رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

Unes    3,101

سلام خدمت دوستان هواوی مدل p8. ALE-L21 روی ارمه و بالا نمیاد و با فایلاهای زیر فلش کردم

qk188yswh556.jpg

کلا فلش نمیخوره ممنون اساتید اگه تجربه ای دارن کمک کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
iratel    2,142

دوست عزیز علت مشکل رو میدونید چی هستش؟؟؟؟

• پسند 1

لینک به ارسال
Unes    3,101

یکی از همکارا خواسته فلش کنه با فایل dload که فلش رو کامل نخورده و الان رو ارمه و بالا نمیاد و باتمام بیلدها C40 و C150 . C636.C432.C185 اما فلش نمیخوره گوشی انلاک و روت شده

لینک به ارسال
iratel    2,142

به حالت فست بوت میره که از طرق فست بوت فایل رو بتونی رایت کنی؟؟

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

ببینید با این روش میتونید رفع عیب کنید:

Problem Solved :

- download a rom and extract it with Huawei Update Extractor

- enter fastboot mode and flash manually boot.img, recovery.img, system.img and cust.img on your p8 lite

---- afterwards your p8lite should boot normally and if you want you can now reinstall the whole rom normally

---- download a rom

------ extract it

--------- put the 'dload' folder in the root dictionary of your (empty)sd-card

-------------shut it down

----------------press volume up and down - and than the power button til' the update starts

• پسند 1

لینک به ارسال
Unes    3,101

بله همین روش رو تست کردم خودم اما

ae6o_p8_light.jpg

در رایت فایل حجم بالا ناتوان هست و نمیتونه فایل رو رایت کنه

لینک به ارسال
Unes    3,101

دوستان کسی تست کرده که با این روش با رایت فایل سیستم ایا امکان خاموشی کامل هست یا نه ؟

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

اگر اشتباه نکنم آقای قربانی آموزش رایت فایل با حجم بالا از طریق CMD را داخل سایت گذاشتند سرچ کنید به نتیجه می رسید

• پسند 1

لینک به ارسال
moadab    50

سلام

شما فایل dload با بیلدنامبر گوشی رو انتخاب کن و فقط داخل مموری SANDISK . KINGSTON CLASS10 بریز. گوشی هم فول شارژ باشه بهتره و با کلید های ولوم هر دو و پاور هم زمان نگه دارید و فلش شروع بشه.

موفق باشید .

اعلام نتیجه فراموش نشه.

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

برادر عزیز چه اروری میده وقتی میخوای فلش بزنی ؟؟؟؟

ریکاوری استوک نصبه یا ریکاوری کاستوم ؟؟

• پسند 1

لینک به ارسال
Unes    3,101
برادر عزیز چه اروری میده وقتی میخوای فلش بزنی ؟؟؟؟

ریکاوری استوک نصبه یا ریکاوری کاستوم ؟؟

این عکسی که گذاشتم با تمام فایلاش تست کردم با dload فلش نخورد

گوشی روت و انلاک هستش و ریکاوری روش هستش از طریق cmd و رایت دو فایل تونستم گوشی رو از ریکاوری در بیارم و فایل سیستم که حجمش زیاده رو نمیگره

و گوشی کلا رو ارمه بالا نمیاد

لینک به ارسال
Unes    3,101
moadab    50

سلام

شما فایل dload با بیلدنامبر گوشی رو انتخاب کن و فقط داخل مموری SANDISK . KINGSTON CLASS10 بریز. گوشی هم فول شارژ باشه بهتره و با کلید های ولوم هر دو و پاور هم زمان نگه دارید و فلش شروع بشه.

موفق باشید .

اعلام نتیجه فراموش نشه.

لینک به ارسال
Unes    3,101

سلام

موفق باشید .

اعلام نتیجه فراموش نشه.

دوست عزیز شما خودتون با اون رم SANDISK . KINGSTON CLASS10 تست کردید خودم شخصه با 4 تا رم کلاس 10 دیگه تست کردم اصلا فلش نمیخوره ؟

لینک به ارسال
moadab    50
دوست عزیز شما خودتون با اون رم SANDISK . KINGSTON CLASS10 تست کردید خودم شخصه با 4 تا رم کلاس 10 دیگه تست کردم اصلا فلش نمیخوره ؟

ذوست عزیز شما گفتید تجربه شخصی من هم عرض کردم ،بله تجربه شخصی بنده هست

من خودم تست کردم .رم هایی که شما استفاده کردید class 10 هست ولی از نظر کیفیت و الگوریتم ساختشون با هم تفاوت دارند.

در ضمن خود هواوی هم این چند مدل رم رو گفته استفاده کنید. موقع فلش این گوشی با فایل dload با رم معمولی تا 19 درصد میگره گیر میکنه بعدش ریست میشه ولی با این مموری ها کامل تست شده و کامل فلش خورده.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

• پسند 1

لینک به ارسال
Unes    3,101

گوشی از حالت روی ارم موندن در اومد و روشن شد اما بعد از 10 ثانیه کار خود به خود رستارت میشه دوستان کسی هست این مشکل رو رفع کرده باشه

لینک به ارسال
moadab    50
گوشی از حالت روی ارم موندن در اومد و روشن شد اما بعد از 10 ثانیه کار خود به خود رستارت میشه دوستان کسی هست این مشکل رو رفع کرده باشه

احتمال داره از هارد باشه . با چند بیلد مختلف فلش کن اگه جواب نگرفتی باید هارد تعویض بشه.

• پسند 1

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,886

بنظر میاد از هارد باشه و تعویض هارد برا سری کوالکوم یعنی واویلا

• پسند 1

لینک به ارسال
Unes    3,101

جالبه گوشی کلا 2 ماهه کار کرده و با فلش اینطوری شده مشکل نرم افزاری بوده که با فایل dload فلش نمیخوره و با روش cmd تونستم از حالته روی ارم دربیارمش بنظرم مشکل از باطری هم نمیتونه باشه چون گوشی رستارت میشه

لینک به ارسال
Kamran Taheri    3,356
جالبه گوشی کلا 2 ماهه کار کرده و با فلش اینطوری شده مشکل نرم افزاری بوده که با فایل dload فلش نمیخوره و با روش cmd تونستم از حالته روی ارم دربیارمش بنظرم مشکل از باطری هم نمیتونه باشه چون گوشی رستارت میشه

الآن شما میتونی وارد ریکاوری بشی؟

اگه میتونی که یه کاستوم رام بزن روش،ببین جواب نمیده؟

اگه کاستوم رام هم جواب نداد صددرصد سخت افزاریه

لینک به ارسال
Unes    3,101

وارد ریکاوری میشه اما فلش نمیخوره کلا با هر فایلی که داشت تست کردم اما فلش نمیخوره فقط از طریق cmd فلش میخوره اونم بعد از فلش10 ثانیه گوشی کار میکنه و رستارت میشه

لینک به ارسال
Unes    3,101

سلام

موفق باشید .

اعلام نتیجه فراموش نشه.

برادر این مموری که ذکر کردید چطور میشه پیدا کرد من که نتونستم گیر بیارم ؟

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.