن برد بعضی وقتا جواب میده اونم تو تعداد محدود مابقی فقط با تعویض هارد...

================================

اگه جواب نداد تنها راه تعویض هارد میباشد

دیگه هرکی این مشکلو داشت تماس بگیره یعنی چی!!!!!!!!!!

آپولو که هوا نمیکنی برادر...

گوشیهای هواوی بخاطر جنس نامرغوب هاردشون این ایرادات شایع میباشد....

تذکر گذاشتن شماره ویاهو آی دی خلافه قوانینه

=============

نتیجه گیری:

منطقتون چیزی رو قبول نکرد شما هم قبول نکنید

راه حل باید منطقی وعلمی باشه نه فقط از روی اینکه روی یه گوشی شانسی جواب گرفتید...:4::4::4::4:

موفق باشید یاحق

• پسند 5

لینک به ارسال
alijss    0

سلام تو همین هفته دوتا g610-u00اوردن پیشم خاموشی یکی فقط چراغ بالا ال سی دی روشن میشه و یکیش هم پیغام رمزگذاری ناموفق میزنه

خیلی سرچ کردم

مشکا هارد هست که خراب شده و فایل فلش رو نمیگیره

ریف هم ساپورت نداره

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.