رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
golpa

مشکل با فلش هواوی p6-u06 b112

پست های پیشنهاد شده

golpa    410

سلام دوستان این گوشی میخام فلش کنم ولی نمیگیره بیلدش 112 هستش با 119 و 130 زدم نگرفت واینکه تک سیم هست ولی تنظیمات دوسیم داره تو یکی سایتا دیدم زده این مدل رام چین و داره وباید با بیلد 117 و 118 فلش بشه این دو رام هم گشتم پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید و یا اگه کسی لینک این دو تا رام و داره بهم بده ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
reza_behbahan    115

بعضی مدلهای جدید p6 دارای cpu mtk هستند ... اگر گوشی روشن هست با cpu-z میتونید مدل cpu رو بخونید

لینک به ارسال
golpa    410

دوستان بعد از کلی کلنجار رفتن با این گوشی متوجه شدم رفرش هستش و cpu mtk 6582v هستش و اصلا از طریق مموری فلش نمیشه و اینفو هم نمیده الان دیگه رو ارم مونده بعضی وقتا هم روشن نمیشه کلا رامش پریده ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری فلشش کنم و با چه رامی ؟؟؟؟

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

با فایل امید اقبالی تو انجمن هست تست کنید

• پسند 1

لینک به ارسال
golpa    410
با فایل امید اقبالی تو انجمن هست تست کنید

میشه لطفا لینکشو بدید؟؟؟؟

لینک به ارسال
golpa    410

سپاسگزادم داداش پیداش کردم ولی ممنون بابت همکاریت عزیز شما خیلی بزرگوارید

گذاشتم زیر دانلود

میشه این لینکم از اقای محمدی لطف کنند دوباره بذارن؟؟؟

http://partelmobile.com/thread16485.html

لینک به ارسال
golpa    410

فایل دانلود شد ولی هنگام فلش وقتی گوشی و وصل میکنم هیچ عکسالعملی نشون نمیده نه فلش تول چیزی میشناسه نه سیستم....اعصابمو خرد کرده این گوشی

فعلا باطریشا گذاشتم زیر شارژ

لینک به ارسال
golpa    410

دوستای گلم بلاخره وصل شد کاملم فلش گرفت ولی الان روشن میکنم صفحه ابیه؟؟؟؟کسی این رام که اقای محمدی گذاشتن و نداره؟؟؟

partelmobile.com/thread16485.html

لینک به ارسال
golpa    410

درود بر همگی بلاخره مشکل حل شد با یه فایل دیگه که خریداری کردم البته فایل اقای اقبالی رو این گوشی صفحه سیاه میومد بالا و این فایل من خودم یه تغیر داخلش دادم که ترکیبی از فایل اقای اقبالی با این قایل میباشه و بزودی اپلود میکنم و در اختیار دوستان عزیز پارتلی میزارم... البته با اقای فرشاد محمدی هم تماس گرفتم ایشون هم یه فایل اوکی داره که منقضی شده بود و گفتند در اولین فرصت اونم آپلود میکنم....با سپاس از همگی

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

فایل بوت رو جایگزین فایل بوت فایل امید اث=قبالی میکردین درست میشد

• پسند 2

لینک به ارسال
mohsen-af    20
درود بر همگی بلاخره مشکل حل شد با یه فایل دیگه که خریداری کردم البته فایل اقای اقبالی رو این گوشی صفحه سیاه میومد بالا و این فایل من خودم یه تغیر داخلش دادم که ترکیبی از فایل اقای اقبالی با این قایل میباشه و بزودی اپلود میکنم و در اختیار دوستان عزیز پارتلی میزارم... البته با اقای فرشاد محمدی هم تماس گرفتم ایشون هم یه فایل اوکی داره که منقضی شده بود و گفتند در اولین فرصت اونم آپلود میکنم....با سپاس از همگی

دوست عزیز منم همین مشکل دارم

هر فایل میزنم یا خاموش میشه یا صفحه ابی میشه

ممنون میشم بگی فایل از کجا تهیه کردی

• پسند 1

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

با فایل فرشاد محمدی تو انجمن بزنید حل میشه

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.