رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
khanzadeh

g610 تا پاور میکنیم شروع میکنه به ویبره زدن مداوم

پست های پیشنهاد شده

khanzadeh    394

g610 تا پاور میکنم شروع میکنه به ویبره زدن مداوم

هنگام نصب برنامه اینجوری شده

تو حالت ریکاوری هم نمیره تا وایپ کنم

ممنون میشوم راهنمایی کنید:)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
khanzadeh    394

تعمیرکارم

ولی گوشی رو نمیشود به حالت ریکاوری ببرم تا فلش کنم

لینک به ارسال
alishams123    12,838

http://partelmobile.com/thread1793.html#post8239

• پسند 5

لینک به ارسال
khanzadeh    394

راه دیگه ای برای فلش وجود دارد

راهنمایی کنید

لینک به ارسال
meraj khosravy    4,190

تعمیرکارم

ولی گوشی رو نمیشود به حالت ریکاوری ببرم تا فلش کنم

راه دیگه ای برای فلش وجود دارد

راهنمایی کنید

اجازه دسترسی به این قسمت رو ندارم

داداش گلم اول شما كاربر رسمي بشين بعد تو انجمن پست بزارين ما از كجا بدونيم شما كاربر خانگي نيستيد ؟؟؟؟؟يه اشتباهي چهار سال پيش كرديم ديگه تكرار نميكنيم .با سپاس

• پسند 4

لینک به ارسال
khanzadeh    394

اقای افبالی من و میشناسند 3ساله کاربر همون اشتباه قبلی تون تو کاووش تیم بودم

الان کجا باید ثابت کنم همکار عزیز

• پسند 4

لینک به ارسال
khanzadeh    394

اقای افبالی من و میشناسند 3ساله کاربر همون اشتباه قبلی تون تو کاووش تیم بودم

الان کجا باید ثابت کنم همکار عزیز

لینک به ارسال
khanzadeh    394

اینجا درخواست دادم دیروز طول میکشه تا تایید کنند

لینک به ارسال
khanzadeh    394

علی جان عزیز این ادرسی که گزاشتی فعلا تا برام فعال بشه زمان میبره ممنون میشم توضیحی بدهیید

لینک به ارسال
maranello    1,807
علی جان عزیز این ادرسی که گزاشتی فعلا تا برام فعال بشه زمان میبره ممنون میشم توضیحی بدهیید

تا فعال شدن اکانتتون صبور باشید

این قانون به نفع همه ماست پس همه باید بهش احترام بزاریم

• پسند 1

لینک به ارسال
meraj khosravy    4,190
اقا منم همین مشکلو دارم

شما واسه مشكلتون يه پست جديد باز كنيد

لینک به ارسال
hadishekari    0

سلام همکاران گرامی دست همگیتون درد نکنه

گوشی g610-u00 بعد از فلش مشکل تاچ پیدا کرد با فایل g610-u20 زذم کلا خاموش شد حالا که به کامپیوتر وصل میکنم برا فلش فقط بطور مداوم ویبره میزنه ممنون میشم کمک کنید با تشکر همکاران گرامی(MOBILE_HADI)

لینک به ارسال
hadishekari    0

در صورت هر گونه کمک با *********************** در ارتباط باشید آماده هرگونه کمک به همکاران گرامی هستیم

لینک به ارسال
alishams123    12,838
کسی نیستتتتت

درود دوست من.

از ارسال اسپم خودداری کنید.

اولین کاری که باید بکنید اینه که کاربر ویژه شوید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

http://partelmobile.com/thread6627.html

• پسند 2

لینک به ارسال
hadishekari    0

عجب سایت به درد بخوری .....خیلی زود کارمو راه انداختن دستشون درد نکنه ..... ما که رفتیم .....

امام علی فرمودند: ذکات علم یاد دادن است .....حیف که یه مهندس رو از سایتتون روندید..... کوله تجربه رو از دستت دادید.....

لینک به ارسال
hadishekari    0

فلش زدن رام کار سختی نیست، فقط کمی حوصله میخواد.ممکنه بار اول موفق نشید یا مجبور باشید با سیستم های کامپیوتری مختلف یا سیستم عامل های مختلف اینکارو تکرار کنید تا به نتیجه برسید.برای اینکار:

۱) درایور گوشیتونو نصب کنین(درایور Vcom برای فلش زدن ضروریه تا SP Flash Tool بتونه از طریق اون گوشی رو بشناسه)۲)گوشی رو خاموش کنید سیمکارت، مموری کارت و باتری رو در بیارید و بعد از چند ثانیه باتری رو جا بزنید.۳)فایل فشرده حاوی فایل های رام رو اکسترکت Extract کنید.(اگه تونستین فایل رام رو از اینترنت پیدا کنید چه بهتر اگه نه باید یه گوشی دقیقا مثل مال خوتون رو گیر بیارین و از رام اون گوشی بک آپ بگیرید که آموزشش رو تو پست های قبلی نوشتم)۳)برنامه SP Flash Tool ترجیحا ورژن ۵٫۱۳۴۳٫۰۱ رو اجرا کرده و روی Scatter-Loading کلیک کنید و تو مسیری که فایل فشرده رام رو اکسترکت کردین فایل MTxxxx_Android_Scatter.txt رو انتخاب کنید(برای گوشی من MT6575_Android_Scatter.txt)۴)تمامی پارتیشن هایی که برای فلش زدن مورد نیاز هستند بطور اتوماتیک توسط برنامه تیک میخورند.در صورتی که حتی یکی از پارتیشن ها تیک نخورده باشد به این معنی است که آدرس آن پارتیشن در فایل Scatter وجود دارد ولی فایل مربوط به آن با آدرس داده شده همخوانی ندارد(این اتفاق به این دلیل می افتد که یا فایل مربوطه موجود نیست یا ناقص دانلود شده یا سایز فایل با سایز نوشته شده در فایل Scatter همخوانی ندارد)۵)فرض میکنیم هیچکدام از موارد بالا برای شما رخ نداده و تمام پارتیشن ها تیک خورده اند.تیک دو پارتیشن بسیار مهم Preloader و DSP_BL را بردارید.۶)بر روی Download در برنامه SP Flash Tool کلیک کنید۷)حال با گرفتن و فشار دادن دکمه ولوم پایین -Volume گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنید.زمانی که برنامه گوشی شما را شناسایی کرد شروع به فلش زدن میکند.در این موقع میتوانید دکمه ولوم پایین را رها کنید.توضیحات بدرد بخور:الف) درایور Vcom برای این هست که برنامه بتونه گوشیی رو شناسایی کنه.این برنامه قابلیت شناسایی گوشی رو از طریق پورت COM داره ولی چون ما گوشی رو از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل میکنیم، به درایور Virtual COM یا همون COM مجازی نیاز داریمب)پارتیشن های Preloader و DSP_BL برای روشن شدن گوشی هستند و گوشی از طریق اونها به فشردن دکمه های سخت افزاری عکس العمل نشون میده.چنانچه در موقع فلش زدن این پارتیشن ها به هر دلیلی مشکلی پیش بیاد مجبورید گوشی رو در سطل آشغال بندازین.اگه میخواین رام دیگه ای رو بر روی گوشی فلش کنین، این پارتیشن ها باید تیک بخورند.در این مورد پیشنهاد میشه از لپ تاپ با شارژ کافی باتری استفاده کنید.ج)فایل Scatter (به معنی پراکندگی) در اصل یک فایل متنی حاوی اطلاعات پارتیشن های مختلف رام آندروید میباشد و تعیین میکند که در رام موجود کدام پارتیشن بر روی چه آدرسی از حافظه گوشی نوشته خواهد شد (این آدرس به صورت هگزادسیمال است)

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.