رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
peyman

سوال در مورد فلش با فلش تولز و فایل رام ها

پست های پیشنهاد شده

peyman    49

با سلام یکی دو تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان کمکم کنید و جواب بدین

بعضا فایل فلش هایی را دانلود میکنم وقتی با فلشر فلش تولز و انتخاب اسکاتر انتخاب میکنم بعضی فیلد ها خالی میشه ایا این ایراد از فایل فلشه یا فلشر و فلش کردن در این حالت مشکلی پیش نمیاره ؟مثلا قسمت وبوت یا پرلودر خالیه یا یوزر دیتا این ایراد برا چیه؟

سوال دیگه اینگه میشه فایل مثلا یوزر دیتا رو از رام دیگه تو پوشه فایل رام دیگه کپی کرد و فلش کرد ؟بقیه فایلها چطور ؟ اگه نه چجوری میشه اینکارو کرد؟

یه سال دیگه اینکه با اسکاتر کردن با زدن دانلود فلش نمیشه و ارور میده و باید حتما فول انتخاب کرد تا فلش بشه و فرمت + دانلود باید انتخاب بشه این ایراد برا چیه؟ و تک اندرویید رو انتخاب کنیم فلش نمیشه چرا؟

ممنون میشم جواب بدین و کمک کنید خیلی دنبال جوا این سوالاتم

قربون همگی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
bahman60    432

سلام دوست عزیز وقت بخیر

وقتی که فایلی را انتخاب کردید و بعضی از قسمت ها اضافه نشد اگر میخواهید به صورت کامل فلش انجام بشه شما باید به طور دستی فایل را اضافه کنید ولی مشکل خاصی بوجود نمیاره ولی در بعضی از مدل ها بعد فلش گوشی روی آرم گیر می کند برای مثال گوشی htc desire 616 را میتوان نام برد که این مشکل براش پیش میاد و باید با فایل userdata حتما فلش بشه

در مورد سوال دوم هم در کل نمیشه همچین کاری کرد چونکه این فایل ها طبق آدرس دهی که به صورت پیش فرض دارن بر روی گوشی رایت میشن ولی گوشی های هم مدل را بنده چند بار امتحان کردم که در دو مورد جواب داد و در بعضی از مدل ها یا فلش تولز ارور میده یا اگرم فلش بشه گوشی روی آرم گیر میکنه

در مورد سوال سوم هم باید عرض کنم خدمتتون که این موارد قاعده خاصی نداره و باید قلق هر گوشی دستتون بیاد و به صورت تجربی خودتون باید امتحان کنید برای مثال گوشی g610 را وقتی میخوای فلش بزنی با ارور مواجه میشی که حتما قبل از فلش باید فایل secro را روی گوشی رایت کنید تا دیگه با ارور فلش تولز مواجه نشید

موفق باشید

• پسند 4

لینک به ارسال
peyman    49

بسیارممنونم

بعضی مواقع بعد رایت فایل گوشی خاموش میشه آیا به علت رایت preloder هستش ؟کلا preloder چیه و رایت بشه خوبه یا نه؟ اخه بعضی وقتها باید این تیک بخوره تا فلش بشه

لینک به ارسال
bahman60    432
بسیارممنونم

بعضی مواقع بعد رایت فایل گوشی خاموش میشه آیا به علت رایت preloder هستش ؟کلا preloder چیه و رایت بشه خوبه یا نه؟ اخه بعضی وقتها باید این تیک بخوره تا فلش بشه

فایل Preloader و Boot Loader این دو تا فایل حکم بایوس BIOS کامپیوترو دارن که وظیفه شناسایی پارتیشتن های مختلف فلش(مثل پارتیشن Recovery یا System یا Secro) آندروید و دکمه های سخت افزاری رو (مثل پاور) دارن.

• پسند 1

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.