رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
moh3n_7249

فلش و آنلاک نوکیا 215 بدون باکس و دانگل

پست های پیشنهاد شده

moh3n_7249    2,137

با این دانلودر میتونید نوکیا nokia 215 RM-1110 MTK-6260 رو بدون نیاز به باکس یا دانگل خاصی فلش کنید.

nk215_1.png

nk215_2.jpg

nk215_3.jpg

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
j.mahdavi    1,250

فایل فلششو میشه قرار بدین؟و ی مختصر توضیح

لینک به ارسال
hunterpars    285

دوست عزیز این برنامه ای که شما قرار دادی قابلیت فلش گوشی رو داره ولی فقط با کد منطقه ای گوشی بازگشت به کارخانه میکنه ولی قابلیت اضافه یا کم کردن زبان به گوشی رو نداره.این برنامه رو بنده شش ماه پیش توی این پست معرفی کرده بودم.موفق باشید.http://partelmobile.com/thread13076-2.html

• پسند 1

لینک به ارسال
moh3n_7249    2,137
دوست عزیز این برنامه ای که شما قرار دادی قابلیت فلش گوشی رو داره ولی فقط با کد منطقه ای گوشی بازگشت به کارخانه میکنه ولی قابلیت اضافه یا کم کردن زبان به گوشی رو نداره.این برنامه رو بنده شش ماه پیش توی این پست معرفی کرده بودم.موفق باشید.http://partelmobile.com/thread13076-2.html

فرمایش شما درسته، برا کسی که دانگل نداره میتونه کمک کنه، و الا بهترین راه بست هستش.

• پسند 2

لینک به ارسال
hunterpars    285
فرمایش شما درسته، برا کسی که دانگل نداره میتونه کمک کنه، و الا بهترین راه بست هستش.

بله استاد.ولی من همون موقع سعی کردم یه گوشی 130 رو با این برنامه فلش کنم وقتی که رمز نداشت فلش میشد ولی وقتی رمز میذاشتم دیگه قبول نمیکرد شاید توی ورژن های جدید درست شده باشه.آخرش مجبور شدم بست گرفتم.

• پسند 1

لینک به ارسال
maranello    1,807
بله استاد.ولی من همون موقع سعی کردم یه گوشی 130 رو با این برنامه فلش کنم وقتی که رمز نداشت فلش میشد ولی وقتی رمز میذاشتم دیگه قبول نمیکرد شاید توی ورژن های جدید درست شده باشه.آخرش مجبور شدم بست گرفتم.

من روی نوکیا 130 تست زدم و هم وقتی قفل داشت رمز رو برداشت و هم یه فایل فارسی براش دانلود کردم و با rename کردن فایل زبان تونستم توسط همین برنامه فارسی رایت کنم.اما روی نوکیا 215 جواب نمیده.همین طور روی نوکیا 105 مدل دو سیم که تازه اومده

• پسند 3

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

نوکیا 130 رو با این من راحت فارسی کردم رو بقیه مدلها تست نزدم

• پسند 3

لینک به ارسال
and2    0
من روی نوکیا 130 تست زدم و هم وقتی قفل داشت رمز رو برداشت و هم یه فایل فارسی براش دانلود کردم و با rename کردن فایل زبان تونستم توسط همین برنامه فارسی رایت کنم.اما روی نوکیا 215 جواب نمیده.همین طور روی نوکیا 105 مدل دو سیم که تازه اومده

سلام میشه بفرمایید چجوری؟؟؟؟

منظورم rename کردن و فارسی کردن

لینک به ارسال
mavii    102

دوست عزیز اگه اموزش رو بزاری ممنون میشم . چون وقتی با این برنامه فلش میکنم فارسیش میره

لینک به ارسال
hayper mobile1    120

فایلهای خودتون رو که فارسی هستن رو به نام فایلهایی که برنامه دانلود میکنه تغییر بدین

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.