رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
mosimol

مشکل با فلش گوشی سامسونگ گرند 2 - «G7102

پست های پیشنهاد شده

mosimol    26

سلام دوستان یه گوشی گرند 2 دستم اومده زمانی که میخوام رو حالت دانلودینگ ببرم و به usb وصل کنم هیچ عکس العملی نداره اما زمانیکه روشنه به راحتی به سیستم متصل میشه اگه راهی میدونید لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
saji    247

درود دوست گرامی, یعنی به دانلودینگ نمیره؟ یا میره و به سیستم وصل نمیشه؟

لینک به ارسال
mosimol    26

رو حالت دانلودینگ میره بدون هیچ مشکلی اما به هیچ عنوان وقتی usb رو متصل میکنم عکس العملی نداره . کابل رو عوض کردم سیستم رو هم همینطور اما همینطوره . درایورا کاملن با ادین با باکس به هیچ عنوان نمیشناسه چون هیچ عکس العملی نداره. اما به محض اینکه روشن میکنم به راحنی بالا میاد با نرم افزار moborobo باهاش کار میکنم. تیک یو اس بی دباگ رو زدم تو امنیتو چک کردم همه درستن . دوستان لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
sinful    87

منم همین مشکل رو داشتم با تغییر سیستم مشکلم برطرف شد ... البته از ویندوز سون 64 بیت به 32 بیت ... موفق باشی

• پسند 1

لینک به ارسال
mosimol    26

ویندوز بنده اکس پی 32 بیته رو سیستم سون هم امتحان کردم نشد.

لینک به ارسال
mosimol    26

گوشی متاسفانه صفره نمیشه باز کرد usb سالمه چون وفتی روشنه به راحتی کانکت میشه.

لینک به ارسال
sinful    87

بزرگوار مطمئن باش مشکل از سیستمه ... گوشی موردی نداره ... من چندین مورد اینجوردی داشتم با mobo وصل میشدم ولی تو حالت دانلودینگ اصلا گوشی رو نمیشناخت !!! ولی خیلی اتفاقی رو لپ تاپ اونم با ویندوز 32 بیت گوشی های مورد دار رو شناخت و مشکلم برطرف شد ...

• پسند 1

لینک به ارسال
mosimol    26

ممنونم از لطفت فردا تست میکنم اطلاع رسانی میکنم.

لینک به ارسال
3afdari    2,008
رو حالت دانلودینگ میره بدون هیچ مشکلی اما به هیچ عنوان وقتی usb رو متصل میکنم عکس العملی نداره . کابل رو عوض کردم سیستم رو هم همینطور اما همینطوره . درایورا کاملن با ادین با باکس به هیچ عنوان نمیشناسه چون هیچ عکس العملی نداره. اما به محض اینکه روشن میکنم به راحنی بالا میاد با نرم افزار moborobo باهاش کار میکنم. تیک یو اس بی دباگ رو زدم تو امنیتو چک کردم همه درستن . دوستان لطفا راهنمایی کنید.

درود

دوست عزیز اگه اندروید گوشی 4.4 هستش شما باید از ادین 3.9 یا 3.10 استفاده کنید

از اینا پایین تر اگه استفاده کنید توی بعضی مواقع بوده که گوشی رو نمیشناسه و کادر رنگی ایجاد نمیشه

موفق باشید

• پسند 3

لینک به ارسال
tmp peyman    247

داداش گوشی شما طرحه و سی پی یو مدیا تک هست این مدل میره رو دانلودینگ اما سیستم نمیشناسه

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

• پسند 1

لینک به ارسال
mosimol    26

سی پیوشو نمیدونم اما به هیچ عنوان هیچ عکس العملی نداشت وقتی که کابل و وصل میکردم . راهکار شما برای فلش این مدل چیه

لینک به ارسال
tmp peyman    247

دوسن من cpu مدیا تکه

دنبال رام این مدل بگرید

فایلا مو میگردم اگه بود قرار میدم

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.