رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
موبایل باران

خاموش شدن خود به خود g630-u10

پست های پیشنهاد شده

یه g630-u10 برام اوردن خاموش شده ظاهرا هنگام کار خود به خود خاموش شده گوشی روشن نمیشه فقط وقتی میزنم به سیستم صدای قطع وصل گوشی میاد همین راه حل چیست

• پسند 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
1360ahmad    9

ابتدا فلش کنید اگه فایل dload داشت با رم فلش کن اگر نداشت با فلش تولز

لینک به ارسال
این فایل واسه مموری است یا فلاش تولز فایل فلاش تولز لازم دارم

سلام..دروود بر شما

دوست عزیزهیچ وقت به حرف مشتری اکتفا نکنید...

شما گوشی رو به منبع بزنید...

میزان جریان کشی رو اعلام کنید..

در ضمن این مدل گوشی فایل فلش تولز وجود نداره...

اعلام نمایید تا بیشتر راهنمایی بشین....

• پسند 4

لینک به ارسال

متاسفانه کانکتور باطری خیلی ناجوره نمیشه به منبع تغذیه وصل کرد از اون باطریهای سر خوده... در ضمن بافایل dload چه جوری فلاش کنم برام معلوم نیست که فلاش میخوره یا نه چون روشن نیست ...اگه فلاش باشه وفایل فلاش تولز گیر نیاد راه حل چیست............

لینک به ارسال
mobilemehdi    929

دوست گرامی میزان ولتاز باطری را چک و شوک بدبد اگر منو فست بوت و ریکاوری رفت که هیچ اگر نرفت احتمال زیاد تغذیه میباشد

لینک به ارسال

باطری را شوک زدم جریان گوشی هم وقتی با منبع پاور میکنم رو 6 می ایسته ...البته اینم بگم قبل اینکه کلا خاموش بشه بعضی وقتا روشن میشد بالا نمی اومد با هزار دردسر بردمش ریکاوری اونجا فاکتوری ریست کردم وقتی خواستم ریبوت کنم ریبوت شد ودیگه بالا نیومد

لینک به ارسال
dtmman    28
باطری را شوک زدم جریان گوشی هم وقتی با منبع پاور میکنم رو 6 می ایسته ...البته اینم بگم قبل اینکه کلا خاموش بشه بعضی وقتا روشن میشد بالا نمی اومد با هزار دردسر بردمش ریکاوری اونجا فاکتوری ریست کردم وقتی خواستم ریبوت کنم ریبوت شد ودیگه بالا نیومد

سلام دوست عزیز .وقتی به شارژر وصل میکنی چراغ شارژ روشن میشه؟؟ به کامپیوتر وصل میکنی درایورشو میشناسه؟

من هم یه g630 عین مال شما داشتم ولی اون ویبره میزد و به اصطلاح بوت لوپ شده بود و رو 6 صدوم میموند و هی ویبره میزد وهر کاری کردم درست نشد

لینک به ارسال

وقتی شارژ میزنم هیچ چراغی روشن نمیشه وقتی هم به سیستم وصل میکنم فقط یه درایور درخواست میکنه درضمن ویبره هم نمیزنه

لینک به ارسال

راستی دوستان اون قطعه eMMc کجای برد قرار داره میشه تعویض کرد....اصلا کارش چیه...الان یه پست نگاه کردم دقیق همین مشکلو منو داشت ظاهرا تنها راهش تعویض این eMMc است اگه کسی بگه اون قطعه کجا برد قرار داره قطعه را نشون بدین ممنون میشم....

لینک به ارسال
HOSEIN YAZDANI    1,970
کسی نیست راهنمایی کنه......................

درود

این مدل گوشی دارای سی پی یو Qualcomm MSM8212 میباشد و فایل فلش تولز مخصوص سی پی یو MTK هست که بکاپ گرفته شده

و اما راه حل اگر مشکل نرم افزاری باشد

تست کنید اگر گوشی به فست بوت رفت انلاک بوتلودر و نصب رام کاستوم

اگر گوشی به فست بوت هم نرفت مشکل یا از پارتیشن emmc یا خرابی خود emmc به دلیل جنس نامرقوب دستگاهای هواوی هست.

پارتیشن بندی از طریق جی تگ و در صورت خرابی emmcتعویض

در ضمن جناب شمس زحمت گذاشتن دانلودر فلش فایل dload از طریق usb رو کشیدن سرچ کنید تو انجمن موجود هست ولی فکر کنم فقط cpu mtk را جواب بده

بدرود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• پسند 2

لینک به ارسال

الان فقط میخوام بدونم اون قطعه emmc در کجای برد قرار دارد... به احتمال 90 درصد همون قطعه emmc مشکل داشته باشه....راستی ولکانو دارم با اون نمیشه کاریش کرد

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.