رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
ser

مشکل factory startup service please wait for on-screen power off button

پست های پیشنهاد شده

ser    0

با سلام ،

گوشی بنده z3 هست و یک بار باهاش استخر رفتم و دیگه انتن رفت، دادم به مغازه که درست کنن و بعد از یه ماه و دادن سریال و تعمیر سخت افاری گفتن درست نمیشه و بیشتر از ان کار کنیم روش بورد خاموش میشه ، پس گرفتم گوشی رو، حالا گوشی رو توسط نرم افزار Sony PC Companionاپدیت کردم ، ولی

این پیغام رو میده ،factory startup service please wait for on-screen power off button

من هم دکمه پاور اف رو نزدم،

حالا ممنون میشم از اساتید و دوستان که راهنمایی کنید که چه کنم و اطلاعات بدید بهم.

چون مشکل هم سخت افزاری هست و هم نرم افزاری تو دو گروه پست کردم.

واقعا ممنون میشم کمک کید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
khanzadeh    394

برای اینکه این مشکل شما برطرف بشه باید به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید چون این عیب تخصصی میباشد وشما کاربرخانگی قادر به حل این مشکل نمی باشید

لطفا بگید که اهل کدوم شهر هستید تا همکاران که در ان شهر فعالیت دارند اعلام کنند که شماتشریف ببرید خدمتشون/////

لینک به ارسال
ser    0
برای اینکه این مشکل شما برطرف بشه باید به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید چون این عیب تخصصی میباشد وشما کاربرخانگی قادر به حل این مشکل نمی باشید

لطفا بگید که اهل کدوم شهر هستید تا همکاران که در ان شهر فعالیت دارند اعلام کنند که شماتشریف ببرید خدمتشون/////

تهران هستم ، در ابتدا میخوام بدون چیکار ده گوشی رو که اپدیتش کردم این پیغام رو میده ،factory startup service please wait for on-screen power off button

لینک به ارسال
jafarasadi    215
تهران هستم ، در ابتدا میخوام بدون چیکار ده گوشی رو که اپدیتش کردم این پیغام رو میده ،factory startup service please wait for on-screen power off button

سلام گوشی ابخوردست .دست تعمیرکار بوده نمیشه همین جوری گفت ایرادش چیه ولی این مورد رو داشتم که بعد از ابخوردگی مشکل انتن داشت وحل کردم در صورت تمایل باپیام خصوصی به بنده اطلاع دهید تا براتون حلش کنم

موفق باشید

• پسند 1

لینک به ارسال
ser    0
سلام گوشی ابخوردست .دست تعمیرکار بوده نمیشه همین جوری گفت ایرادش چیه ولی این مورد رو داشتم که بعد از ابخوردگی مشکل انتن داشت وحل کردم در صورت تمایل باپیام خصوصی به بنده اطلاع دهید تا براتون حلش کنم

موفق باشید

پیغام دادم جواب ندادید ؟

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.