رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

ehsank    80

با سلام

دوستان چند روز پیش یه هواوی g610-u20 که البته روی قاب u00 بود مشکل ویبهر ممتد داشت که با بیلد 125 u20 اون موقع روشن شد و کار میکرد امروز دوباره اومده میگه مجدد خاموش میشه میوای روشن کنی ویبره پشت سر هم میزنه ، من تو مغازه تست کردم دیدم درسته . بعضی وقتا روشن میشه بالا میاد بعضی وقتا هم ویبره میزنه

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,890

ابتدا فول دامپ رایت کنید دقت کنید احتمال خاموشی وجود داره اگه با فول دامپ حل نشد احتمال کم تغذیه ریهات میخواد و احتمال زیاد هارد مشکل داره که شدیدا شایعه تو این مدل

• پسند 4

لینک به ارسال
ehsank    80
ابتدا فول دامپ رایت کنید دقت کنید احتمال خاموشی وجود داره اگه با فول دامپ حل نشد احتمال کم تغذیه ریهات میخواد و احتمال زیاد هارد مشکل داره که شدیدا شایعه تو این مدل

ممنونم آقا رضا اگه میشه لینک آموزش رایت فول دامپ بهم بدین چون اصلا نمیدونم فول دامپ چیه

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,890
ممنونم آقا رضا اگه میشه لینک آموزش رایت فول دامپ بهم بدین چون اصلا نمیدونم فول دامپ چیه

اول باید مشخص کنید گوشی یو بیست یا یو دوصفره.چون روش رایت فول دامپ برای هرکدوم متفاوته.اگه یو بیست فقط میشه با این ورژن روش کار کردSP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot

ولی اگه یو دوصفر باشه میشه با ولکانو و کرک پیرانها هم ازش دامپ گرفت و رایت کرد

• پسند 3

لینک به ارسال
ehsank    80
اول باید مشخص کنید گوشی یو بیست یا یو دوصفره.چون روش رایت فول دامپ برای هرکدوم متفاوته.اگه یو بیست فقط میشه با این ورژن روش کار کردSP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot

ولی اگه یو دوصفر باشه میشه با ولکانو و کرک پیرانها هم ازش دامپ گرفت و رایت کرد

گوشی پشت باتریش g610-u20 زده اما رو قاب زده g610-u00 کنار کانکتور سیم هم دو نقطه طلایی هست

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,890
گوشی پشت باتریش g610-u20 زده اما رو قاب زده g610-u00 کنار کانکتور سیم هم دو نقطه طلایی هست

دو نقطه طلایی معمولا یو دوصفره ولی بازم بهتره با روشی که گفتم تست کنید

• پسند 3

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.