رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
pargami

درخواست راهنمایی در مورد ویبره ممتد هواوی G750-U10

پست های پیشنهاد شده

pargami    328

دوستان یه G750-U10 دارم همش ویبره میزنه و ارور 2004 میده بدون تیک preloader هم تست کردم بازم همونطوره با دو فایل rework هم میخواستم فرمت کنم بازم همونطوریه و قبول نکرد اگه برای فلش فایل مخصوصی داره یا با TEST POINT باید فلش بشه لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
pargami    328
دوستان یه G750-U10 دارم همش ویبره میزنه و ارور 2004 میده بدون تیک preloader هم تست کردم بازم همونطوره با دو فایل rework هم میخواستم فرمت کنم بازم همونطوریه و قبول نکرد اگه برای فلش فایل مخصوصی داره یا با TEST POINT باید فلش بشه لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

up..................

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

به سیستم وصل بشه نیازی به تست پوینت نداره

راههای زیادی گفته شده براش تو انجمن

فایل زیر رو رایت کنید ببینید جواب میده

g750-u10

• پسند 1

لینک به ارسال
tohid.salmani    365

اکثرا تو تاپیک های مشابه همیشه گفته شده با آخرین بیلد تست کنین ، من همیشن مشکل رو با g610 داشتم با بیلد 125 حل شد

• پسند 1

لینک به ارسال

با این فلشر کم یاب تست کن 100% جواب میده خودم تست کردم بدون مشکل گوشی روشن شد

Upgrade_Tool_HUAWE

فایل رو داخل دسکتاب تو حات زیپ spmultiportflash اجرا کن فایل فلشت رو تو دسکتاب بزار و فایلscatter file رو به فلشر اضافه کن بعد start al رو بزن تا فایل لود بشه بعد scan بزن گوشی رو خاموش به usb وصل کن تا پورت usb به حالت زرد یا سبز در بیاد ،،حالا گوشی رو از usb جدا کن ،start all رو بزن و گوشی رو تو حالت خاموش وصل کن،گوشی راحت فلش میشه و بدون مشکل روشن میشه.

• پسند 5

لینک به ارسال
با این فلشر کم یاب تست کن 100% جواب میده خودم تست کردم بدون مشکل گوشی روشن شد

Upgrade_Tool_HUAWE

فایل رو داخل دسکتاب تو حات زیپ spmultiportflash اجرا کن فایل فلشت رو تو دسکتاب بزار و فایلscatter file رو به فلشر اضافه کن بعد start al رو بزن تا فایل لود بشه بعد scan بزن گوشی رو خاموش به usb وصل کن تا پورت usb به حالت زرد یا سبز در بیاد ،،حالا گوشی رو از usb جدا کن ،start all رو بزن و گوشی رو تو حالت خاموش وصل کن،گوشی راحت فلش میشه و بدون مشکل روشن میشه.

سالار جان واقعا سالاری،دست خوش مهندس

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.