رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
delta4049981

کمک در مورد باکس ولکانو

پست های پیشنهاد شده

delta4049981    153

با سلام خدمت همکاران عزیز

چند سوال در مورد نحوه کار کردن با ولکانو داشتم

1 - برای رید گرفتن با کابل باکس از کدوم سوکت باید استفاده کرد و به چه صورت میشه از گوشی رید گرفت ( من خودمو کشتم نتونستم با هیچ کدوم از کابل های میکرو خود باکس استفاده کنم اصلا کوشی رو نمیشناسه فقط gnd رو 5 میزنه)

2 - چطوری میشه از کابل rg45 باکس استفاده کرد چون این کابل به صورت کابل تست پوینت

البته تمام آموزش ها رو خوندم ولی چون فقط منوی نرم افزار رو توضیح دادن نتیجه درستی نگرفتم قبلا باکس اسپایدر من داشتم خیلی راحتتر بود ولی فکر کنم این باکس قلقی باشه چون کلی ور رفتم تا تونستم با usb کار کنم

اگر هم کسی به صورت کامل بتونه آموزش بده در خدمتم و محبتشو جبران میکنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arefkingoff    612
با سلام خدمت همکاران عزیز

چند سوال در مورد نحوه کار کردن با ولکانو داشتم

1 - برای رید گرفتن با کابل باکس از کدوم سوکت باید استفاده کرد و به چه صورت میشه از گوشی رید گرفت ( من خودمو کشتم نتونستم با هیچ کدوم از کابل های میکرو خود باکس استفاده کنم اصلا کوشی رو نمیشناسه فقط gnd رو 5 میزنه)

2 - چطوری میشه از کابل rg45 باکس استفاده کرد چون این کابل به صورت کابل تست پوینت

البته تمام آموزش ها رو خوندم ولی چون فقط منوی نرم افزار رو توضیح دادن نتیجه درستی نگرفتم قبلا باکس اسپایدر من داشتم خیلی راحتتر بود ولی فکر کنم این باکس قلقی باشه چون کلی ور رفتم تا تونستم با usb کار کنم

اگر هم کسی به صورت کامل بتونه آموزش بده در خدمتم و محبتشو جبران میکنم

سلام

دوست عزیز نیاز به کابل rj45 نیست

با نصب بدون همه درایور های اس پی دی و ام تیکه راحت میتونید با usb رید بگیرین و رایت کنید و.....

• پسند 1

لینک به ارسال
delta4049981    153

ممنون بابت پاسخ عزیزان

آموزش های تو سایتو خوندم و فایل pdf رو هم دانلود کردم .

الان یه گوشی دارم که نرم افزار اشتباه روش رایت شدهg610-u00 و با spf هم ارور 2004 میده میخواستم با باکس فلش کنم که با usb ارور میده و نه رید میگیره و نه فلش میکنه و نه فرمت

میخواستم با rg45 این کار رو انجام بدم البته ناگفته نمونه که با فایل app ورژنی که اشتباه فلش شده رو میشه روش رایت کرد ولی ورژن دیگه نمیگیره حالت های مختلف هم تست کردم ولی نشد

حالا میخوام بدونم که mtk با rg45 مشکل داره چون اصلا پین فایندر جواب نمیده نه rx-tx ونه شارژ پین دیتکت نمیکنه

ممنون از راهنمایی شما

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.