رفتن به مطلب
MR.Ali

بهترین باکس یا دانگل گوشی های اندرویدی ؟

پست های پیشنهاد شده

MR.Ali    4,082

با سلام

مدتیه دنبال باکس یا دانگل برای گوشی های هوشمند اندرویدی می گردم -دوستان دانگل الماس محصول کاووش و باکس آسان سام رو معرفی کردن

لطفا دلایلتون و تفاوت هاشون رو برام بنویسید

چند سوال داشتم

1- به نظر شما کدوم جامع تر و به درد بخورتره -سرچی کرد راجب دو تاش ولی دوس دارم نظر همکاران رو بدونم

2- پشتیبانی و اپدیت شدن کدوم بهتره که گوشی های جدید رو پشتیبانی کنه

3- جز این دوتا شما چی رو پیشنهاد می کنید ؟

ممنون دوستان -لطفا اگه می تونید جامع توضیح بدید که کلی فکرم رو مشغول کرده این کار :106:

• پسند 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ALI KING    5,345

ir-key دانگل خوبیه از نظر من

الماس هم واسه اچ تی سی و اینا خوبه

• پسند 2

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082
ir-key دانگل خوبیه از نظر من

الماس هم واسه اچ تی سی و اینا خوبه

ممنون -یکم راجب به این دانگلی که معرفی کردید بیشتر معرفی می کنید -چه قبلیت های ویژه ای داره که شما می پسندینش ؟

باکسی برای گوشی های اندرویدی سراغ ندارید؟

بازم ممنون

• پسند 1

لینک به ارسال
ALI KING    5,345

دانگل 102 تا از گوشی های اچ تی سی رو فلش میکنه

خیلی هاش رو اس اف و سوپر یوزر میکنه

انلاک میکنه

بعضی تبلتهای چینی رو فلش میکنه

چند مدل گوشی رو هم ساپورت میکنه که الان یادم نی

قیمتشم مناسبه

الماس هم یخورده ضعیف تراز ایر کی هست ولی در کل بد نی

من جفتشم دارم و تو اچ تی سی لنگ نمیمونم

البته ایر کی گوشیهای دیگه رو هم ساپرت میکنه که الان یادم نی باید نگاش کنم

• پسند 2

لینک به ارسال
ruiner    626

من خودم المتس دارم

ازش راضی هستم

یکی از دوستامم آی آر کی داره اونم راضیه

به نظر من اگه محدودیتی از لحاظ مالی ندارین هر دو رو تهیه کنین چون اون طوری کامل ترین

• پسند 2

لینک به ارسال
ARA6    987

سوال شما یکم اشتباهه چون الماس واسه اچ تی سی هست و آسان واسه سامسونگ و سونی. تا جایی که من کار کردم الماس فقط کارایی که خودت میتونی انجام بدی رو راحت برات انجام میده وگرنه کار اضافه ای انجام نمیده (این حرف تا 90 درصد درسته چون مثلا آقا رضا سرعین چن روز پیش یه htc desire رو یو اس بی شو فعال کرده بود!!!!! این کار فوق العادست اما از این کارا 5 تا 10 درصد انجام میده و بقیه کاراش کارای عادیه که خودت میتونی انجام بدی)

اما آسان سام کارای زیادی روی سامسونگ ها انجام میده مثل ترمیم سریال و بیس باند و آنلاک.

اگه انتخابت بین این دوتاست و به نظر من حتما آسان سام بگیر...

• پسند 4

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082
سوال شما یکم اشتباهه چون الماس واسه اچ تی سی هست و آسان واسه سامسونگ و سونی. تا جایی که من کار کردم الماس فقط کارایی که خودت میتونی انجام بدی رو راحت برات انجام میده وگرنه کار اضافه ای انجام نمیده (این حرف تا 90 درصد درسته چون مثلا آقا رضا سرعین چن روز پیش یه htc desire رو یو اس بی شو فعال کرده بود!!!!! این کار فوق العادست اما از این کارا 5 تا 10 درصد انجام میده و بقیه کاراش کارای عادیه که خودت میتونی انجام بدی)

اما آسان سام کارای زیادی روی سامسونگ ها انجام میده مثل ترمیم سریال و بیس باند و آنلاک.

اگه انتخابت بین این دوتاست و به نظر من حتما آسان سام بگیر...

بله دوست عزیز قبلا از اینکه سوالم رو بپرسم درست تفاوتشون رو نمیدونستم ولی الان متوجه شدم

میخوام برای گوشی های اندرویدی جدید باکس یا دانگل تهیه کنم که بیشتر گوشی ها رو پشتیبانی کنه

با توجه به محدودیت مالیم میخواستم ببنم اساتید چی پیشنهاد میکنند

الان بیشتر دوستان گفتن برای htc ===> ir-key & almas

برای بقیه گوشی ها چی ؟ سامسونگ بیشترین سهم بازار رو داره-آیا آسان سام کار منو برای اول کار راه می ندازه ؟

دیگه جز این 2 برند برند دیگه چی توی بازار بیشتر فروش داره چون من htc & sumsong & sony به نظرم بیشتر از همه فروش دارن برای این سه دل نیاز دارم

بازم از همه اساتید به خاطر راهنمایی تشکر می کنم

• پسند 1

لینک به ارسال
rezaziyai    116

من هر 3 و دارم اسان IR-KEY و الماس به نظر من بهترین گذینه و کار آمد ترین گذینه آسان سام هست که در بین این 3 باکس من 80 درصد کاری که مربوط به این 3 باکس میشه رو با اسان انجام میدم

2 باکس IR KEY و الماس 95 درصد مانورشون روی HTC هست و اون 5 درصد که مربوط به باقی میشه رو نرم افزار های معروف VROOT و SRSROOT خیلی بهتر انجام میدن و فقط الماس که بون دیباگ انلاک میکنه خاصهو با نرم افزار ها ساده نمیشه انجامش داد.

70 درصد گوشی های HTC هم که از این دانگل ها استفاده میکنم جهت نصب رام کاستوم هست که آنلاک ( بدون باکس هم ساده میشه انجامش داد ) روت ( VROOT خیلی بهتر از باکس انجام میده ) نصب ریکاوری ( یک فرمان چند کلمه ای FAST BOOT ) و باقی هم که با گوشی انجام میشه

می ببخشید اگر زیاد حرف زدم تو این بازار پول در اوردن سخته بیهوده نباید خرج کرد اینم تجربه من بود شاید به دردت بخوره...

آسان سام بگیر بهترن گذینه هست

موفق باشی دوست عزیز

• پسند 5

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082
من هر 3 و دارم اسان IR-KEY و الماس به نظر من بهترین گذینه و کار آمد ترین گذینه آسان سام هست که در بین این 3 باکس من 80 درصد کاری که مربوط به این 3 باکس میشه رو با اسان انجام میدم

2 باکس IR KEY و الماس 95 درصد مانورشون روی HTC هست و اون 5 درصد که مربوط به باقی میشه رو نرم افزار های معروف VROOT و SRSROOT خیلی بهتر انجام میدن و فقط الماس که بون دیباگ انلاک میکنه خاصهو با نرم افزار ها ساده نمیشه انجامش داد.

70 درصد گوشی های HTC هم که از این دانگل ها استفاده میکنم جهت نصب رام کاستوم هست که آنلاک ( بدون باکس هم ساده میشه انجامش داد ) روت ( VROOT خیلی بهتر از باکس انجام میده ) نصب ریکاوری ( یک فرمان چند کلمه ای FAST BOOT ) و باقی هم که با گوشی انجام میشه

می ببخشید اگر زیاد حرف زدم تو این بازار پول در اوردن سخته بیهوده نباید خرج کرد اینم تجربه من بود شاید به دردت بخوره...

آسان سام بگیر بهترن گذینه هست

موفق باشی دوست عزیز

واقعا دمت گرم دوست عزیز

دنبال یه توضیح کامل اینطوری بودم که از سردرگمی در بیام -دم شما گرم

منم به گفته شما میرم عمل میکنم فقط یه اسان سام میخرم بازم ممنون :6:

لینک به ارسال
bolder68    112

با سلام دوست عزیز

همیشه واقیعت اونجوری نیست که دیگران میگین باید خودتت لمسش کنی تا بفهمی

من انواع باکسها رو دارم

volcano

riff

medusa

xtc

diamond

bst

setools

z3x

ufs-t

atf

همه اینخا رو دارم تازه باید یه سری هم بگیرم

توی اندروید اونم سامسونگ اسان سام من نداشتم ولی اکثر کسانی که داشتند رو من سراغ دارم راضی نیستند اوناییی که زیاد باکس دارن و مقایسه کاری میکنند

در مقابل باکس اسان سام باکس bst هست که فوق عالی هستش شما یه سرچ کن بعد میبینی من چی میگم بهترین تیم gsm داره روش کار میکنه

اگه یه ویترین قشنگ هم داری دانگل الماس رو توش بزار شاید اونجا کارایش بهتر باشه

موفق باشید

MY ID YAHOO COMPANY : [email protected]

• پسند 2

لینک به ارسال
soshan    711

من آسان سام دارم هرکی میگه بده بدون بلد نیست باهاش کار کنه من گوشیهایی رو داشتم که z3x خاموش کرده یا ترمیم کامل نکرده با آسان سام راه انداختم.

• پسند 3

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082
من آسان سام دارم هرکی میگه بده بدون بلد نیست باهاش کار کنه من گوشیهایی رو داشتم که z3x خاموش کرده یا ترمیم کامل نکرده با آسان سام راه انداختم.

ممنون دوست عزیز

والله دیگه قاطی کردم چی بگیرم -دوستان به من bst و Spt هم بهم توی چت معرفی کردن

اخر من نفهمیدم برای sumsung - HTC چی بخرررررررررررررررررمم؟؟؟- آخر من باکس بخر نیستم :35:

• پسند 1

لینک به ارسال
meraj khosravy    4,133

خاهشان اين بحث رو تمام كنيد .با سپاس از همه دوستان

• پسند 1

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082
خاهشان اين بحث رو تمام كنيد .با سپاس از همه دوستان

مگه این انجمن برای این زده نشده مشکلات هماران رفع بشه ؟

من میخوام دوستان کمکم کنن- من نمیدونم مشکل این کار چیه ؟ هر کسی نظراتش رو میگه و بدون جنجال و هیچ چیز دیگه ای

• پسند 1

لینک به ارسال
ILYA20    3,580
مگه این انجمن برای این زده نشده مشکلات هماران رفع بشه ؟

من میخوام دوستان کمکم کنن- من نمیدونم مشکل این کار چیه ؟ هر کسی نظراتش رو میگه و بدون جنجال و هیچ چیز دیگه ای

دوست عزیز برای بهتر کار کردن و لنگ نماندن باید یکم دستت رو ببری تو جیبت زیادی سخت نگیر شما یکی رو که بهتره رو انتخاب کن حرفه ای که شدی یه باکس مکمل بگیر.

موفق باشید

• پسند 5

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.