رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

teniazi    398

سلام خدمت دوستان عزیز

گوشی هواووی g730 ابخورده است جریان کشی کامل داره

ابخورده گی بسیار جزئی بوده ای سی مشکی بغل کانکتور داغ میکنه تعویض کردم ولی فرقی نکرد به احتمال زیاد یکی از خازن های مسیر vbat اتصالی داره ولی شماتیکش رو هم پیدا نکردم اگه استاد نظری دارند ما رو راهنمایی کنند ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام..دروود

میزان جریان کشی رو اعلام کنید...

قطعاتی که داغ میکنه از مسیر خارج کنید...

ببینید جایی سولفاته نباشه...

گوشی رو خوب الترا کنید....

• پسند 4

لینک به ارسال
teniazi    398

سلام..دروود

میزان جریان کشی رو اعلام کنید...

قطعاتی که داغ میکنه از مسیر خارج کنید...

ببینید جایی سولفاته نباشه...

گوشی رو خوب الترا کنید....

سلام

جریان کشی اتصال کامل

قطعه ای که داغ میکنه رو از برد خارج میکنم اتصال برطرف میشه از برد اوراق جایگزین که میکنم باز هم اتصال کامل میشه

سولفاتگی نداره

الترا هم شده

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,890
سلام

جریان کشی اتصال کامل

قطعه ای که داغ میکنه رو از برد خارج میکنم اتصال برطرف میشه از برد اوراق جایگزین که میکنم باز هم اتصال کامل میشه

سولفاتگی نداره

الترا هم شده

احتمال زیاد قطعه ای که جایگزین میکنید سلف یا مقاومته درسته؟اگه اینطوره باید ببینید سر دیگه قطعه کجا میره(بغیر از باطری)و روی اون قطعه کار کنید

• پسند 2

لینک به ارسال
teniazi    398

سلام آقا رضا

راستش قطعه مورد نظر یه آی سی مشکیه روش نوشه ac1 اندازه اش هم مثل آی سی های کیپد و تصویر نوکیاست شش پایه داره هر طرف سه تا وسط و پایینش هم gnd (حالا نمیدونم قطعه چیه) از طریق یکی دوتا خازن و مقاومت مستقیم به پایه مثبت کانکتور باطری وصله وقتی قطعه رو بر میدارم اتصالی رفع میشه ولی پاور هم نمیکنه یا به شارژ هم وصل میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده قطعه رو از رو برد دیگه جایگزین میکنم باز هم اتصال کامله

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,890
سلام آقا رضا

راستش قطعه مورد نظر یه آی سی مشکیه روش نوشه ac1 اندازه اش هم مثل آی سی های کیپد و تصویر نوکیاست شش پایه داره هر طرف سه تا وسط و پایینش هم gnd (حالا نمیدونم قطعه چیه) از طریق یکی دوتا خازن و مقاومت مستقیم به پایه مثبت کانکتور باطری وصله وقتی قطعه رو بر میدارم اتصالی رفع میشه ولی پاور هم نمیکنه یا به شارژ هم وصل میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده قطعه رو از رو برد دیگه جایگزین میکنم باز هم اتصال کامله

یه عکس واضح ازش بزارین

• پسند 1

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,890

مطمئنا اون مقاومت مسیر اصلی ولتاژ باطری نیست.یکی از پایه های اون ایسی احتمال خیلی زیاد به ایسی تغذیه میره اگه اون پایه رو پیدا کنید و به مثبت باطری برسونید و باز هم اتصال کوتاه باشه ایسی تغذیه مشکل داره و باید تعویض بشه.از رو برد مشابه که دارین تست کنید اون ایسی هم بنظر میاد ماسفت شارژ باشه.سر کاتد دیود بالای ایسی به کانکتور میره یا جای دیگه؟

• پسند 2

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.