رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
موبایل مهاجر

پينوت دقيق j700h به روش direct emmc

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ي خوبان

فقط خواهش ميكنم همكار عزيز ترميم بوت اين گوشي هم نشه كيلويي 2 هزار تا اشتياق براي قرار دادن فايل دامپ از بين نره

اين پست فقط بنا به قولي كه به كاربر عزيز aguero18 دادم گذاشته شد

<a href=ofrg0ntkp9ht66j5qhas.jpg' alt='ofrg0ntkp

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

قابل توجه دوستان عزيزي كه پيام خصوصي ميدن اين تصوير توسط بنده در مركز خدمات سامسونگ تهيه شده ميدونستم بعد از ارسال اين پست همه جبهه خواهند گرفت فقط جهت اطلاع دوستان بنده به جز سايت پارتل در هيچ سايت ديگه اي فعاليت ندارم نه وقتشو دارم ونه دوست دارم اينجاهم كه هستم فقط بخاطر اميد اقبالي عزيز هست كه موندم

• پسند 5

لینک به ارسال
BBoyGSM    23

بسیار ممنون از زحمات گرانقدر شما و بچه های خوب پارتل که بدون هیچ منت و چشم داشتی کمک میکنن به همدیگه

فقط اگه لطف کنید فایل دامپش رو هم قرار بدید ممنون میشم

• پسند 1

لینک به ارسال
بسیار ممنون از زحمات گرانقدر شما و بچه های خوب پارتل که بدون هیچ منت و چشم داشتی کمک میکنن به همدیگه

فقط اگه لطف کنید فایل دامپش رو هم قرار بدید ممنون میشم

صبور باشيد حتما بزودي اپلود خواهد شد

• پسند 3

لینک به ارسال
aguero18    213

با سلام خدمت همه ي خوبان

فقط خواهش ميكنم همكار عزيز ترميم بوت اين گوشي هم نشه كيلويي 2 هزار تا اشتياق براي قرار دادن فايل دامپ از بين نره

اين پست فقط بنا به قولي كه به كاربر عزيز aguero18 دادم گذاشته شد

<a href=ofrg0ntkp9ht66j5qhas.jpg' alt='ofrg0ntkp

ممنون داداش گلم امیدوارم بتونم یه روز لطفتو جبران کنم

• پسند 2

لینک به ارسال
meraj khosravy    4,190

بلاخره يه شير مرد پيدا شد كه فايل دامپ مخصوص اين مدل رو بزاره توي نت .ما يك ماه الاف دامپ اين گوشي براي atf بوديم .بعضي ها فكر ميكردن مثلان ميخان شاخ قول رو بشكنن .اين موضوع كه كاربر خانگي نميتونه انجام بده .

جوري كاربرهاي ايراني تو بقيه سايت ها پوز ميدادن كه برنامه نويس باكس ATF كه اين مشكل رو حل كرده اين كارها رو نميكرد.بازم مرسي داداش گلم

• پسند 3

لینک به ارسال
بلاخره يه شير مرد پيدا شد كه فايل دامپ مخصوص اين مدل رو بزاره توي نت .ما يك ماه الاف دامپ اين گوشي براي atf بوديم .بعضي ها فكر ميكردن مثلان ميخان شاخ قول رو بشكنن .اين موضوع كه كاربر خانگي نميتونه انجام بده .

جوري كاربرهاي ايراني تو بقيه سايت ها پوز ميدادن كه برنامه نويس باكس ATF كه اين مشكل رو حل كرده اين كارها رو نميكرد.بازم مرسي داداش گلم

بله پست اقا شهرام رو توي هاستينگ ديدم ولي اون j700f بود والا بخدا كاري كه همكاران عزيز ميكنن به مراتب بدتر ازكاربران خانگي هست ماكه اينجا مونديم چيكار كنيم وضعيت واقعا تاسف اور هست 2 يا 3 نفر از همشهري هاي من هم اينجا حضور دارن خدا اين چند نفر رو هم به راه راست هدايت كنه !!!!

• پسند 5

لینک به ارسال
hamed325    27

دوستان گلم در این زمینه هر کسی اگه مطلبی داره ارائه کنه.منم دو تات از این مدل روی دستم مونده

لینک به ارسال
meraj khosravy    4,190

بعضي ها ميگن اين اداپتور هاي atf بعضي هاشون اذيت ميكنن .واقعان اين حرف حقيقت داره؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.