رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
matador5550

بالا نیومدن G750-U10 بعد از فلش ناقص

پست های پیشنهاد شده

matador5550    2

سلام دوستان ،یدونه گوشی G750-U10 دارم که روی گوشی رام 4.4.2 نصب شده الان سریالش Null شده ،من توی نت سرچ کردم و از یه سایتی فایل ترمیم بیسباند و سریالش که همون NVRAM هست رو به مبلغ 10 تومن خریدم، با MTK Droid Tools هم اقدام به ریستور کردم و ریستور هم شد ولی سریالش درست نمیشه، الان میخوام دانگرید کنم به رام 4.2.2، رام رو تو مموری ریختم ولی وقتی میخوام فلش کنم از اونجایی که ریکاوری TWRP نصب هست به جای آپدیت میره تو ریکاوری کاستوم و کاری انجام نمیده، یه جا تو سایت دیدم گفته بودن باید استوک ریکاوری نصب بکنم ولی گشتم پیدا نکردم اگه هست لطفا برارین و اینکه چجوری فلش بزنم؟ در ضمن دوستان به نظرتون فلش زدن رام پایینتر که همون دانگرید میشه گوشی رو بریک نمیکنه؟ بازم تو نت سرچ کردم یه جا گفته بودن که ابتدا رام بیلد 113 نصب بکنم و سپس رام بیلد 116 که من هردوتاشونو دانلود کردم ولی میترسم فلش بزنم امکان ریسکش بالاست از دوستان خواهشی که دارم بفرمایین چیکار کنم که گوشی بریک نشه؟ ممنونم

ویرایش :

دوستان خواهشا راهنمایی بفرمایید الان رام بیلد 113 رو با SP-Flashtools خواستم فلش بزنم روی همون 0 درصد گیر کرد و ارور داد، درایورها هم نصبه، چند بار امتحان کردم، الان دیگه گوشی روشن نمیشه تا پاور رو میزنم پشت سر هم ویبره میزنه البته 1 ثانیه ویبره میزنه 1 ثانیه نمیزنه همینجوری تکرار میشه تا اینکه باطری رو در بیارم، فکر کنم بریک شده درسته؟ کاریش میشه کرد الان؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
matador5550    2

دوستان اینم عکس ارور : (طبق آموزش یه سایتی برای دانگرید ابتدا از طریف SP_Flashtools اقدام به فرمت کردم که شد، سپس ابتدا فایل Rework-Secro رو فلش زدم که اونم شد بعدش اقدام به فلش رام کردم که بازم همین ارور پایین رو میده)

62088537973929807863.png;

دوستان من شنیدم این سری گوشی ها سخت دانگرید میشن و اکثرا EMMCشون مشکل دار میشن که باید تعویض بشه الان EMMC این مدل چنده؟

لینک به ارسال
hajireza    262

دوست عزیز اینجا انجمن تخصصی تعمیرکاران موبایله. برای اینکه اسیب بیشتری به گوشیتون نرسه به همکاران متخصص مراجعه کنید

• پسند 5

لینک به ارسال
matador5550    2
دوست عزیز اینجا انجمن تخصصی تعمیرکاران موبایله. برای اینکه اسیب بیشتری به گوشیتون نرسه به همکاران متخصص مراجعه کنید

خودم تعمیر کارم داداش ، برم ببینم هزینه VIP این سایت چقدره اگه خواستم پرداخت میکنم ممنونم

الان من هزینه 4500 برای خرید اشتراک دانلود سنتر رو بدم حله یعنی؟ کمک میکنن بهم؟

لینک به ارسال
ruiner    626
خودم تعمیر کارم داداش ، برم ببینم هزینه VIP این سایت چقدره اگه خواستم پرداخت میکنم ممنونم

الان من هزینه 4500 برای خرید اشتراک دانلود سنتر رو بدم حله یعنی؟ کمک میکنن بهم؟

از ماست که بر است

از مسعولین سایت میخوام که یه فکری برای این پست بکنن

• پسند 2

لینک به ارسال
matador5550    2

یه مشت گدا گشنه ریخته تو این سایت بخدا، همینه که همش از وضع بازار مینالین از بس گدا گشنه این، من گوشیمو درست کردم اگه خواهشا اکانتمو از این سایت درپیت حذف کنید، اه

لینک به ارسال
etekal    87

با سلام

مشخصه که شما تعمییر کار نیستید چون کارت راه افتاده این حرفها رو میزنی قوانین سایت هم واسه همینه که هر کسی وارده اینجا نشه مخصوصا کسانی که به درستی توسط خانوادشون تربیت نشدن

• پسند 1

لینک به ارسال
sadeghz    1,078
یه مشت گدا گشنه ریخته تو این سایت بخدا، همینه که همش از وضع بازار مینالین از بس گدا گشنه این، من گوشیمو درست کردم اگه خواهشا اکانتمو از این سایت درپیت حذف کنید، اه

از لحن حرف زدنت معلوم سطح شعورت تو در چه حد هست از دوستان سپاس گذاری میکنم که کمک نکردن به این مردک.

• پسند 1

لینک به ارسال
rrrri    782

من بعنوان یک کاربر به سود خودمه که وقتی مشکلی برام پیش میاد از یه نفر مطلع سوال کنم بنظرم شما از اونایی هستی که هنوزتوی اینکار به پختگی لازم نرسیدی.

به هر حال بدون راهنمایی اساتید امیدوارم بتونی راحت کار کنی

لینک به ارسال
naser224316    10
چواب ابلحان خاموشیست و بس

خوشا به سعادتتون نباشه

واقعا تربیت درست حسابی ندارین

لینک به ارسال
Unes    3,057
خوشا به سعادتتون نباشه

واقعا تربیت درست حسابی ندارین

دوستان به تاریخ پست توجه کنید دوشنبه 13 مهر 1394 و لطفا بحث رو به حاشیه نکشید و دلیلی وجود نداره که به کاربرای خانگی جواب گو باشید و فقط به مصرف کننده ها پاسخ بدید

با تشکر لطفا مدیران عزیز پست رو حذف نمایند .

• پسند 4

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.