رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

mobilemehdi    929

بدون مقدمه

امروز کفاش دم پاساژ اومده میگه گوشیم قفل داشت بردم جایی ولوم هارو گرفت گوشی ریست شد قفل باز شد میشه یاد بدی ما هم بزنیم

عزیز من نرم افزار کار جلو مشتری این کار نکن با این کارت می خوای چی بگی که خیلی بلدی اگر بلد نبودی مشکل بیشتر از این نمیاوردی پیش من اگر راست میگی یک ترمیم بوت جلو مشتری انجام بده

والا من دیگه موندم چی بگم

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
REZA-SAREIN    3,886
بدون مقدمه

امروز کفاش دم پاساژ اومده میگه گوشیم قفل داشت بردم جایی ولوم هارو گرفت گوشی ریست شد قفل باز شد میشه یاد بدی ما هم بزنیم

عزیز من نرم افزار کار جلو مشتری این کار نکن با این کارت می خوای چی بگی که خیلی بلدی اگر بلد نبودی مشکل بیشتر از این نمیاوردی پیش من اگر راست میگی یک ترمیم بوت جلو مشتری انجام بده

والا من دیگه موندم چی بگم

اگه خاطرتون باشه من شخصا به شما چند بار گفتم جلو مشتری و حتی دلالهای همکارنمای توی بازار که براتون گوشی میارن نباید این طور کارها رو انجام داد.یکی دوبار که emmc ایریز کنن حساب کار میاد دستشون

• پسند 5

لینک به ارسال
MR.Ali    4,082

سلام

من به رفیق چندین ساله ام نمی گم چه کار میکنم (حتی همین 3 کلید ) دیگه چه برسه به بقیه - چون میدونم میشه تف سر بالا :102:

• پسند 5

لینک به ارسال
HO3GSM    363

سلام و درود

کاملا قبول دارم من برای یه وایپ خالی کمتر از 15 نمیگیرم میگم فلش کردم مشتری هم راضی باشه و قیمت ها خراب نشه

ولی همکار کنار دستم میاد فلش میکنه گوشی مدل بالا 5 هزار

بیشترین دلیلش هم کم بود هست مشتری نداره میخواد از دستش نپره .... داخل قیمت باید تغیر شغل داد دست همکاران عزیز

ما شالله تا دلت بخواد هم انجمن درست شده دست رسی هم هر کسی فعالیت داشته باشه که ازاد میشه من همکار سراغ دارم که فقط فعالیت میکنه برجی بیشتر از یک ملیون هم در نمیاره ولی ما شا الله داخل انجمن ها شده کاربر ....

انشا الله که عزیزان ناراحت نشن نظر من بود من وقت فعالیت کردن رو ندارم صبح ساعت 7 میام ساعت 10 تا 11 شب مغازه هم ولی قیمت ها رو هیچ وقت خراب نمیکنم حتی اگر کاربر ویژه هم نباشم بازم کارم میشه ولی بعضی از همکاران از کاربر ویژه بودنشون دارن استفاده نادرست در کار یا شغل ما میکنن یعنی خیانت

با احترام به تمامی عزیزان و مدیران و کاربران در سایت خوب خودم

• پسند 5

لینک به ارسال
dtmman    28

سلام دوستان

اینکه مشتری اطلاعات عمومیش بالا باشه فی نفسه چیز بدی نیست اما اینکه همکارا به این راحتی مشکلات گوشی رو جلو مشتری حل میکنن کار خیلی اشتباهیه!! چون هم ارزش کار خودشونو پایین میارن هم یجورایی کاسبی خودشونو کساد میکنن.کسی نیست که تا حالا از یه هارد ریست یه دیقه ای پول خوبی نگرفته باشه! البته آموزش یه بحث دیگست روی صحبتم با اون دسته عزیزانیه که جلو مشتری اینکارو میکنن!! شما وقتی جلوی مشتری اینکارو میکنی با خودش فکر میکنه همه کارا به این راحتی حل میشه! اونوت نه فقط واسه خود آدم بلکه دودش تو چشم همه همکارا میره! شما اگه میخوای به مشتری حال بدی حتی پولم نگیر ولی بگو برو یه دور بزن یه ربع دیگه بیا مشتری که برگشت ازش پول نگیر حداقلش کلاس کاری خودتو بردی بالا !!

• پسند 5

لینک به ارسال
bahman60    432

همکاری که با سه هزار تومان گوشی هاوای فلش می کنه دیگه بهتر از این نیست

• پسند 5

لینک به ارسال
ALI KING    5,371

من گوشی ای که هارد ریست هم بخواد الکی وصل میکنم به سیستم و یخورده با برنامه های مثل SHAME , SRS ROOT ور میرم

مشتری هم میبینه اونوخ میگه کار شما هم سخته ها

منم میگم اره باید زبان چینی بلد باشی و اینا

خخخخ

• پسند 5

لینک به ارسال
HO3GSM    363

من دو روز پیش گوشی جی 3 اوردن خدا سر شاهده بردن نمایندگی درست نشده

مشکل گوشی میومد بالا ریست میشد فوری

امدن فلش اندروید 5 هم زدن ولی بازم مشکل پا بر جا بوده دادن گفتن درست نمیشه گوشی هم اورده براش تعویض هم نکردن

امد پیش من ریست فکتری کردم 140000 هزار گرفتم پسره اشنامون بود فقط بخاطر این که برده بود نمایندگی منم گفتم هر کسی قلق کار رو باید بلد باشه همش که فلش کردن نیست

از تیم مدیریت هر چه زود تر همه کاربران تازه وارد رو در قسمت ویژه بردارید با تشکر

• پسند 5

لینک به ارسال
mahdi0554    572

درود به همه اساتید

مشکل از همکارها نیست

مشکل از این انجمن های بچه بازیه که هر بنی بشری را که میبینی انجمن زده و واسه اینکه بازدید بره بالا همه چیز را اموزش میده

بخدا توو این چند روز هرچی مشتری واسم میاد حرف از هارد ریست میزنه... همشون بلندند

منم یه نوت2 خاموش گذاشتم دم دستم و نشونشون یدم میگم صاحب این گوشی هم همین کاررا کرده بوت گوشی پریده الان به هیچ دردی نمیخوره

میپرسه چرا؟

میگم شما داری از طریق بوت گوشی را فلش میکنی و احتمال پریدن بوت هم هست.

خیلی هاشون میترسند خیلی هاشون هم نه.

الان هرکسی را میبینی بیکار شده ده تومن وام گرفته و موبایلی زده

والا خسته شدم از این وضع درآمد.

موندم چیکارکنم . :(

• پسند 5

لینک به ارسال
rrrri    782
درود به همه اساتید

مشکل از همکارها نیست

مشکل از این انجمن های بچه بازیه که هر بنی بشری را که میبینی انجمن زده و واسه اینکه بازدید بره بالا همه چیز را اموزش میده

بخدا توو این چند روز هرچی مشتری واسم میاد حرف از هارد ریست میزنه... همشون بلندند

منم یه نوت2 خاموش گذاشتم دم دستم و نشونشون یدم میگم صاحب این گوشی هم همین کاررا کرده بوت گوشی پریده الان به هیچ دردی نمیخوره

میپرسه چرا؟

میگم شما داری از طریق بوت گوشی را فلش میکنی و احتمال پریدن بوت هم هست.

خیلی هاشون میترسند خیلی هاشون هم نه.

الان هرکسی را میبینی بیکار شده ده تومن وام گرفته و موبایلی زده

والا خسته شدم از این وضع درآمد.

موندم چیکارکنم . :(

هیچ وقت یه انسان نباید امید خودشو از دست بده!

مطمئن باشید روزی شما را هم کسی نمیتونه بخوره

اینا هم نهایتا یه هارد ریست می کنن می رسن به گوشی های بدقلقی مثل

g355h بعد حسابی میخوره تو حالشون دیگه از این کارا نمی کنن.

من خودم تا چند وقت پیش پیش یکی از همکارنما ها بودم یارو کارش این بود

گوشی های قدیمی سامسونگ و جدیدای آندرویدی را ریست می کرد خورد به یه پیرگاردین

خلاصه بهش گفتم اینا دیگه نمیتونی ریست کنی!

طرف گفت شرط می بندی خلاصه اونروز هم طرف ضایع شد هم یه شرطو باخت.

• پسند 5

لینک به ارسال
HO3GSM    363

سلام و درود دوباره

موضوع این حرف ها نیست باید دسترسی ها در انجمن ها کمتر بشه برای کاربرانی که تعمیر کار نیستند هر چی اموزش در میاد از همین انجمن ها میباشد

اگر این دسترسی درست بشه موضوع به مرور زمان درست میشه و درامد ها هم مشکلی براشون پیش نمیاد

ولی مشتری همه کار رو خودش نمیتواند انجام دهد ولی اگر در انجمنی روش بوت زدن رو ببینه حالا با ریف یا با باکس دیگر پیش خودش میپه مگه مغازه دار چکار میکنه دو تا سیم کشی میکنه 150 هزار یا بیشتر موضوع اگاهی پیدا کردن در مورد اینده تعمیرات هست که باید جلو گیری بشه

من مشتری داشتم پول گرفتم ترمیم سریال پول گرفتم ازش 150 هزار میگه برم ببینم داخل گوگل همکارات چند میزنن یعنی نه یه انجمن میره داخل چندین انجمن این ادم میره که یه کاربر خانگی هست

فعالیت کن داخل انجمن ها میشی ریس یه قسمت حتی اگر کاربر خانگی باشه کی میخواد بدونه این روزها همه چیز شده کپی پیست

• پسند 3

لینک به ارسال
farhad daniz    140

مهدی جان فکر کنم به یاد داشته باشی که چند سال پیش چند نفر ازاساتید نرم افزارکار شهرمون

همکارهارو جمع کردند و به خدا و قران و ناموسشون قسم دادند که کمتر از نرخ مصوبمون کار نکنند

ولی دیدید که 2 روز نگذشته بود که همین اساتید خودشون همه ارزشها رو زیر پا گذاشتند

و گند زدند به قیمتها

از همون روز به بعد بود که من بالای 90 درصد مشتریهای همکار رو از دست دادم چون حاضر نبودم قسممو بشکنم

اقای مددی که با اموزشگاهش تمام شهر رو کرده مهندس سخت افزار کار

هر کسی هم که نرم افزار بلده برای هر باکس 50 تومن میگیره اموزش نرم افزار میده

با این حال چه امیدی به بهبود اوضاع دارید

• پسند 2

لینک به ارسال
j.mahdavi    1,250

منم مثل اقای ali king موقع وایپ گوشیو میزنم ب سیستم و باکس وصل میکنم ب مشتری میگم 20دقیقه طول میکشه بعضی از همکارا اینکارو ک میتونن انجام بدن

• پسند 2

لینک به ارسال

چه بخوایم چه نخوایم شغل تعمیرات موبایل توسط اینترنت داره نابود میشه و به نظر من فقط سخت افزار که از این آشوب در امان میمونه و نرم افزار داره کم کم ضعیف تر و ضعیف تر میشه مگر در کارهای خیلی تخصصی مثل ترمیم بوت که اونم خیلی کم پیش میاد که گوشی ترمیم بوت بخواد

• پسند 2

لینک به ارسال
m.r.moqadam    85

بعضی ها واقعا شورشو در اوردن.واسه کارشون ارزشی ندارن.بعد بخوای با این جور ادما صحبت کنی جوری واست حرف میزنن انگار خدای نرم افزارن ولی جز وایپ و نصب برنامه چیزه دیگه بلد نیستن.همکار عزیز همکار عزیز همکار عزیز.......نمیدونم چی بگم والا

• پسند 1

لینک به ارسال
mobilemehdi    929

مهدی جان فکر کنم به یاد داشته باشی که چند سال پیش چند نفر ازاساتید نرم افزارکار شهرمون

همکارهارو جمع کردند و به خدا و قران و ناموسشون قسم دادند که کمتر از نرخ مصوبمون کار نکنند

ولی دیدید که 2 روز نگذشته بود که همین اساتید خودشون همه ارزشها رو زیر پا گذاشتند

و گند زدند به قیمتها

از همون روز به بعد بود که من بالای 90 درصد مشتریهای همکار رو از دست دادم چون حاضر نبودم قسممو بشکنم

اقای مددی که با اموزشگاهش تمام شهر رو کرده مهندس سخت افزار کار

هر کسی هم که نرم افزار بلده برای هر باکس 50 تومن میگیره اموزش نرم افزار میده

با این حال چه امیدی به بهبود اوضاع دارید

دقیقا یادمه اقا فرهاد دم عید بود من با اینکه در اون جمع نبودم ولی رو اون حرف موندم و درامدم نصف شد ولی حرفم نشکستم بعد عید هم قسم خوردم حالی از این بازار خرابکن ها بگیرم که میگیرم الان

• پسند 1

لینک به ارسال
ARA6    987

این حرفا تکراری و بیفایدست. نرود میخ آهنین در سنگ...

• پسند 2

لینک به ارسال

دوستان تو شهر ما قیمت دادن

اما بازم همکاران زیر میگیرن میگم

چرا این کار میکنید میگن مردم گناه دارن اخه ادم عاقل ما گناه نداریم

2000 میگیرن برنامه میریزن

اقا S5

فلش میکنن 5000

به کی بگم

اخه

• پسند 2

لینک به ارسال
saam_v6    852

درود

همه حرفارو خوندم. همه یه جورایی درست میگن

اینکه کی چیکار میکنه و چقد میگیره تو کار ما تاثیر داره ولی نه آنچنان که بخوایم کارمونو از دست بدیم

من همیشه قیمت خودمو دارم هرکی هرکاری میکنه اهمیت نمیدم

هر مشتری میاد مغازم میگه فلانی اینقد میزنه یا فلانی فلان حرف و زده، خیلی راحت و بی رو دروایسی بهش میگم اینجا من کار مطمین انجام میدم و قیمتم اینه، یا قبول میکنه یا میره که اکثرا میرن و با گوشی خرابتر برمیگردن

بازار خراب کن تو همه صنفی هست ولی تو شغل ما تاثیرش بیشتره

روزی رو خدا میرسونه پس به امید لطف خودش کار کنیم و همیشه امیدوار

پیروز باشید و ماندگار

• پسند 1

لینک به ارسال
tebyanmobile    152

داشتم با دوستم صحبت میکردم و حواسم نبود رو ایفون ای کلاد فعاله .ریساور کردم و رو ای کلاد موند حالا کی این تاوان را میده/ فقط مشتری میاد میگه چیکار میکنی واسه یه ایفون میخای 80 بگیری....

• پسند 1

لینک به ارسال
e30-851    1,228

سلام دوستان همه از دید و جیب خودتون نگاه کردین ولی ی لحضه به این فکر کنید اون کارگری که برای بچش یه موبایل گرفته و حالا به هر نحوه قفل شده و با یه وایپ یا ب قول دوستمون سه دکمه باید 20 هزارتومن و یا کمتر و بیشتر حقوق اون روزش که فقط 30 هزارتومن بوده رو باید به ی تعمیرکار بده که داره از امکانات خود گوشی برای رفعش استفاده میکنه و خرج خونه بماند تا حالا به حلال بودن روزی که نصیبمون شده فکر کردیم؟ خدایش بعضی دوستان از اون طرف بوم افتادن خوبه قیمت ها یکی و عادلانه باشه اما حلال و جوانمردانه.

به امید فردایی بهتر

(کار به شغل های دیگه ندارم من به قول دکتر شریعتی با کفشها راه رفتم و قضاوت کردم )

• پسند 1

لینک به ارسال
mahdi0554    572
سلام دوستان همه از دید و جیب خودتون نگاه کردین ولی ی لحضه به این فکر کنید اون کارگری که برای بچش یه موبایل گرفته و حالا به هر نحوه قفل شده و با یه وایپ یا ب قول دوستمون سه دکمه باید 20 هزارتومن و یا کمتر و بیشتر حقوق اون روزش که فقط 30 هزارتومن بوده رو باید به ی تعمیرکار بده که داره از امکانات خود گوشی برای رفعش استفاده میکنه و خرج خونه بماند تا حالا به حلال بودن روزی که نصیبمون شده فکر کردیم؟ خدایش بعضی دوستان از اون طرف بوم افتادن خوبه قیمت ها یکی و عادلانه باشه اما حلال و جوانمردانه.

به امید فردایی بهتر

(کار به شغل های دیگه ندارم من به قول دکتر شریعتی با کفشها راه رفتم و قضاوت کردم )

دوست عزیز حرف ما بیست تومن نیست... حرف ما واسه اوناییه که با5 تومن فلش میکنن.

ما هم خرج داریم

فردامن میخام برم دندون پزشکی حداقل 200تومن خرج هر دندونم میشه.:45:

هرکسی درآمدی داره و مخارجی هم داره

احساساتی برخورد کردن خوبه ولی نه این که بخاهید از این طرف بوم بیفتید... هم رو بوم باشیم بهتره :1:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.