رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
golpa

مشکل هنگ سامسونگ not 3 n9005 بعد از ابدیت به اندروید 5.0

پست های پیشنهاد شده

golpa    410

سلام همکاران گرامی

گوشی فوق مشتری اورده که میگه با وای فای ابدیتش کرده به 5.0 حالا هنگامی که گوشی الگو داره و قفلش میکنی هنگ میکنه یا باید چند بار پاور و بزنی تا تصویر بیاد بعد تاچ هنگه الگو را نمیزنه بعضی موقع اولش که کلید پاور میزنی الگو نداره همینکه تاچشو میزنی الگو میاد خلاصه تو این حالتا هنگ میکنه با تک فایل همین ورژن هم که روشه فلش زدم بازم فرقی نکرد 4 فایلشم گیرم نیومد جرات هم نکردم دانگیریدش به 4.4.2 بکنم ....از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند...یا روش دانگرید امن

ورژنش:N9005XXUGBOI8_N9005OJVGBOI1_N9005XXUGBOD3_HOME.tar.md5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
golpa    410

دوستان ممنون میشم کمکم کنید حتی ازین روش جناب مقصود هم رفتم ولی وقتی فایل برای تغییر بوت لودر را رایت میکنم فیلد میده لطفا کمک کنید

http://partelmobile.com/thread16220.html

لینک به ارسال
golpa    410

اساتید همچنان منتظر یاری تان هستم:41::41:

لینک به ارسال
iratel    2,142

دوست عزیز برای حل مشکلتون شما بایستی رام مخصوص منطقه گوشی رو دانلود کنید که مشکلتون حل بشه موفق باشین

• پسند 1

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

دوست عزیز یزای دانگرید امن شما یاید روند زیر را دنبال کنید:

1- فایل اندروید نسخه 5 و 4 یک منطقه

2- بعد از رایت فایل نسخه 5 توسط نرم افزار 7zip فایل مودم را استخراج کنید

3- فایل اندروید 4 را روی گوشی رایت کنید

4- اگر بعد از دانگرید مشکل شبکه داشتید فایل مودم مرحله 2 را توسط ادین روی گوشی رایت کنید و تمام

مراحل را انجام و اعلام نتیجه نمائید

• پسند 1

لینک به ارسال
golpa    410

درود خدمت همکاران عزیز

دوستان من چون یکم پاسخگویی دوستان طول کشید با این ورژن 4.4.2 دانگرید کردم که بیس باند و سریال پرید بعد این فایل مودم رایت کردم درست شد الان مشکل هنگی تاچ و دیگه نداره فقط وقتی صفحه را قفل میکنی و دوباره کلید پاور و که میزنی یکم بیشتر از زمان معمول حدود 5 ثانیه طول میکشه که تصویر بیاد و صفحه روشن بشه حالا اگه با یه رام 4.4.2 دیگه فلش کنم حل میشه؟؟؟ایا دوباره سریال نمیپره؟؟؟یا چه ورژن اندروید 5.0 دوباره بزنم که اوکی باشه ؟؟؟؟منتظر راهنماییتون هستم

رام 4.4.2:N9005XXUENA8_N9005OJVENA3

مودم:XXUGNG1

لینک به ارسال
golpa    410
درود

دوست عزیز یزای دانگرید امن شما یاید روند زیر را دنبال کنید:

1- فایل اندروید نسخه 5 و 4 یک منطقه

2- بعد از رایت فایل نسخه 5 توسط نرم افزار 7zip فایل مودم را استخراج کنید

3- فایل اندروید 4 را روی گوشی رایت کنید

4- اگر بعد از دانگرید مشکل شبکه داشتید فایل مودم مرحله 2 را توسط ادین روی گوشی رایت کنید و تمام

مراحل را انجام و اعلام نتیجه نمائید

با سپاس....با توجه به نظر شما از مودم اندروید 5.0 که قبلش روش بود الان استخراج کردم و رایت زدم الان خیلی بهتر شد و وقتی قفلش میکنم و دوباره پاور و میزنم زمان روشن شدن تصویرش کمتر شده و به 3 ثانیه رسیده

• پسند 1

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

ممنون از اعلام نتیجه شما می توانید برحسب سریال و s/n دیوایس تان فایل اورجینال و اولیه گوشی را پیدا و روی گوشی رایت نمائید

موفق باشید

• پسند 1

لینک به ارسال
golpa    410
درود

ممنون از اعلام نتیجه شما می توانید برحسب سریال و s/n دیوایس تان فایل اورجینال و اولیه گوشی را پیدا و روی گوشی رایت نمائید

موفق باشید

میشه بگید چجوری پیدا کنم؟؟ ممنون

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

تا جائی که من یادم هست یکی از مدیران یه پستی برای ترمیم سریال سامسونگ بدون باکس داخل سایت قرار داده اند سرچ کنید اگر به نتیجه نرسیدید اعلام کنید تا براتون توضیح دهم

لینک به ارسال
golpa    410
درود

تا جائی که من یادم هست یکی از مدیران یه پستی برای ترمیم سریال سامسونگ بدون باکس داخل سایت قرار داده اند سرچ کنید اگر به نتیجه نرسیدید اعلام کنید تا براتون توضیح دهم

الان سریالش اوکی هست فقط مشکل قفل داره که عرض کردم ...میشه توضیح بدید؟؟

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

دوست عزیز شما اعلام کردید نحوه پیدا کردن فایل اورجینال چی هست منم خدمتتون عرض کردم

لینک به ارسال
golpa    410
درود

دوست عزیز شما اعلام کردید نحوه پیدا کردن فایل اورجینال چی هست منم خدمتتون عرض کردم

با سپاس ولی از طریق IMEI INFO هم دیدم ولی منطقه را نزده بود

لینک به ارسال
golpa    410

دوستان مشکل هنگ کردنش با کارهایی که تو پست 6 و 7 گفتم حل شد اون مشکل که قفل و روشن شدن صفحه هم سخت افزاریه چون سنسورشم کار نمیکنه...با تشکر از کلیه همکاران...موضوع بسته شد....

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.