رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

peyman    49

با سلام

lcd y220 شکسته بود تعویض کردم ولی تصویر پرش داره و بهم ریخته میاد با 3 تا lcd دیگه هم تست کردم همشون به ریخته میاره در حالی که با lcd شکسته خودش در حدی که دیده میشه مشکلی نداشت آیا برا این مورد م باید فلش بشه یا ورژنیه برای این مدل؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
taher    635

دوست من این مشکل فقط بخاطر عدم مطابقت السیدی با ورژن گوشی هستش شما میتونید با فلش کردن گوشی امتحان کنید مشکلتون به احتمال زیاد حل میشه وگرنه بهتره با چند السیدی دیگه امتحان کنید

• پسند 1

لینک به ارسال
peyman    49

ممنونم میخاستم بدونم اصلا همچین چیزی در این مدل وجود داره ؟چون lcd ها هم نو هستش نکنه هر سه خرابه؟

لینک به ارسال

تا جایی که یادمه یکی از همکارا عکس از خوده ال سی دی با مارکش گرفته بود و تو سایت گذاشته بود گفته بود فقط این مارک رو این مدل جواب میده جستجو کنین تو سایت هست مارکشو نگاه کنین مشکل از ورژن ال سی دی ها میباشد

• پسند 2

لینک به ارسال
peyman    49

ممنونم ولی پیدا نکردم کجا این مطلب گفته شده مربوط به تاچ بود یا lcd?

لینک به ارسال
REZA-SAREIN    3,840

قبل از فلش احتمالی حتما توسط ولکانو یا پیرانها دامپ کامل تهیه کنید تا به مشکل احتمالی برنخورید

• پسند 2

لینک به ارسال
peyman    49

ممنونم رید کامل با فرمت بین کافیه با ولکانو؟

لینک به ارسال
ALI KING    5,366

با جفتشم میتونی بگیری ولی با پیرانها بگیری راحتری

• پسند 1

لینک به ارسال

مشکل از گوشی نیست فقط از السیدهاست این مدل با السیدی بازای جواب نمیده من از 10جا خرید کردم هیچ کدم جواب ندادن تازگی یکی از دوستان یه مدل اورده بود فقط اون کار کرد وگرنه همه یا شطرنجی میشن یا برعکس

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.