رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
hojjatac

بازهم مشکل نوار اعلان و بک گراند هواوی G630

پست های پیشنهاد شده

hojjatac    388

سلام دوستان عزیز

بنده تابحال چندتا g630 اوردن که این مشل را دارند و همه هم با بیلدنامبر157 یا 159 هستند که با چندربا فلش هم مشکل نوار اعلان و تصویر زمینه حل نمیشه!

چندباره مشخصات را به ایمیل هواوی فرستادم که کد انلاک بوتلودر بده ولی متاسفانه دوتاشو جواب داد که این مدل انلاک نمیشه و چندتای ان هم اصلا چندروزه که جواب نداده!

ممنون میشم کمک کنید بدون نیاز به روت یا انلاک بوتلودر بشه مشل رو برطرف کرد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
soshan    711

داداش یه سرچ کن تو نت سریال رو بعضی سایتها میگیرند کد آنلاک بهت میدهند فقط آنلاک بوتلودر و بعد روت و بعد ................ سرچ

لینک به ارسال
امید    653

داداش مشکل ناتفیکیشن رو میتونید با نرم افزار جانبی برطرف کنید

لینک به ارسال
ehsan0641    105
داداش مشکل ناتفیکیشن رو میتونید با نرم افزار جانبی برطرف کنید

باچه برنامه ای؟؟؟

لینک به ارسال
Parsian mobile    660
سلام دوستان عزیز

بنده تابحال چندتا g630 اوردن که این مشل را دارند و همه هم با بیلدنامبر157 یا 159 هستند که با چندربا فلش هم مشکل نوار اعلان و تصویر زمینه حل نمیشه!

چندباره مشخصات را به ایمیل هواوی فرستادم که کد انلاک بوتلودر بده ولی متاسفانه دوتاشو جواب داد که این مدل انلاک نمیشه و چندتای ان هم اصلا چندروزه که جواب نداده!

ممنون میشم کمک کنید بدون نیاز به روت یا انلاک بوتلودر بشه مشل رو برطرف کرد.

داداش یه سرچ کن تو نت سریال رو بعضی سایتها میگیرند کد آنلاک بهت میدهند فقط آنلاک بوتلودر و بعد روت و بعد ................ سرچ

با ورژن جدید DC Unlocker کد بوتلودر رو بدست بیارید

لینک

بعد با آی روت ............

لینک به ارسال
hojjatac    388

سلام دوستان عزیز

بنده مشکل رو حل کردم ولی هیچکدام از اموزشها کاربردی نبود،هرکاری کردم گوشی کد انلاک با این نرم افزار بروز dc که قرار دادید نشون نمیداد و با ایمیل به ساورت هواوی هم خیلی طول میشکه جواب بدن و اگرم جواب بدند هم مشکل اینه اینه که میگه کوشی شما انلاک نمیشه!!!

مجبور شدم با راه دیگه ای گوشی رو روت کنم البته بدون انلاک بوتلودر این هم در بیلد نامبرهای 157-159-161 انشاالله اموزش را برایتان قرار خواهم داد.

ضمنا این نرم افزار جانبی هم اصلا استفاده نکنید،چون با ریست فکتوری کردن گوشی دوباره مشکل قبل پیش میاد،و مشکل تصویر زمینه هم حل نمیشه!

منتظر اموش باشید.

• پسند 2

لینک به ارسال
nahamya    1,066
سلام دوستان عزیز

بنده مشکل رو حل کردم ولی هیچکدام از اموزشها کاربردی نبود،هرکاری کردم گوشی کد انلاک با این نرم افزار بروز dc که قرار دادید نشون نمیداد و با ایمیل به ساورت هواوی هم خیلی طول میشکه جواب بدن و اگرم جواب بدند هم مشکل اینه اینه که میگه کوشی شما انلاک نمیشه!!!

مجبور شدم با راه دیگه ای گوشی رو روت کنم البته بدون انلاک بوتلودر این هم در بیلد نامبرهای 157-159-161 انشاالله اموزش را برایتان قرار خواهم داد.

ضمنا این نرم افزار جانبی هم اصلا استفاده نکنید،چون با ریست فکتوری کردن گوشی دوباره مشکل قبل پیش میاد،و مشکل تصویر زمینه هم حل نمیشه!

منتظر اموش باشید.

منتظریم.................................................

لینک به ارسال
nahamya    1,066
سلام دوستان عزیز

منتظر اموش باشید.

منم یه گوشی دارم

ممنون میشم اگه وقت دارین نحوه روتش رو بذارین ..........................................................

لینک به ارسال
ALI KING    5,371
منم یه گوشی دارم

ممنون میشم اگه وقت دارین نحوه روتش رو بذارین ..........................................................

مشکل گوشی شما چی هست ؟؟؟

ایا منتظر اموزش روت کردن 630 هستین ؟؟؟

• پسند 1

لینک به ارسال
nahamya    1,066
مشکل گوشی شما چی هست ؟؟؟

ایا منتظر اموزش روت کردن 630 هستین ؟؟؟

بله آموزش روت رو می خواستم

مشتری برای xmode می خواد .....

منم هرکاری کردم روت نشد و بوتلودر هم نه با dcunlocker انلاک شد و نه از طریق ایمیل به هواوی جواب نمیفرسته .....

Knowing is not enough we should do what we know

لینک به ارسال
mobilejavan    597

سلام

این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید رو سیستم و خیلی راحت روت میشه بدون انلاک

تست شده چندین بار

موفق باشین.

• پسند 2

لینک به ارسال
tooraj    339
سلام دوستان عزیز

منتظر اموش باشید.

با تشکر خبری از این آموزش نشد مهندس؟

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.