رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
امید

آنجیلبریک کردن ios بدون ریستوری با ابزار Cydia Impactor

پست های پیشنهاد شده

امید    653

5lhf_unjailbreak-1024x637.png

 

 

خارج کردن آی دیوایس از وضعیت جیلبریک شده کاری بود که سال های سال کاربران انجام می دادند. اما شیوه ی کار پیش از این بدین شکل بود که باید آی دیوایستان را به آخرین نسخه ی آی اواس ریستور می کردید تا سیستم عامل از حالت جیلبریک شده خارج شود.

 

این عمل مستلزم داشتن یک کامپیوتر همچنین نیاز به دانلود فریمور چند گیگابایتی برای ریستوری بود درضمن باید به آخرین فریمور موجود ریستور میشود که در بعضی مواقع با این عمل امکان جیلبریک مجدد از بین می رفت.

 

 

اما به کمک Cydia Impactor دیگر با این روند پردردسر خداحافظی خواهید کرد. Cydia Impactor روی همان نسخه ای که هستید توییک ها را پاک کرده و آی دیوایستان را از وضعیت جیلبریک شده خارج می کند. بدون آن که نیاز به ریستور به نسخه ای دیگر باشد.

 

 

6wz8_237100.png

 

 

a1op_237098.png

 

 

t84m_237097.png

 

 

Cydia Impactor ابزاری هست که Saurik خالق سیدیا اون رو منتشر کرده اما فعلا در نسخه بتا هست و امکان وجود باگ هست. این ابزار فقط در ios 8.3 و 8.4 قابل استفاده است.

حتما قبل از استفاده از این ابزار از کلیه اطلاعات خودتون بکاپ تهیه کنید زیرا Cydia Impactor تمامی اطلاعات را پاک خواهد کرد. شبیه به همان کاری که ریستورکردن آی دیوایس انجام می دهد. هیچ تفاوتی بین دوایس ریستوری شده با دیوایس آنجیلبریک شده با این روش وجود نداره و میتوانید دوباره با ابزارهای موجود دیوایس رو جیلبریک کنید.

 

    • پسند 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×