رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
so_dehghan

آموزش نصب منوي ريكاوري CWM براي گوشي*هاي اندرويدي

پست های پیشنهاد شده

so_dehghan    2,194

سلام

ابتدا برنامه RecoverX را دانلود كنيد

برنامه را اجرا كنيد و از منوي برنامه در سمت چپ شركت سازنده گوشي و در سمت راست مدل گوشي را انتخاب كنيدو در قسمت آبي مشخص شده نوع فايل ركاوري را انتخاب كنيد( در بعضي مدل*ها چند نوع فايل ريكاوري آماده ميباشد)

1_fd314.jpg

برنامه از اينترنت فايل ريكاوري مناسب گوشي را دانلود ميكند

2_ef812.jpg

بعد از اتمام پيام شكل زير نمايش داده ميشود كه دانلود تمام شده است گزينه Next را بزنيد

3_f21d5.jpg

در اين مرحله گوشي خود را با كابل USB به سيستم متصل كنيد( توجه كنيد USB debugging در مسير Settings > Developer Options حتما فعال باشد)

4_0737d.jpg

با Next كردن مراحل نصب

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
so_dehghan    2,194

5_69c92.jpg

شروع شده و منوي ريكاوري نصب ميگردد و پيغام نصب موفقيت آميز براي شما نمايش داده ميشود، شما ميتوانيد برنامه را ببنيد و گوشي را ريستارت كنيد

6_d6ac0.jpg

جهت ورود به منوي ريكاوري بعد از روشن شدن گوشي قبل از نمايش آرم گوشي كليد صدا+ را چند بار فشار دهيد تا منوي CWM نمايش داده شود( در برخي گوشي*ها صدا- براي ورود به ريكاوري استفاده مي*شود)

7_92eef.jpg

در صورتي كه منوي ريكاوري شما از تاچ( انتخاب لمسي) پشتيباني نمي*كند ميتوانيد از كليد افزايش و كاهش صدا براي حركت در منو و كليد پاور جهت تائيد گزينه استفاده كنيد.گزينه*هايCWM؛

1- reboot system now

راه اندازی مجدد سیستم2- apply update from sdcard

نصب هر رام رسمی*و غیر رسمی، آپدیت، کرنال، تم و غیره. فایل*ها باید فرمت zip باشند و نامش update.zip و در ریشه مموری کارت (نه در یک پوشه) باشد.3- wipe data/factory reset

پاک کردن تمام داده*های کاربران و حافظه کش*ها. با این کار گوشی به روز اولی که رام را نصب کردید و یا خریدید برمیگردد. پارتیشن*های sd-ext را که درست کرده بودید هم از بین خواهد رفت.4- wipe cache partition

پاک کردن داده*های پارتیشن کش که با گذشت زمان جمع شده است. معمولا قبل از نصب یک رام جدید، اُپ، کرنال از طریق ریکاوری از این گزینه استفاده میشود.5- install zip from sdcard

این شامل منوهای فرعی زیر میشود.apply /sdcard/update.zip

مانند گزینه apply update from sdcard است.choose zip from sdcard

نصب هر فایل زیپ با هر اسمی*و از هر جایی در مموری کارتtoggle signature verification

خاموش/روشن کردن تصدیق لیسانس. اگر فعال باشد، نصب رام*های کاستوم غیرممکن خواهد بود. اکثر رام*های کاستوم توسط سازندگان امضا، نشده اند.toggle script asserts

خاموش و روشن کردن اسکریپت اسرت. در برنامه نویسی برای مشکل یابی و تست برنامه استفاده میشود.+++++Go Back+++++

برگشت به منوی ریکاوری6- backup and restore

مهمترین ویژگی یک ریکاوری کاستوم؛ بک آپ و بازیابی، معروف به بک آپ ندروید Nandroid7- mounts and storage

اجرای وظایف مراقبتی/ تعمیری بر روی پارتیشن*های داخلی و خارجی8- advanced

چند گزینه پیشرفته از جمله پاک کردن کش دالویک Dalvik

• پسند 5

لینک به ارسال

سلامدوست عزیز من این برنامه رو دانلود کردممیخوام رو desire c ریکاوری نصب کنم چه مدلی رو باید انتخاب کنم؟؟؟

لینک به ارسال
kamran_6564    303

سلام

بنده چندین مدل سونی رو بدون انلاک بوتلودر با این روش نصب کردم

موفق باشید

• پسند 2

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082

با سلام

مدل گوشی من i9001 s plus توی این نرم افزار نیست- اگه نباشه نمیشه یه مدل تقریبا مشابه نصب کرد یا اینم باعث بریک شدن میشه ؟

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082
لینک بدید نمیشه دانلود کرد............

لینک سالمه -به نظرم مشکل از طرف شما ست

RecoverX

• پسند 1

لینک به ارسال
mobile_m3n    7

گوشی رو در چه حالتی با USB به کامپیوتر وصل کنیم؟ روشن؟خاموش؟ یا چ حالتی؟

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.