رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
pargami

مشکل فلش نشدن تبلت axtrom 7E01+ و ارور prepare idb fail

پست های پیشنهاد شده

pargami    328

تبلت خاموشه با نصب درایور ها شناخته میشه فایل هم واسه همین مدله که دانلود کردم ولی وقتی که شروع به فلش میکنه ارور prepare idb fail میده بی زحمت راهنمایی کنید چه طوری این مشکلو حل کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
pargami    328
تبلت خاموشه با نصب درایور ها شناخته میشه فایل هم واسه همین مدله که دانلود کردم ولی وقتی که شروع به فلش میکنه ارور prepare idb fail میده بی زحمت راهنمایی کنید چه طوری این مشکلو حل کنم

up.............

لینک به ارسال
pargami    328

لینک به ارسال
raze    169

من داشتم دوست عزیز

مورد نرم افزاری نیست

هر چقدر روش کار کردم جواب نداد رد کردم رفت

موفق باشی

• پسند 1

لینک به ارسال
pargami    328

ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز

مشتری میگه هنگ میکرد جای دیگه داده فلش زیر فلش خاموش شده بنده هم که نگاه انداختم دیدم تبلت بریک شده مشکل سخت افزاری نیست

لینک به ارسال
raze    169
ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز

مشتری میگه هنگ میکرد جای دیگه داده فلش زیر فلش خاموش شده بنده هم که نگاه انداختم دیدم تبلت بریک شده مشکل سخت افزاری نیست

جساراتا کجا نگاه انداختی فهمیدی تبلت بریک شده؟

مشتری حرف زیاد میزنه البته شاید هم راست بگه. تبلت مورد نظر من هم مشتری میگفت بازی کردم روی ارم مونده که دقیقا همین مشکل رو داشت ومراجعه کرد به یک سخت افزار کار

از نظر من مشکل سخت افزاری داره ولی میگید نرم س بگردید تا روشش رو بیدا کنید:67:

• پسند 1

لینک به ارسال
tmp peyman    247

با سلام بنده مورد مشابهه رو با یکبار هیتر کشی روی ای سی فلش و فلش مجدد جواب گرفتم

• پسند 1

لینک به ارسال
pargami    328

دانلودر ابیه فقط یکبار پایه 7 و 9 ایسی هارد رو به هم وصل کردم که سبز شد و فرمت کرد ولی فلش نشد باز هم همون ارور رو داد

لینک به ارسال
Maghsoud    8,164
دانلودر ابیه فقط یکبار پایه 7 و 9 ایسی هارد رو به هم وصل کردم که سبز شد و فرمت کرد ولی فلش نشد باز هم همون ارور رو داد

این مدل رو بنده فلش کردم اسکرین شات رو چک کنید شاید بتونه کمکی کرده باشه در مشکل مربوطه حتما فایلتون هم چک کنید مال همین مدل باشه 7E01+ ومعمولیشو حتما چک کنید

http://partelmobile.com/thread11600.html

یاعلی

• پسند 2

لینک به ارسال
pargami    328

دوست عزیز مشخصات فایلم رو با فایل شما مطابقت دادم فایل ها یکی بود با دانلودر تبلت دیگه ای که راک چیپ بود رو فلش کردم پس درایور و دانلودر درسته تبلتی که مشکل داره با یه سیستم دیگه هم تست شد ولی مشکل پا بر جاست احتمالا واسه انبریک این مدل کار دیگه ای باید کرد شایدم سخت افزاری باشه به هر حال دیگه ارزش صرف زمان نداره

با تشکر از دوستان

لینک به ارسال
Maghsoud    8,164
دوست عزیز مشخصات فایلم رو با فایل شما مطابقت دادم فایل ها یکی بود با دانلودر تبلت دیگه ای که راک چیپ بود رو فلش کردم پس درایور و دانلودر درسته تبلتی که مشکل داره با یه سیستم دیگه هم تست شد ولی مشکل پا بر جاست احتمالا واسه انبریک این مدل کار دیگه ای باید کرد شایدم سخت افزاری باشه به هر حال دیگه ارزش صرف زمان نداره

با تشکر از دوستان

راهکار دیگری که موجوده می تونید ایسی فوق رو از روی برد بردارید وهمراه فایل فلش تحویل کسی که پروگرامر داشته باشه

فقط کافیه ایسی فوق رو در پروگرامر قرار بده وپروگرام کنه با فایل فلش خودش که این روش مقرون به صرفه هست

یاعلی

• پسند 2

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.