رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

taher    635

با سلام خدمت اساتید محترم g610 برام اوردن که همش ارور برنامه میداد و اجازه هیچ کاری هم نمیدادش گوشی رو فرمت هم ردم ولی بازم بیفایده بودش بنده هم چونکه نمیتونستم به قسمت مشخصات گوشی تو تنظیمات برم برای همین چونکه لیبل گوشی u20 بودش گوشی رو فلش کردم ولی ارور 2004 دادش منم از طریق رم اقدام به فلش کردن کردم که وسط کار ارور دادش و گوشی هم خاموش شدش و با هر فایلی هم میزنم چه u20 ,u00 همش ارور 2004 میده ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین تیک پریلودر هم بر داشتم بازم همون ارور 2004 میده تو فایلهام هم پوشه rework ندارم که با اون هم اقدام به فلش کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
hamid30    2,221

درود

فایل با b125 یا b121 را از دانلود سنتردانلود کن حتما داخل پوشه مربوطه فایل rework داره اول با این فایل فلش کن و بعد فایلها را کامل بچین و فلش بزن اگر فلش بشه که مشکلت حل میشه ولی اگر نشد و توی دیوایس منیجر دستگاه و نمیشناسه باید تست پوینت بزنید امتحان کنید و اگر به مشکلی برخورد کردید اسکرین شات بزارید

• پسند 3

لینک به ارسال
taher    635
درود

فایل با b125 یا b121 را از دانلود سنتردانلود کن حتما داخل پوشه مربوطه فایل rework داره اول با این فایل فلش کن و بعد فایلها را کامل بچین و فلش بزن اگر فلش بشه که مشکلت حل میشه ولی اگر نشد و توی دیوایس منیجر دستگاه و نمیشناسه باید تست پوینت بزنید امتحان کنید و اگر به مشکلی برخورد کردید اسکرین شات بزارید

استاد روش تست پوینت رو میشه با عکس اگه دارین برام بزارین با تشکر؟؟

لینک به ارسال
3afdari    2,007
با سلام خدمت اساتید محترم g610 برام اوردن که همش ارور برنامه میداد و اجازه هیچ کاری هم نمیدادش گوشی رو فرمت هم ردم ولی بازم بیفایده بودش بنده هم چونکه نمیتونستم به قسمت مشخصات گوشی تو تنظیمات برم برای همین چونکه لیبل گوشی u20 بودش گوشی رو فلش کردم ولی ارور 2004 دادش منم از طریق رم اقدام به فلش کردن کردم که وسط کار ارور دادش و گوشی هم خاموش شدش و با هر فایلی هم میزنم چه u20 ,u00 همش ارور 2004 میده ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین تیک پریلودر هم بر داشتم بازم همون ارور 2004 میده تو فایلهام هم پوشه rework ندارم که با اون هم اقدام به فلش کنم

درود

دوست عزیز سیستم گوشی رو میشناسه یا نه؟

با اتصال گوشی به سیستم چراغ شارژ گوشی قرمز میشه یا خیر؟؟؟

• پسند 4

لینک به ارسال
hamid30    2,221

عزیزم دو تا سولوشن تست پوینت داخل سایت موجود هست سرچ کنید پیدا خواهید کرد من از سولوشن تست پوینت آقای صفدری استفاده کردم بهم جواب داد

• پسند 4

لینک به ارسال
taher    635
درود

دوست عزیز سیستم گوشی رو میشناسه یا نه؟

با اتصال گوشی به سیستم چراغ شارژ گوشی قرمز میشه یا خیر؟؟؟

بله میشناسه خط قرمز هم میره بعد ارور 2004 میده ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال
Maghsoud    8,127
استاد روش تست پوینت رو میشه با عکس اگه دارین برام بزارین با تشکر؟؟

سولوشن تست پینت مال زمانیست که گوشی توسط سیستم شناسایی نشه ارور 2004 هم بیشتر برمی گرده به نوع cpu وmainboard

همون حالت عادی به کارتون برسید اول فرمت بعد فلش در صورتی که نتیجه نگرفتید حتما با سیستم دیگر تست کنید cpu

سیستم در فلش هواوی تاثیر بسزایی داره مخصوصا فلش مدهای g610-g700-g730-y330

یاعلی

• پسند 4

لینک به ارسال
SEYED1001    4,965

سلام..اول از مدل گوشی مطمئن بشید..از پشت گوشی عکس بزارید تا معلوم بشه که u00یاu20هست

• پسند 1

لینک به ارسال
Maghsoud    8,127
سلام..اول از مدل گوشی مطمئن بشید..از پشت گوشی عکس بزارید تا معلوم بشه که u00یاu20هست

نیاز نیست u00 و u20

با همون فایل u20 حل میشه بعد از بالا اومدن گوشی بایستی چک کنه اگر مشکل تاچ داشت میبایست باید بره سراغ فایل u00

یاعلی

• پسند 5

لینک به ارسال
taher    635
نیاز نیست u00 و u20

با همون فایل u20 حل میشه بعد از بالا اومدن گوشی بایستی چک کنه اگر مشکل تاچ داشت میبایست باید بره سراغ فایل u00

یاعلی

[/b][/size][/color]

الان استاد بنده چکار کنم گوشی ارور رو نده با سیستم دیگه هم تست کردم همین ارور رو میده

لینک به ارسال
taher    635
عزیزم دو تا سولوشن تست پوینت داخل سایت موجود هست سرچ کنید پیدا خواهید کرد من از سولوشن تست پوینت آقای صفدری استفاده کردم بهم جواب داد

با دو نوع سولشن تست پوینت اقدام به فلش کردم ولی بازم ارور 2004 میده ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال
Maghsoud    8,127
الان استاد بنده چکار کنم گوشی ارور رو نده با سیستم دیگه هم تست کردم همین ارور رو میده

چندین بار تکرار کنید بایستی با سیستم قویتری تست بزنید وهمچنین فایل فلش در دستکتاپ کپی کنید پوشه در پوشه نباشه

یاعلی

• پسند 1

لینک به ارسال
SEYED1001    4,965

با ورژن های دیگه فلش تولز هم تست کنید

خصوصا این ورژن

SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot

• پسند 2

لینک به ارسال
maranello    1,807

سلام

با اجازه اساتید

بنده هم چند روز پیش این مشکل رو داشتم که بیلد 125 u20 رو با SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot این ورژن از فلش تول رایت کردم مشکل حل شد.

درضمن گوشی من u00بود اما فایل u20 روش رایت کردم بدون مشکل بالا اومد.البته فایل rework هم زدم.

احتمال داره سریال هم nullبشه که راه حل های زیادی برای ترمیم ارائه شده

موفق باشی داداش

:x

• پسند 2

لینک به ارسال
ALI KING    5,366

بیلد 115 رو دان کنید از داخل فایل هارد رو انتخاب و رایت کنید

سپس با فایل ریکو از داخلش فرمت

بعد با هر فایلی خواستید فلش کنید

• پسند 3

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,840

عرضم به خدمت دوستان که من مدل u20 رو فقط با فلش تولز 174 میتونم فلش کنم.برای رید و رایت دامپ هم فقط همین ورژن فلش تولز جواب میده برام

لینک به ارسال
Maghsoud    8,127
عرضم به خدمت دوستان که من مدل u20 رو فقط با فلش تولز 174 میتونم فلش کنم.برای رید و رایت دامپ هم فقط همین ورژن فلش تولز جواب میده برام

بنده سیستمم همه مدلها رو میزنم به جز g610 این مدل رو فقط با سیستمی که داری cpu intel i3 هست میزنم معمولا هم از سیستم هست تا مشکل گوشی

سیستم بنده دارای cpu AMD هست در واقع خود مادربرد هم نقش مهمی داره

یاعلی

• پسند 2

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.