رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
hojjat kiani

راهنمایی برای فارسی کردن هواوی y320

پست های پیشنهاد شده

hojjat kiani    20

فایلشو دانلود کردم و طبق اموزشی که تو سایت هست پیش رفتم اما گوشی به فست بوت میره ولی چیز دیگه ای نمیاد فایلها رو هم به حافظه خود گوشی ریختم و بعدش پاک کردم و به مموری کارت ریختم و گذاشتم تو گوشی اما چیزی نشد میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟ چون مشتری دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
MR.baghershah    118

برای فارسی کردن این مدل شما بعد دانلود فایل فلش فارسی وارد پوشه SD_updateSW میشید

و فایل update را انتقال میدید به رم باتری گوشی را در میارید و جا میزنید

ولوم پایین و بالا رو بگیرید و تک پاور گوشی اتوماتیک میره روی ابدیت و حدود 10 دقیقه طول میکشه

بازم مشگل داشتید در خدمتم

• پسند 3

لینک به ارسال
hojjat kiani    20
برای فارسی کردن این مدل شما بعد دانلود فایل فلش فارسی وارد پوشه SD_updateSW میشید

و فایل update را انتقال میدید به رم باتری گوشی را در میارید و جا میزنید

ولوم پایین و بالا رو بگیرید و تک پاور گوشی اتوماتیک میره روی ابدیت و حدود 10 دقیقه طول میکشه

بازم مشگل داشتید در خدمتم

منظورتون از sd-updatesw چه مسیری هست چون مموری این مسیرو نمیسازه و تو خود گوشی هم نیست میشه واضح تر بگین لطفا گیج شدم مشتری هم گیر داده

لینک به ارسال
منظورتون از sd-updatesw چه مسیری هست چون مموری این مسیرو نمیسازه و تو خود گوشی هم نیست میشه واضح تر بگین لطفا گیج شدم مشتری هم گیر داده

http://partelmobile.com/thread1589.html#post7293

• پسند 5

لینک به ارسال
meraj khosravy    4,190

فايلي كه تو پوشه sd updat هست رو به رم انتقال بده بعد برو تو ريكاوري گوشي از اونجا رام رو صب كن .حدود بيست ثانيه طول ميكشه

• پسند 2

لینک به ارسال
hojjat kiani    20

android sdk باز می کنم تو cmd اینارو میزنم fast boot flashboot boot .img بعد اینتر fast boot flash system system.img بعد اینتر اما در هر دو ارور میده چی کار کنم ؟

لینک به ارسال
HAKHAMANESH    53

سلام

دوست عزیز شما فلش فایلتونو توی فولدری که cmd رو اجرا میکنید کپی کنید مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال
HAKHAMANESH    53

در ضمن گوشیتون حتما باید در حالت فست بوت باشه که اگه نباشه همون حالتی که شما میگید میشه

لینک به ارسال
hojjat kiani    20
در ضمن گوشیتون حتما باید در حالت فست بوت باشه که اگه نباشه همون حالتی که شما میگید میشه

ولوم + پاور میگیر میره رو فست بوت فایل ها تو پوشه مربوط به cmd هست که همون میشه android sdk ولی ارور میده دیگه نمیدونم چی کار کنم اونایی هم که میدونن درست راهنمایی نمی کنن انگاری باید خودم یه چند تا گوشی خاموش کنم بعدش یاد بگیرم

لینک به ارسال
A.M.AZIZI    140

مشکل ارور شما اینه که شما درایور گوشیتون رو سیستم نصب نیست اول باید درایور ها رو نصب کنید اگه سیستم گوشی شما رو شناخت بعد بیاد بقیه مراحل رو انجام بدید(تجربه شخصی)

• پسند 2

لینک به ارسال
hojjat kiani    20

اقا هر کاری می کنم نمیشه ارور رککناز میده خسته شدم درایور گوشی هم نصبه یکی نیست کمک کنه ؟

لینک به ارسال
HAKHAMANESH    53

با سلام و درود

دوست عزیز من همین الان یه دونشو بدون مشکل فارسی کردم فقط شما بگید از کدوم روش استفاده میکنید تا بهتر بهتون کمک بشه

لینک به ارسال
hojjat kiani    20
با سلام و درود

دوست عزیز من همین الان یه دونشو بدون مشکل فارسی کردم فقط شما بگید از کدوم روش استفاده میکنید تا بهتر بهتون کمک بشه

فایل بوت و سیستم رو داخل پوشه android sdk کپی کردم بعد از داخل cmd فرمان fast boost flash boot boot.img بعد اینتر که ارور میده بعدش فرمان fast boot flash system system .img بعد اینتر که بازم ارور میده گوشی رو سیستم میشناسه ولی نمیدونم چرا اینطوری میشه گوشی به حالت فست بوت هم میره در ضمن در حالت روشن سیستم راحت گوشی رو شناسایی می کنه

لینک به ارسال
aso matari    2,418
فایل بوت و سیستم رو داخل پوشه android sdk کپی کردم بعد از داخل cmd فرمان fast boost flash boot boot.img بعد اینتر که ارور میده بعدش فرمان fast boot flash system system .img بعد اینتر که بازم ارور میده گوشی رو سیستم میشناسه ولی نمیدونم چرا اینطوری میشه گوشی به حالت فست بوت هم میره در ضمن در حالت روشن سیستم راحت گوشی رو شناسایی می کنه

بر روی سیستم دیگری تست کنید

• پسند 1

لینک به ارسال
HAKHAMANESH    53

سلام و درود

اگه دستورتون همینی هست که اینجاست اشتباه تایپ کردید

اینو که واستون میزارم کپی پیست کنید داخل cmd

fastboot flash boot boot.img

بعد از اینتر منتظر بوت شدن فایل روی گوشی بشید

نکته:بعد از انتخاب گزینه فست بوت حتما ولوم پایین را جهت تایید رفتن به فست بوت فشار دهید

بعد هم با دستور fastboot flash system system.img فایل را رایت کنید

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.