رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
محمد مسعودی

آموزش نصب کاستوم ریکاوری روی دیوایس های هواوی:آموزش y300نصب اندروید5

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان این روش تقریبا برای تمام گوشی ها همینطوره

آموزش:

ابتدا کد انلاک گوشی خود را بدست بیاورید.برای این کار میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید

آنلاک بوت لودر گوشیهای هواوی

آموزش آنلاک بوت لودر کردن گوشی های Huawei با DC Unlocker

بعد از بدست اوردن کد انلاک تیک usb debuging رو در گوشی فعال کنید

fastboot یا راه انداز گوشی رو نیز فعال کنید

گوشی رو به حالت fast boot ببرید وبه سیستم متصل کنید

بافشردن چند کلید ترکیبی عموما باید به حالت fast boot بروید که برای y300من امتحان کردم بافشردن 2تاولوم وپاور هم زمان صفحه صورتی شده که نشانگر حالت fast boot این گوشی هست

(من توی این حالت نتونستم گوشی رو انلاک کنم ولی زمانی که ولوم پایین وپاور رو باهم گرفتم گوشی روی لوگوی هواوی وای میسته و توی همون حالت که نگه داشتم به سیستم متصل میکنم و توی cmd دستور

fastboot oem unlock رواجرامیکنیم برای مثال : fastboot oem unlock 2098134758690128

گوشی ریست فکتوری میشه که نشانه انلاک شدن بوتلودر اونه.

حالانوبت به نصب کاستوم ریکاوری هست که بنابه خواسته خودتون یکی از ریکاوری های cwm یاtwrp رونصب کنید که من cwm روبه شما پیشنهادمیکنم.

دانلودcwmبرای y300

دانلودtwrpبرای y300

برای نصب cwm که به صورت یک فایل img هست به روش زیر عمل میکنیم:

گوشی رو به روش بالا به fastboot برده وبه سیستم متصل کنید

فایل partelcwmrycovery.img رودرون یک پوشه روی صفحه کامپیوتر ریخته اکنون کلید shift رونگه داشته و روی پوشه راست کلیک کرده و گزینه open command window here روزده

پنجره cmd باز شده،درون این پنجره عبارت روبرو رو تایپ کنید: fastboot flash recovery partelcwmrecovery.img

ریکاوری نصب وگوشی ریبوت میشود

برای روت کردن فایل UPDATE-SuperSU-v2.01 رو درون sdcard ریخته و از طریق ریکاوری نصب کنید

برای نصب کاستوم رام هم فایل رام مورد نظر رو درون sdcard ریخته و از طریق ریکاوری رام رو نصب کنید

فقط قبل نصب رام حتما تمام وایپ ها رو انجام بدید:

Wipe->Advanced Wipe-> و Dalvik chache, system, data, cache

دانلود

UPDATE-SuperSU-v2.01

• پسند 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.