رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
sinful

مشکل خاموش شدن سامسونگ A300Fu بعد از فلش

پست های پیشنهاد شده

sinful    87

سلام دوستان

یه سامسونگ A3 مدل A300Fu با اندروید 5.0.2 رو با این فایل روت کردم بعد root explorer نصب کردم و بعد :

system > csc > language.xml رو حذف کردم ... بعد ریستارت کردم ... صفحه صورتی شد ... اقدام به فلش زدن کردم ... با این تک فایل فلش : A300FUXXU1ANL4_Germany همون اندروید 5.0.2

فلش با موفقیت به پایان رسید ولی بعد از اون گوشی خاموش شد ... دیگه هیچ هیچ هیچ واکنشی نشون نمیده حتی وقتی به سیستم وصلش میکنم !!!

الان باید چیکار کنم ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
hamed67vi    64

داداش رو دانلودینگ مد نمیره؟چک کن اگه نره شاید هارد بریک شده باشه

لینک به ارسال
sinful    87

نمیره .. اصلا هیچ واکنشی نداره

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

جهت اطلاع این سری گوشی هنگ cpu زیاد مشاهده شده بعضی مواقع گوشی روشن هست ولی lcd سیاه هست جهت اطمینان کلید ولوم پائین و پاور را بگیر وکابل usb را متصل ببین واکنشی نشان میده یا نه

• پسند 1

لینک به ارسال

دوست عزیز گوشی رو باز کنید و فلت باتری رو از رو برد حدا کنید و دوباره سر جاش بزنید و با کابل جیگ به دانلودینگ ببرید و با ۴ فایله فلش کنید و فایل بوت لودر رو نچینید

اعلام نتیجه یادت نره

موفق باشید

Sent from my HTC Desire 616 dual sim using Tapatalk

• پسند 2

لینک به ارسال
sinful    87
درود

جهت اطلاع این سری گوشی هنگ cpu زیاد مشاهده شده بعضی مواقع گوشی روشن هست ولی lcd سیاه هست جهت اطمینان کلید ولوم پائین و پاور را بگیر وکابل usb را متصل ببین واکنشی نشان میده یا نه

اینکارو انجام دادم ولی متاسفانه هیچ ...

لینک به ارسال
pouya-f    479

منم یکی از این مدل داشتم با فلش خاموش شد فقط با ترمیم بوت روشن میشه اونم باید از یه گوشی مشابه از بوتش بکاپ بگیری

• پسند 1

لینک به ارسال
sinful    87
منم یکی از این مدل داشتم با فلش خاموش شد فقط با ترمیم بوت روشن میشه اونم باید از یه گوشی مشابه از بوتش بکاپ بگیری

یعنی روش آقای مختاری رو دیگه انجام ندم ؟

پ.ن : چون هنوز گوشی رو باز نکردم.

لینک به ارسال
pouya-f    479
یعنی روش آقای مختاری رو دیگه انجام ندم ؟

پ.ن : چون هنوز گوشی رو باز نکردم.

گوشی که پلمپه احتمال شکشتن ال سی دیش خیلی زیاده بعید میدونم با اون کاردرست بشه

لینک به ارسال
sinful    87
گوشی که پلمپه احتمال شکشتن ال سی دیش خیلی زیاده بعید میدونم با اون کاردرست بشه

برای همینم تا الان درنگ کردم و بازش نکردم چون میدونم ریسکش خیلی بالاست ... میخوام اول مطمئن بشم که بدون باز کردنش دیگه روشی وجود نداره ... بعد بازش کنم .

ممنون میشم اگه شما دوستان بهم کمک کنید ...

لینک به ارسال
Maghsoud    8,183
سلام دوستان

یه سامسونگ A3 مدل A300Fu با اندروید 5.0.2 رو با این فایل روت کردم بعد root explorer نصب کردم و بعد :

system > csc > language.xml رو حذف کردم ... بعد ریستارت کردم ... صفحه صورتی شد ... اقدام به فلش زدن کردم ... با این تک فایل فلش : A300FUXXU1ANL4_Germany همون اندروید 5.0.2

فلش با موفقیت به پایان رسید ولی بعد از اون گوشی خاموش شد ... دیگه هیچ هیچ هیچ واکنشی نشون نمیده حتی وقتی به سیستم وصلش میکنم !!!

الان باید چیکار کنم ...

فقط کافیست فایل بوت sd با atf بسازید سپس مموری رو داخل گوشی قرار بدید جواب نگرفتید بایستی هارد پروگرام بشه

یاعلی

• پسند 2

لینک به ارسال
sinful    87
دوست عزیز گوشی رو باز کنید و فلت باتری رو از رو برد حدا کنید و دوباره سر جاش بزنید و با کابل جیگ به دانلودینگ ببرید و با ۴ فایله فلش کنید و فایل بوت لودر رو نچینید

اعلام نتیجه یادت نره

موفق باشید

Sent from my HTC Desire 616 dual sim using Tapatalk

سلامی دوباره ... گوشی رو باز کردم ... دقیقا کارهایی که گفتید رو انجام دادم ولی متاسفانه هیچ نتیجه ایی نگرفتم ...

لینک به ارسال
sinful    87

فقط کافیست فایل بوت sd با atf بسازید سپس مموری رو داخل گوشی قرار بدید جواب نگرفتید بایستی هارد پروگرام بشه

یاعلی

استاد عزیز فایل بوت با باکس ATF ساخته شد مموری رو هم داخل گوشی قرار دادم ولی هیچ اتفاقی نمیفته ... حتی با کابل جیگ هم به حالت دانلودینگ نمیره ... حفظی هم که میرم ادین نمیشناسه ...

لینک به ارسال
sinful    87

سلام دوستان ...

سپاس از همه شما عزیزان بابت راهنمایی هاتون ...

اعلام نتیجه :

تاوان دادم ... یه A3.

هرچند خیلی سخت بود برام ولی تجربه ای گران قیمت شد...از نظر وجدانی من مقصر بودم چون شرط خاموشی نکردم!

از من به شما نصیحت : همیشه شرط کنید فوقش اینه که مشتری میره ... بخدا خیلی بهتر از اینیه که سر من اومد.

خوب و خوش و سلامت باشید اونم همیشه.

• پسند 1

لینک به ارسال
sadeghz    1,100
سلام دوستان ...

سپاس از همه شما عزیزان بابت راهنمایی هاتون ...

اعلام نتیجه :

تاوان دادم ... یه A3.

هرچند خیلی سخت بود برام ولی تجربه ای گران قیمت شد...از نظر وجدانی من مقصر بودم چون شرط خاموشی نکردم!

از من به شما نصیحت : همیشه شرط کنید فوقش اینه که مشتری میره ... بخدا خیلی بهتر از اینیه که سر من اومد.

خوب و خوش و سلامت باشید اونم همیشه.

داداش توی کار تعمیرات پیش میاد هرکاری بهرحال مشکلات خودش رو داره.این گوشی روهم میتونی زنده کنی با روش های که دوستان گفتن فقط باید وقت بزاری

• پسند 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.