رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
hojjatac

روش فلش گوشی htc 8s ویندوزفون

پست های پیشنهاد شده

hojjatac    388

سلام دوستان عزیز

یه htc 8s اوردن که بعاز اپدیت مشکل no internet در هنگام اتصال به وای فای مواجه میشه!چندبارهم هم ریت کلی کردم ولی بی فایده بود.

بنده دوفایل فلش ruu دانلود کردم ولی درهنگان فلش با ارور مواجه میشم.بنده گوشی رو به قسمت اینفو یا بوتلودر میبرم ولی هرکاری میکنم فلش نمیشه!

میخواسم الان بدونم فلش این مدل روش خاصی داره؟ایا نیاز به مموری کارت و گلد کارت هست؟با دانگل دیاموندهم اصلا ساپورت نمیشه!جدیدترین فایل فلش رو برام قرار بدید.

ممنون میشم دوستان کمکم کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
ALI KING    5,366

با cid خودش میزنی ؟؟؟

اینفو بزارین از گوشی

cid ?????

• پسند 1

لینک به ارسال
hojjatac    388
با cid خودش میزنی ؟؟؟

اینفو بزارین از گوشی

cid ?????

سلام

cid_tim_401 میباشد،بله با cid خودش مینم متاسفانه با ruu.exe با ارور 294 مواجه میشم که این ارور مربوط به ای دی میباشد!

موندم چیکارکنم!!!ممنون میشم کمک کنید.

لینک به ارسال
Maghsoud    8,127
سلام دوستان عزیز

یه htc 8s اوردن که بعاز اپدیت مشکل no internet در هنگام اتصال به وای فای مواجه میشه!چندبارهم هم ریت کلی کردم ولی بی فایده بود.

بنده دوفایل فلش ruu دانلود کردم ولی درهنگان فلش با ارور مواجه میشم.بنده گوشی رو به قسمت اینفو یا بوتلودر میبرم ولی هرکاری میکنم فلش نمیشه!

میخواسم الان بدونم فلش این مدل روش خاصی داره؟ایا نیاز به مموری کارت و گلد کارت هست؟با دانگل دیاموندهم اصلا ساپورت نمیشه!جدیدترین فایل فلش رو برام قرار بدید.

ممنون میشم دوستان کمکم کنند.

بایستی برای انلاک سری ویندوز hspl انجام بدید در صورتی که اگر با این برند کار کردید در غیر این صورت انجام ندید بهتره

یاعلی

لینک به ارسال
hojjatac    388

بایستی برای انلاک سری ویندوز hspl انجام بدید در صورتی که اگر با این برند کار کردید در غیر این صورت انجام ندید بهتره

یاعلی

سلام دوست عزیز

بنده قبلا چندمدل ویندوزفون رو فلش کردم،ولی این مدل واقعا خیلی کنجکاوم کرده،میخوام هرجوریه راش بندازم!ممنون میشم راهنمایی بکنید.

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.