رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

hunterpars    285

سلام.این گوشی رو واسم آوردن الگو رو اشتباه زدن الان جیمیل میخواد.با باکس فلش نمیشه.با فلش تول فلش نمیشه.اصلا عکس العملی نشون نمیده فقط روشن میشه واسه شارژ کلید ها هم سالمن..usb debug هم فعاله.با vroot روت میکنم روت میشه ولی وقتی از سیستم جدا میکنم و دوباره وصل میکنم بازم میزنه روت نیست.با سه تا سیستم مختلف هم تست کردم. کلافم کرده منتظر راهنماییتون هستم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
meraj khosravy    4,190

شما با باكس اسيتول تيك يك رو بزن انلاك رو بزن خيلي قشنگ انلاك ميشه .((بايد كليد بركشت رو نگه داري تا وصل بشه))))

• پسند 2

لینک به ارسال
Bahar mobile    387

دوست گرامی طبق فرموده دوست مون در که در بالا فرمودند عمل کن درست میشه. باکس اسیتول را باز کرده و مدل گوشی خود را وارد کن و بعد از سربرگ آخری گزینه اولی را تیک بزن و آنلاک بزن و بعد خود باکس شمارا هدایت میدهد که کلید برگشت و یا ولوم منفی را فشار داده و کابل را وصل کنید و در مدت هشت الی ده ثانیه آنلاک میکند. موفق باشید

• پسند 1

لینک به ارسال
hunterpars    285

دوستان وقتی با کلید برگشت وصل میکنم گوشی عکس العملی نشون نمیده خاموش میمونه. ولی وقتی با کلید ولوم منفی میگیرم میره روی شارژ.کانکتور شارژ هم سالمه.usb debugging فعاله راهی هست با adb قرمت کرد؟؟؟

لینک به ارسال
Bahar mobile    387
دوستان وقتی با کلید برگشت وصل میکنم گوشی عکس العملی نشون نمیده خاموش میمونه. ولی وقتی با کلید ولوم منفی میگیرم میره روی شارژ.کانکتور شارژ هم سالمه.usb debugging فعاله راهی هست با adb قرمت کرد؟؟؟

هم با کلید برگشت و هم با کلید منفی برای چند بار تکرار کن همون مورد را. اجرا میشه اما باید از نصب بودن درایورای سونی ها مطمعین باشی. اگر نصب نیست نصب کن و اگر نصب هست عملیه را تکرار کن میشه.

• پسند 1

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

برای فرمت از کد استفاده کن ببین جواب میده

برای باکس هم قسمت پایین باکس رو نگاه کن ببین رو usb هست یا رو com

• پسند 1

لینک به ارسال
hunterpars    285

انترفیس روی usb هستش و باطری پره.با کد هم جواب نمیده.از این گوشی ها زیاد زده بودم.این یکی عجیب غریبه.با سه تا سیستم تست کردم.اصلا تا حالا مثل این واسم پیش نیومده بود.هنگ کردم.فک کنم باید بیخیالش شم.

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.