رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

سلام. یه g610 برام اوردن برای فلاش تو تنظیمات g610-u20 نوشته پشت گوشی هم g610-u00 نوشته من الان کدوم فایلو باید فلاش کنم روش ممنون میشم راهنمایی کنید........

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
FARZIN GSM    285

درود..داداش شما باید g610-u20 رو گوشی رایت کنی..

• پسند 1

لینک به ارسال

ولی یکی از همکارا فایل u20 را زده روش بالا نمیاد الان منم گیر کردم الان کدوم مدل را بزنم......

لینک به ارسال
Unes    3,105

کناره سیم کارت اگه سوراخهای زرد رنگ 3 تا بود مدل گوشی u00 هستش اگه دو تا بود مدل گوشی u20 میباشد

• پسند 2

لینک به ارسال
maranello    1,807

سلام

منم یکبار از این مدل داشتم.همه میگفتن u00ولی فایل u20 با بیلد 125رایت کردم درست شد(البته قبلش فایل rework رو زدم و بعد فایل اصلی).فقط سریال null میشه که بعد فلش خیلی آسون میشه درستش کرد.آموزشش تو انجمن فراوونه.اگر پیدا نکردی اعلام کن تا برات بزارم دادا

موفق باشی

• پسند 1

لینک به ارسال

با یه فایل زدم الان بالا نمیاد....البته فایلو قبلا امتحان نکردم اگه کسی فایل تست شده داره ممنون میشم

لینک به ارسال
maranello    1,807
با یه فایل زدم الان بالا نمیاد....البته فایلو قبلا امتحان نکردم اگه کسی فایل تست شده داره ممنون میشم

داداش اینو تو گوگل سرچ کن

G610-U20 V100R001C00B125CUSTC433D002_Firmware_Iran_ Islamic Republic of_Channel-Others_Android 4.2.1_EMUI 1.6_05021GDF

متاسفانه با این نت ضعیف امکان اپلود نداشتم.ولی این فایل تست شده فارسی هم داره.

موفق باشی

:x

لینک به ارسال
hamid30    2,221
پیداش نکردم....الان من باید چه فایلی بزنم اخرش....

درود

دوست عزیز شما فایل g610-u20 b125 را از داخل دانلود سنتر دانلود کنید و گوشی را فلش کنید مشکلتون خواهد شد

لینک به ارسال

من این فایلو دارم ولی ماله فلاش تولز نیست ماله مموری ...فیلد میده بایه فایل u00 فلاش کردم بالا اومده ولی تاج کار نمیکنه

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

آموزش حل مشکل تاچ داخل انجمن توسط آقای شمس قرار داده شده لطفا قبل از قرار دادن پست داخل سایت سرچ کنید.

ماندگار باشید.

لینک به ارسال

کسی نیست راهنمایی کنه دوستان این گوشی رو دستم مونده....کسی فایل مخصوص ولکانو داره شاید با اون درست شد

لینک به ارسال
SEYED1001    4,981

فایل مخصوص ولکانو رو پیدا کنید و با باکس فلش کنید..بدون مشکل بالا میاد..

• پسند 1

لینک به ارسال

با ورژن قدیمی ولکانو فلاش میکردم به این خاطر فلاش نمیخود با ورژن جدید ولکانو فلاش کرد بدون مشکل بالا اومد از راهنمایی همه ممنون

• پسند 1

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.