رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
hani ghorbani

**حل مشکل نداشتن سریال گوشی i9300 بعداز دانگرد از 4.3 به 4.2 جهت فارسی کردن***

پست های پیشنهاد شده

hani ghorbani    1,062

با سلام و خسته نباشید

همکاران گرامی جهت فارسی کردن با اندروید 4.3 به 4.2

بیشتر اوقات با مشکل سریال مواجه میشدن

بنده این فایل رو برای همکاران گرامی up کردم تا با فلش کردن با این فایل بدون مشکل سریال کارشون رو راحتتر کنم

به امید روزهای خوب

فقط این فایل رو با odin v3.04 فلش کنید و فایل رو در

قسمت pda قرار بدین و فلش

فایل odin

Odin3_v3.04

فایل فلش

I9300XXELLB_I9300OJVELL3_I9300XXELLA_HOME

توجه این فایل edit شده است توجه

کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
mehrabooon    307

ممنون از همکاره عزیز...سما میتونید هنگام دانگردید از این ورزن به ورزن پایین با alzip رامو باز کنید و فایل مودم رو از فایل حذف کید و فلش بزنید. بدون هیچ مشکل

• پسند 5

لینک به ارسال
شاهین    148

مدت هاست که با اندروید 4.3 با فایل

I9300XXUGMK6_I9300OJVGML1_I9300XXUGMK6_HOME.tar.md5

که ورژن ترکیه میباشد فلش میکنم بدون هیچ مشکلی

• پسند 5

لینک به ارسال
hani ghorbani    1,062

همکاران گرامی بنده این فایل رو add کردم واسه کسایی که به مشکل بر میخورن

نه اینکه شما برای بنده شاخ و شونه بکشید

• پسند 4

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,886

چرا همون ورژن 4.3 رو با ورژن فارسی فلش نمیکنیم؟ایا ورژن فارسی 4.3 موجود نیست یا امکان تغییر منطقه زبانی برای 4.3 وجود نداره؟من یه همچین چیزایی شنیدم ولی دقیق نمیدونم قضیه رو؟؟؟؟؟!!!

• پسند 1

لینک به ارسال
hani ghorbani    1,062

همکار گرامی بله فارسی 4.3 هست بنده برای کسایی که دوست دارن با 4.2 کار کنن قرار دادم

• پسند 4

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,886

من یه جایی که فکر کنم همین سایت بود خوندم که گوشیهای سامسونگ که اندروید 4.3 دارن نمیشه منطقه زبانیشو تغییر داد ولی بعدا هرچی گشتم پیدا نکردم!!!!شایدم مدلهای خاصی منظورش بوده!!؟؟

• پسند 1

لینک به ارسال
HOSEIN YAZDANI    1,970
من یه جایی که فکر کنم همین سایت بود خوندم که گوشیهای سامسونگ که اندروید 4.3 دارن نمیشه منطقه زبانیشو تغییر داد ولی بعدا هرچی گشتم پیدا نکردم!!!!شایدم مدلهای خاصی منظورش بوده!!؟؟

درود برشما

گوشیهای سامسونگ که region انها قفل میباشد را نمیتوان زبان منطقه انها را تغیر داد (البته کار نشد نداره اونم راه حل داره :D)

در اصل مثل بوتلودر همان گوشیهای سونی و اچ تی سی گارانتی گوشی محسوب میشود.

• پسند 5

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,886
درود برشما

گوشیهای سامسونگ که region انها قفل میباشد را نمیتوان زبان منطقه انها را تغیر داد (البته کار نشد نداره اونم راه حل داره :D)

در اصل مثل بوتلودر همان گوشیهای سونی و اچ تی سی گارانتی گوشی محسوب میشود.

چه مدلهایی قفل منطقه زبانی دارن؟ایا میشه از صفحه بوتلودر متوجه شد؟لطفا بیشتر توضیح بدین؟

• پسند 1

لینک به ارسال
HOSEIN YAZDANI    1,970
چه مدلهایی قفل منطقه زبانی دارن؟ایا میشه از صفحه بوتلودر متوجه شد؟لطفا بیشتر توضیح بدین؟

تعداد محدودی به این صورت میباشند

i9500-9505/note3-2 /s5 و .... البته همه ی این گوشیها نه بعضی از اینها . معمولا گوشیهای سفارش اسیای شرق و اروپا بدید صورت میباشد و گوشیهای سفارش midde east همان خاورمیانه قفل منطقه ندارند.

نحوه تشخیص از صفحه بوتلودر بدین صورت که گوشیهای قفل knox warranty 0*1 و گوشی های فاقد قفل knox warranty voio 0*0 میباشد.

• پسند 5

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,886

ببخشید که وقت با ارزشتون رو میگیرم:oمن الان یه 9505 سفارش گرفتم که 4.3 غیر فارسی هستش و 4.4.2 فارسی دانلود کردم که فلش کنم البته گوشی دستم نیست و بعدا میاره ایا میتونم روش ورژن 4.4.2 فارسی نصب کنم؟؟یا بهتره که روت کنم و مورلوکال یا اون دستور cmd????

لینک به ارسال
moso    58

اگه دنبال راحتی کار هستی و ریسک نمیکنی با همون مورلوکال یا با روت بعئ با برنامه LanguageEnabler.2.7 بزن

• پسند 1

لینک به ارسال
r.azizzadeh    420
ببخشید که وقت با ارزشتون رو میگیرم:oمن الان یه 9505 سفارش گرفتم که 4.3 غیر فارسی هستش و 4.4.2 فارسی دانلود کردم که فلش کنم البته گوشی دستم نیست و بعدا میاره ایا میتونم روش ورژن 4.4.2 فارسی نصب کنم؟؟یا بهتره که روت کنم و مورلوکال یا اون دستور cmd????

سلام

دیروز این رام I9505_XXUFNBAو زدم، مشکلی نداشت گوشی بدون مشکل بالا اومد 4.4.2 و منو فارسی.

• پسند 2

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.