رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
ghodooss

ساخت اکانت در سایت چینی pan.baidu.com

پست های پیشنهاد شده

ghodooss    1,894

سلام امروز با یه اموزش دیگه در خدمت دوستان گل در پارتل هستیم

ساخت اکانت در سایت چینی pan.baidu.com که بیشتر فایلهای چینی و .... در ان هست و میتوانید راحت تر فایلهای مد نظرتون رو دانلود کنید

بریم سراغ اموزش اول به ادرس زیر میرویم

پارتـــــــــــــــــــل

دانلود منیجر این سایت

بعد انجام قسمتهای که نیاز به پرکردن روی دکمه ابی کلیک کنید

d24b4z7k59sn293zi2my.jpg

ودر صفحه بعد هم روی دکمه ابی کلیک کنید

لینک حاوی فعال سازی اکانتتون به ایمیل شما فرستاده میشه تا روی ان کلیک کنید و کار شما به پایان برسه

7n68qoj2ylk9tx996r.jpg

من برای این کار ار گوگل کروم استفاده کردم امید وارم بدردتون بخوره

منبع

یا حق

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

راستی چه جوری میشه از دانلود منیجر خود سایت استفاده کرد با اینتر دانلود مسنجر عادی دانلود نمیشه تا حالا هر چی خواستم دانلود کنم نمیشه مثلا دیروز یه دونه دانلود کردم 789 مگابایت بود تا 700 مگابایت رفت بعد قطع شد ادامه دانلود کار نکرد ...منظورم اینه با دانلود منیجر سایت اینجوری نمیشه ...اینم بگم واسه همه فایلها اینجوری بوده کلا تو این سایت ادامه دانلود کار نمیکنه

• پسند 1

لینک به ارسال

خوشبختانه درست شد روش کار اینجوریه باید اول از خود سایت همون فایلی که میخواین دانلود کنی باید اضافه کنی به دانلود منیجر خود سایت بعد از دانلود منیجر دانلود کنی ....من امروز یکی را خواستم دانلود کنم حجمش 798 مگابایت بود به خدا به خاطر 200 کیلوبایت که قطع شد نتونستم دانلود کنم تا اتمام دانلود فقط 200k مونده بود

لینک به ارسال
benjamin0181    371

خیلی جالبه بعد همه این کارارو که میکنی و ایملتو اکتیو میمنی تورو میبره به یه صفحه که حروفشو انتخاب کنیو اکتیو کنی همه حروف چینیه و یکی اینگلیسی اونی که اینگلیسیه اصلا تو موارد انتخابی نیست سایتای چینیم خدایی داغونن

لینک به ارسال
alex110    189

اقا مرحله اول رو رد میکنم مرحله دوم شماره تلفن میخواد

یعنی از ایمیل که میخوام تایید کنم میره صفحه ای که شماره تلفن میخواد

کسی هست راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
teniazi    398

سلام......برای تایید ایمیلی که میفرسته کد چینی میخاد اونو دیگه چجورری وارد کنیم یه کلمه انگلیس داره هرکاری کردم نتونستم تایید کنم

؟؟؟؟

• پسند 1

لینک به ارسال
mm_reza25    352
سلام......برای تایید ایمیلی که میفرسته کد چینی میخاد اونو دیگه چجورری وارد کنیم یه کلمه انگلیس داره هرکاری کردم نتونستم تایید کنم

؟؟؟؟

دوست عزیز اون کلمه اینگلیسی رو بزار قسمت ترجمه گوگل اینگلیسی به چینی ساده معنی چینی رو میده بهت . خودم به راحتی با همین روش ثبت نام کردم.

موفق باشید

• پسند 1

لینک به ارسال
teniazi    398
دوست عزیز اون کلمه اینگلیسی رو بزار قسمت ترجمه گوگل اینگلیسی به چینی ساده معنی چینی رو میده بهت . خودم به راحتی با همین روش ثبت نام کردم.

موفق باشید

ممنون دوست عزیز با این روش هم میزنم ولی معنی کلمه انگلیسی به چینی که میاره اصلا شبیه به هیچ کدوم از اون 9 گزینه پیشنهادی نیست بدجوری رو اعصابه

لینک به ارسال
ehsan zaeri    392

داداش من هركاري ميكنم اينجاشو نميدونم چيكار كنم

qg9y4mwfdcp7.bmp

لینک به ارسال
teniazi    398

سلام مجدد خدمت دوستان

اینقدر با این سایت ور رفتیم تا آخرش لینک فعال سازی EXPIRE شد(مهلتش تموم شد) دوباره ثبت نام کردم با همون ایمیل قبلی دوباره لینک فعال سازی فرستاد این دفعه که روی لینک کلیک کردم از شانس ما بود یا خودشون هم خسته شده بودند که لینک، مستقیم کاربری رو تایید کرد و دیگه کد امنیتی نخواست

با تشکر از همه

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.