رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
asrdigital

به دستگاه خود آسیب نرسانید راهنمای خرید کابل USB نوع C

پست های پیشنهاد شده

asrdigital    4

usb_3_type_c_new.jpg

استاندارد جدید برای اتصال سیمی، USB Type-C، برای شارژ کردن لپ تاپ و گوشی، انتقال داده و حتی ارسال ویدئو 4K به صفحه نمایش شما مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که به فروشگاه های معتبر لوازم الکترونیکی بروید، کابل ها و آداپتورهای زیادی را مشاهده می کنید که رابط قابل تعویضی دارند، اما متاسفانه بعضی از آنها عملکرد خوبی ندارند. کابل های محدودی که از USB Type-C به USB Type-A قابل تغییر هستند، به قدری بد عمل می کنند که به صورت دائمی به سخت افزار شما آسیب وارد می کنند.

مهندس شرکت گوگل به این مشکل پرداخت

مهندس نرم افزار شرکت گوگل، بنسون لونگ کابل ها، آداپتورها و لوازم جانبی Type-C را از آمازون خریده بود و در حساب گوگل پلاس خود در مورد آنها پست گذاشته بود و باعث شد که به صورت تصادفی او تبلیغ کننده برجسته ای در این زمینه باشد. در اول فوریه، او پستی در حساب گوگل پلاس خود گذاشت و اعلام کرد که یک کابل تجهیزات او یک Chromebook Pixel با قیمت 1499 دلاری بوده است را خراب کرده است.

او نوشت” من این مشکل را تحلیل کردم، اشتباهی واقعا بدی کردم”

سه روز بعد، یک مهندس دیگر، یک مقاله نوشت و اعلام کرد که USB Type-C برای لپ تاپ شما حکم تفنگ رولت روسی را دارد. Nexus 6P انرژی زیادی از لپ تاپ MacBook Air او در حین استفاده از رابط شرکت های دیگر ربوده بود و دستگاه را خراب کرده است و باعث شد که درگاه های USB Type-C به صورت متناوب جواب بدهد. یک کابل بد می تواند یک دستگاه را نابود کند.

متن کامل راهنمای خرید کابل USB نوع C در مجله تکنولوژی عصردیجیتال مطالعه کنید

• پسند 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.