رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
matador5550

راهنمایی در مورد باکس Riff

پست های پیشنهاد شده

matador5550    2

سلام دوستان من تازه باکس ریف خریدم، شغلم تعمیرات نرم افزاریه تازه میخوام سخت افزار هم کار کنم، باکس های Z3X و BST دارم الان سوالم اینه که آیا برای کار با ریف باید برم کلاس؟ چون تا الان همه چیرو خودم از طریق اینترنت یاد گرفتم و هیچ کلاسی نرفتم، نرم افزار رو اگه نگم همه ولی 95 درصد بلدم، البته نه فقط آندروید، اپل, نوکیا, بلک بری و ویندوز موبایل هم کار میکنم، ولی چون علاقه ای به سخت افزار نداشتم تا حالا پیگیرش نبودم ولی از اونجایی که تو شهر ما هیچ تعمیرکاری ترمیم بوت انجام نمیده تصمیم گرفتم باکسشو بخرم و اقدام به ترمیم بکنم، الان سوال اینجاست آیا باید به جز باکس ریف چیزهای دیگه هم داشته باشم؟ مثل منبع تغذیه و هویه؟ در کل فقط برای ترمیم بوت میخوام سخت افزار یاد بگیرم و نه تعمیرات سخت افزاری، فکر نمیکنم نیازی باشه برم کلاس، فقط خواهشا بفرمایید:

1. اولا به جز باکس چه چیزهایی نیاز دارم؟

2. ثانیا میشه از طریق اینترنت باز کردن و هویه کردن کابل جی تگ رو به برد گوشیها یاد بگیرم؟ نهایتش اینه که برای باز کردن میرم پیش همکارها یادم میدن.

خواهشا راهنماییم بفرمایید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
rrrri    782

دوست عزیز 95 درصدی که شما فرمودید میشه تقریبا یه مهندس الکترونیک یا نرم افزار داخل شرکت نوکیا..

دوستان میدونن هیچ کسی حتی خود آقای اقبالی گل و حتی استاد شهرام نمی گن ما چقدر از تعمیرات بلدیم چون ما تعمیرکاران نهایتا 1 یا 2 درصد بتونیم توی کار بلده راه باشیم..(طراحی فایل های راه انداز طراحی فایل فلش بخش عظیمی از کار را تشکیل می ده)

البته ببخشید که اینو عرض کردم هیچ قصد و قرضی نداشتم..

برای کار با باکس ریف معمولا نقاط اتصال توی خود نرم افزار باکس بصورت تصویری هست و اگه خواستید هم میتونید از اینترنت عکسش را پیدا کنید.

نحوه ی کار باهاش هم بصورت ویدیویی درون یوتوب هست میتونید از اونجا تماشا کنید.......

• پسند 1

لینک به ارسال
matador5550    2

ممنونم دوست من، اصلا قصد تعریف از خودمو نداشتم من همه چیزایی که یاد گرفتم به لطف همین فرومهای فارسی بوده، منظورم این بود که اگر چیزی هم بلدم کلاس نرفتم خواستم بدونین که تونستم تا الان نرم افزار رو یاد بگیرم و هر روز به تجربیاتم اضافه میشه، خواستم فقط راهنمایی بکنم که چی بلدم و چی نه

پس به نظرتون کلاس نمیخواد برم؟ چند تارو که انجام بدم دیگه راه میوفتم؟ من کلپاشو تو یو ت یو ب دیدم به نظرم اکثر گوشیها مشابه هستند حالا درسته جاهاشون فرق داره ولی کسی که چند بار انجام بده قلق کار میاد دستش، اگه اشتباه میگم بفرمایید

در ضمن دوست من نفرمودین همراه باکس چه چیزهایی باید داشته باشم؟ منبع تغذیه و هوویه ؟

لینک به ارسال
rrrri    782

برای یادگیری بیشتر که خب یه استاد خوب در زمینه نرم افزار کمک بزرگیه

منبع تغذیه و هویه جزء نیاز های کاره و برای ترمیم حتما به این دو احتیاج دارید.

قطعات اضافی هم در صورت لزوم میتونید تهیه کنید مثل سوکت های مخصوص ترمیم هارد و ..

• پسند 2

لینک به ارسال
matador5550    2

مرسی داداش

الان یه HTC M7 pn07110 برام آوردن مشتری میگه تو شارژ بوده که یهو خاموش شده الان اصلا روشن نمیشه تو شارژ هم میزنم چراغ قرمزش روشن نمیشه، دوستان این اولین گوشی هست که میخوام ترمیم کنم اگه پیشنهادی دارین ممنون میشم راهنماییم بکنین در ضمن با Riff میشه بوتشو ترمیم کرد دیگه؟

لینک به ارسال
مرسی داداش

الان یه HTC M7 pn07110 برام آوردن مشتری میگه تو شارژ بوده که یهو خاموش شده الان اصلا روشن نمیشه تو شارژ هم میزنم چراغ قرمزش روشن نمیشه، دوستان این اولین گوشی هست که میخوام ترمیم کنم اگه پیشنهادی دارین ممنون میشم راهنماییم بکنین در ضمن با Riff میشه بوتشو ترمیم کرد دیگه؟

درود...

شما اول برید پیشه یکی از همکاراتون ظکوشی رو باز کنید چون این مدل بدقلق میبااشد...

ضمنا m7 تنها راه و بهترین راهش ریستور کردنه دامپه....

برای شروع هم شما اول کار با هویه رو یاد بگیرید ....

بعد فیلمهای مربوط به جیتک رو کامل ببینید...

موفق باشید یاحق

• پسند 2

لینک به ارسال
matador5550    2

مرسی داداش خیلی ۀقایی، باز کردنش حله ، دوستمم گفت یخورده بد قلقه ، فیلماشو چند روزه دارم تو یو تی و ب میبینم فقط یه سوال میمونه، همین فایل فول Dump از کجا بگیرم و چجوری بزنم رو گوشی ممنونم

لینک به ارسال
مرسی داداش خیلی ۀقایی، باز کردنش حله ، دوستمم گفت یخورده بد قلقه ، فیلماشو چند روزه دارم تو یو تی و ب میبینم فقط یه سوال میمونه، همین فایل فول Dump از کجا بگیرم و چجوری بزنم رو گوشی ممنونم

فایلهای دامپ خیلی کمیاب هستن...

چون هرکسی بکاپه خودشو داره بخاطر خرابی بازار و خیلی مسائل دیگه نمیزاران تو سایتها...

شما اول ترمیم بوت کن اگه نشد بعد دنبال دامپ بگرد...

اگه با دامپ هم حل نشد باید هارد عوض کنی...

یاحق

• پسند 3

لینک به ارسال
matador5550    2

دوستان خواهشا بهم نخندین یه عکس میزارم مطمئنم میگین کار من نیست و بدم به یکی دیگه و از این حرفا، ولی باور کنین راه میوفتم این اولی رو بزنم به امید خدا حله، دوستان من کابل JTag رو لحیم زدم سیم لاکی هم تهیه کردم و به برد لحیم کردم الان نمیدونم چطور این دو تارو به هم وصل کنم البته وصل کردم ولی خیلی در هم برهم شده و مطمئنم به هم دیگه میخورن که حتما اتصالی میکنن درسته؟ توی باکس هم ارور داد که وصل نیست، الان بردم با سیم لاکی یه طرفه و کابل و برد JTag یه طرف دیگه چجوری به هم وصل کنم که به هم نخورن؟ :

39847844186080228606.jpg;

لینک به ارسال
matador5550    2

دوستان یه درخواستی دارم، اگر توی استان هرمزگان و شهر بندرعباس کسی هست که کار با ریف رو خوب بلد باشه بهم اطلاع بده که برا آموزش برم پیشش هزینشم روی چشم فقط عجله دارم دوستان اینم ایمیلم و یاهوم :

matador5550

[email protected]

اینم شماره واتس آپم :

09215686585

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.