رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
golpa

مشکل با فلش هواوی chm-u01

پست های پیشنهاد شده

golpa    410

سلام همکاران عزیز

این گوشی عجیب دو روزه اعصابمو داغون کرده و وقتمو گرفته خاهشا دوستان کمک کنند خیلی ضروریه

عرض کنم که این گوشی واسه فارسی کردن اوردن از همکاره مدلش chm-u01 C636B063 4.4.2

اول فایل بابیلدC185B067 گرفتم هنگام فلش با مموری خطا داد بعد سرچ کردم دیدم زدن باید c185 به c636 جواب نمیده چون لاک اومدم انلاکش کنم کد انلاک از ایمیل هواوی که فرستادم بهم جواب نداده چند تا هم فرستادم بعدش اشتباهی یه فایلRollBackکه برای دانگرید از اندروید 5 به 4 بود و روی همین b063 4.4.2 زدم از لینک زیر گرفتم الان دیگه نه روی ریکاوری میره نه از داخل تنظیمات فکتوری میشه وقتی میزنی ریست میاد روی ارم میمونه بعد باید پاور و نگه داری تا ریست بشه و بیاد بالا و حتی با مموری تو فلشم دیگه نمیره حتی با بیلد 063 وبیلد 070

حالا یکی نحوه گرفتن کد انلاک و میخاستم و یکی هم کمک فوری در مورد فلش و فارسی این گوشی ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه فایل RollBack چکار میکنه؟

http://www.iranmobile.org/rom-huawei-honor-4c/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
سلام همکاران عزیز

این گوشی عجیب دو روزه اعصابمو داغون کرده و وقتمو گرفته خاهشا دوستان کمک کنند خیلی ضروریه

عرض کنم که این گوشی واسه فارسی کردن اوردن از همکاره مدلش chm-u01 C636B063 4.4.2

اول فایل بابیلدC185B067 گرفتم هنگام فلش با مموری خطا داد بعد سرچ کردم دیدم زدن باید c185 به c636 جواب نمیده چون لاک اومدم انلاکش کنم کد انلاک از ایمیل هواوی که فرستادم بهم جواب نداده چند تا هم فرستادم بعدش اشتباهی یه فایلRollBackکه برای دانگرید از اندروید 5 به 4 بود و روی همین b063 4.4.2 زدم از لینک زیر گرفتم الان دیگه نه روی ریکاوری میره نه از داخل تنظیمات فکتوری میشه وقتی میزنی ریست میاد روی ارم میمونه بعد باید پاور و نگه داری تا ریست بشه و بیاد بالا و حتی با مموری تو فلشم دیگه نمیره حتی با بیلد 063 وبیلد 070

حالا یکی نحوه گرفتن کد انلاک و میخاستم و یکی هم کمک فوری در مورد فلش و فارسی این گوشی ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه فایل RollBack چکار میکنه؟

http://www.iranmobile.org/rom-huawei-honor-4c/

درود برشما..

این مدل چهارتا ورژن برد داره...

که دو به دو فایلاشون بهم میخوره یعنی دوسری...

شما Build Number اولیه گوشی رو مطمعنید همون بود که ذکر کردید؟

==============

اینو دانلود کنید

Restore Honor 4C (U01) B302 Lollipop to B063 KitKat Firmware | Carbon Tesla

اگه فلش نشد ریستور به b063 رو بزنید.

اعلام نتیجه برای راهنمای بیشتر

یاحق

• پسند 4

لینک به ارسال
golpa    410

زنده باد اقای اقبالی کار درست

بله ورژن اولیه گوشی مطمئنم همون 063 بود و الانم همون 063 هستش فقط نمیدونم اون roolback چکار کرد بیلدنامبرم عوض نکرد اخه...ولی فکر میکنم عوض شده و داخل تنظیمات اینطور نشون میده ...چشم اعلام نتیجه میکنم

لینک به ارسال
golpa    410
درود برشما..

این مدل چهارتا ورژن برد داره...

که دو به دو فایلاشون بهم میخوره یعنی دوسری...

شما Build Number اولیه گوشی رو مطمعنید همون بود که ذکر کردید؟

==============

اینو دانلود کنید

Restore Honor 4C (U01) B302 Lollipop to B063 KitKat Firmware | Carbon Tesla

اگه فلش نشد ریستور به b063 رو بزنید.

اعلام نتیجه برای راهنمای بیشتر

یاحق

اقا امید فلش که نمیشه ...الانم با این فایل ریستور هم نمیشه وقتی میزنم install ریست میشه و روی ارم هنر گیر میکنه و اینم بگم این ریستور برای دانگرید از 5 به 4 هستش و در حالی که اندروید این گوشی الانم 4.4.2 هستش و بیلدشم 063..

راهی برای پاک کردن اون roolback نیست فکر میکنم همون باعث شده که نه فلش بشه نه روی ریکاوری بره

لینک به ارسال
golpa    410

دوستان حتی فایل روسیه هم زدم که با خودش roolback کرده بودم اونم حتی نمیره تو فلش

CHM-U01_V100R001C10B130_Firmware_Russian Federation_Channel-Others_Android 4.4.2_EMUI 3.0_05012WJK (1)

لینک به ارسال
golpa    410

دوستان کسی راه حلی واسه این مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.