رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
t.mobile2475

معرفی و آموزش کار با اسپری 530 جهت باز کردن سریع و آسان گوشی های جدید

پست های پیشنهاد شده

t.mobile2475    131

سلام

شاید بعضی از همکاران با این اسپری کار کرده باشن ولی چون خودم نمیدونستم و چند روزه که با این اسپری آشنا شدم گفتم این تاپیک جهت آشنایی همکاران با این اسپری کارآمد ایجاد بشه.

این اسپری تو قطعه فروشی ها به قیمت 15 تا بیست هزار تومن فروخته میشه و در مقابل کاری که انجام میشه واقعا میرزه.

با این اسپری و با کمک یک ورق رادیولوژی به راحتی میشه ال سی دی های گوشی های جدید مثل a5 و ... رو جدا کرد. خودم یه s6 رو که مشکل فلت شارژ داشت رو با این اسپری راحت باز و ال سی دی رو از فریم بدون دادن حرارت جدا کردم.

امیدوارم بدرد دوستان بخوره.

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
hani ghorbani    1,062

با سلام همکار گرامی دقیقا طریقه کار رو توضیح بدین ممنون میشم

• پسند 1

لینک به ارسال
t.mobile2475    131

فقط برای صفحه نمایش های led استفاده میشه و به صفحه نمایش های ال سی دی (TFT) آسین وارد میکنه. پس برای گوشی های جدید سامسونگ استفاده میشه دو برای گوشی های سونی و آیفون استفاده نکنید.

برای جدا کردن صفحه نمایش اس 4 و اس 3 از فریم هم میتونید استفاده کنید. بیشتر برای در آوردن صفحه نمایش های a3 a5 a7 e5 e7 و این مدل گوشی ها استفاده میشه.

برای کار از یک ورق رادیولوژی استفاده کن. یه کوشه رو هر چقدر دوست داری اسپری میزنی و نوار رو میفرستی داخل و دوباره اسپری میزنی و با ورق جدا میکنی. فقط باید مواظب باشی فلت ها رو پاره نکنی.

برای جدا کردن تال سی دی ار فریم هم ال سی دی رو توی زیپ کیف میندازی اسپری رو میزنی درش رو میبندی و بعد از ده دقیقه از توی زیپ کیف که غرق مواد اسپری هستش در میاری و به راحتی صفحه نمایش رو از فریم جدا میکنی.

• پسند 1

لینک به ارسال

درود

این اسپری 530 خاصیت ضد چاسبی پایین هستش

اما من یک مواد ضد چسبی دارم خیلی عالی هستش

اگه خواستید بگید تا شماره تلفن خصوصی بدم سفارش بدید

• پسند 2

لینک به ارسال
t.mobile2475    131
درود

این اسپری 530 خاصیت ضد چاسبی پایین هستش

اما من یک مواد ضد چسبی دارم خیلی عالی هستش

اگه خواستید بگید تا شماره تلفن خصوصی بدم سفارش بدید

معرفی کنید تا در صورت تمایل همکاران اقدام به خرید کنن.

لینک به ارسال
armanaaa    7

بله لطفا معرفی کنید خرداری کنیم

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

لینک به ارسال
سلام

شاید بعضی از همکاران با این اسپری کار کرده باشن ولی چون خودم نمیدونستم و چند روزه که با این اسپری آشنا شدم گفتم این تاپیک جهت آشنایی همکاران با این اسپری کارآمد ایجاد بشه.

این اسپری تو قطعه فروشی ها به قیمت 15 تا بیست هزار تومن فروخته میشه و در مقابل کاری که انجام میشه واقعا میرزه.

با این اسپری و با کمک یک ورق رادیولوژی به راحتی میشه ال سی دی های گوشی های جدید مثل a5 و ... رو جدا کرد. خودم یه s6 رو که مشکل فلت شارژ داشت رو با این اسپری راحت باز و ال سی دی رو از فریم بدون دادن حرارت جدا کردم.

امیدوارم بدرد دوستان بخوره.

اين اسپري همون اسپري ناهيد خودمون هست با مارك ديگه اي كه قطعات فروشي ها به سه برابر قيمت به فروش ميرساننبعدشم شما براي باز كردن s6 تاچ وال سي دي جدا كرديد اونم با اسپري ؟؟؟؟؟!!!!!!!

دوستان اصولي ترين كار براي جدا كردن حرارت دادن هست كه خود سامسونگ هم توصيه كرده سراغ حلال و اسپري نريد كه بعضي وقتا صدمات جبران ناپذيري وارد ميكنن

<a href=ym6_s6_thumb.jpg' alt='ym6_s6_thumb.jpg'

اين اسپري وحلال ها هم مثل همون حلال چسب ايسي ها هست كه بعضي افراد سودجو بفروش ميرسانن چسب دور ايسي ها epoxy هستن در شيمي به معناي يكطرفه هست يعني بدون حلال (البته من قصد توهين و جسارت به كسي رو نداشتم فقط جهت اگاه سازي دوستان اين پست رو گذاشتم )

• پسند 2

لینک به ارسال
t.mobile2475    131

بله. برای باز کردن ذرب پشت s6 این اسپری کمک زیادی میکنه و برای تعویض فلت شارژ s6 باید ال سی دی از فریم جدا بشه.(البته s6 edgh اینجوری نیست). برای جدا کردن ال سی دی از فریم این گوشی حرارت کاری انجام نمیده.

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.