رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
j.mahdavi

کنترل اینترنت فرزند با آنتی ویروس نود ۳۲

پست های پیشنهاد شده

j.mahdavi    1,250

اگر از انتی ویروس نود ۳۲ استفاده می کنید برای کنترل اینترنت فرزند خود می توانید از آن استفاده کنید.

در این آموزش شما می توانید با تعیین رده سنی فرزند خود کاری کنید که نود بر اساس سن کودک شما سایت های نامناسب سنش را برای او، غیر قابل دسترس کند.و همچنین خود می توانید ادرس سایت های نامناسب او را وارد کنید تا نود از دسترسی به ان جلو گیری کند.برای کنترل اینترنت فرزند خود این مراجل را انجام دهید.

1. یک کاربر (user) در ویندوز به نام کودک خود بسازید.
  2. بروی نود ۳۲ رمز قرار دهید .
  3. سن آن کاربری که در ویندوز تعریف کردید را برای نود مشخص کنید و هر سایتی که می خواهید را بلاک کنید.

• پسند 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
rrrri    782

دوست عزیز این کار را میشه در internet option و در تب privacy و در قسمت sites هم انجام داد.

یه نکته ای را با تمام شرمندگی باید خدمتتون عرض کنم و اون اینکه شما مطالب بسیار آموزنده ای می گذارید

ولی باید درک کرد که این سایت برای کمک همکار ها به هم ایجاد شده (البته فکر کنم؟) و مطالب شما در عین

آموزنده بودن برای همکار ها جنبه ی افزایش اطلاعات عمومی داره نه اطلاعات تخصصی تعمیری.

البته ببخشید بنده قصد توهین به شما را ندارم.!

• پسند 1

لینک به ارسال
j.mahdavi    1,250

دوست عزیز این انجمن موضوعات مختلفیو بررسی میکنه مثل بخش اپراتور داره بخش کامپیوتر و ای تی داره بخش ترفندها و نرم افزار داره بخش موضوعات متفرقه داره و ما باید در همه این زمینه ها فعال باشیم ولی در قسمت تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری بیشتر . در کل نظرتونو ب دیده منت میذارم و ازتون بابت توجه و حسن نظرت ممنونم و پیشاپیش عذرخواهیمو پذایرا باشید

• پسند 3

لینک به ارسال
saam_v6    852
دوست عزیز این کار را میشه در internet option و در تب privacy و در قسمت sites هم انجام داد.

یه نکته ای را با تمام شرمندگی باید خدمتتون عرض کنم و اون اینکه شما مطالب بسیار آموزنده ای می گذارید

ولی باید درک کرد که این سایت برای کمک همکار ها به هم ایجاد شده (البته فکر کنم؟) و مطالب شما در عین

آموزنده بودن برای همکار ها جنبه ی افزایش اطلاعات عمومی داره نه اطلاعات تخصصی تعمیری.

البته ببخشید بنده قصد توهین به شما را ندارم.!

درود

دوستان خیلی خوب میشه اگه کسی تو سایت مطلبی میذاره، چه مرتبط و چه....

تو ذوقش نزنیم و اگه کسی درباره مطلبش حرفی داره سعی بر تکمیلتر و مفیدتر کردنش باشه

اینجوری همه راغب میشن مطالب جالب رو تو انجمن بذارن کیفیت بالاتر میره

سپاس از همه دوستان گل

با پارتل در اوج باشید

• پسند 3

لینک به ارسال
rrrri    782
درود

دوستان خیلی خوب میشه اگه کسی تو سایت مطلبی میذاره، چه مرتبط و چه....

تو ذوقش نزنیم و اگه کسی درباره مطلبش حرفی داره سعی بر تکمیلتر و مفیدتر کردنش باشه

اینجوری همه راغب میشن مطالب جالب رو تو انجمن بذارن کیفیت بالاتر میره

سپاس از همه دوستان گل

با پارتل در اوج باشید

من نسبت به دوست گلمون j.mahdavi ارادت خاصی دارم

و انتقادی هم که کردم متوجه شدند

بنده قصد توهین اصلا ندارم ولی بنظر من کاربران اگه مطالب رو

دستچین کنن نتیجه ی بهتری بدست میاد تا اینکه بخوان فقط اخباری که

سایت های دیگه ارائه می کنن رو به انجمن اضافه کنن

البته این نظر شخصی من هست

و هیچ گونه غرضی ندارم و در حدی هم نیستم که

کسی را امر و نهی کنم ولی خب هر کسی حق انتقاد باید داشته باشه

این از ملزومات یک انجمن حرفه ایه.

• پسند 1

لینک به ارسال
j.mahdavi    1,250

ممنون دوست عزیزمن اصلا از شما ناراحت نشدم اتفاقا خیلی هم خوشحال شدم من هم برای شما احترام زیادی قایلم و انتقاد اگه نباشه پیشرفتی هم نیست البته انتقاد با احترام مثل انتقاد شما ولی چون مدیران سایت این قسمتها ( ترفند- کامپیوتر و ای تی - موضوعات متفرقه) رو گذاشند پس این عنوان ها هم نباید خالی از مطلب باشه ما همه اینجا جمع شدیم ک اطلاعاتمون بالا بره در ضمن مطالب این بخشها هم میتونه یک تنوع ب انجمن و کارمون بده و خستگیو از ذهنمون کمتر کنه و احتمالا مدیران محترم سایت یکی از ملاک های قرار دادن این عنوان ها همین موضوع باشه. حالا این نظر بنده حقیر هستش شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن

درکل از دوست عزیزم اقای rrrri متشکرم امیدوارم این انتقاد باعث دوستی بیشترمون بشه

• پسند 2

لینک به ارسال
rrrri    782
ممنون دوست عزیزمن اصلا از شما ناراحت نشدم اتفاقا خیلی هم خوشحال شدم من هم برای شما احترام زیادی قایلم و انتقاد اگه نباشه پیشرفتی هم نیست البته انتقاد با احترام مثل انتقاد شما ولی چون مدیران سایت این قسمتها ( ترفند- کامپیوتر و ای تی - موضوعات متفرقه) رو گذاشند پس این عنوان ها هم نباید خالی از مطلب باشه ما همه اینجا جمع شدیم ک اطلاعاتمون بالا بره در ضمن مطالب این بخشها هم میتونه یک تنوع ب انجمن و کارمون بده و خستگیو از ذهنمون کمتر کنه و احتمالا مدیران محترم سایت یکی از ملاک های قرار دادن این عنوان ها همین موضوع باشه. حالا این نظر بنده حقیر هستش شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن

درکل از دوست عزیزم اقای rrrri متشکرم امیدوارم این انتقاد باعث دوستی بیشترمون بشه

در پناه حق دوست عزیز من هم براتون آرزوی موفقیت و سر بلندی دارم.

• پسند 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.