رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
Bahar mobile

باید کم کم از موبایل پارتل خدا حافظی کرد، مجبورا

پست های پیشنهاد شده

Bahar mobile    387

دوستان گرامی چند روزی شده که تعدادی از پستهایکه ارزش خاندن و الگوبرداری را داره وقتی میخام بازش کنم و ازش استفاده ببرم، این پیام میاد:

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :

1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
  2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
  3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
  4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
  5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید
  6. ممکن است شما کاربر ویژه نباشید و این بخش مخصوص کاربران ویژه باشد !
  7. جهت فعال سازی اشتراک بخش ویژه کلیک کنید

من در یه موقعیتی قرار گرفته ام که نمیتونم اشتراک رسمی بگیرم از موبایل پارتل. اما مجبورم ناچارا موبایل پارتل را ترک کنم. چون نمیتونم به صورت رسمی اشتراک کنم در این سایت بخواطریکه مشکل پرداخت هزینه دارم. یعنی در یه موقعیت جغرافیایی قرار گرفته ام نه بانکی وجود داره و نه ویسترن یونینی و نه هیچ... اما وقتیکه این پیام میاد یه حرف بیادم اومد که « زکات العلم نشرها» بدیعی است که این مورد کار ما وشما علم محسوب نمیشه اما خودش در جایگاه خودش حرفه، فن و هنر است و هنر هم از علم کمی نداره. و دانشمندان علم حقوق علم را چنین تعریف کرده اند که: علم مجموعه ای از دانایی شخص و یا اشخاص است که قابل تجزیه و تحلیل بوده و در صورت تکرار تجربه نتیجه واحد را بدهد. پس وقتیکه حرف از تجربه به میان میاید بخوبی معلوم میشود که علم از تجربه حاصل شده است و این هم تجربه هست که در سایت هر شخصی یه مورد را تجربه کرده و نتیجه واحد را در سایت درج میکند. بنابراین، باید آنرا محدود نکنیم و باید همه از آن بتوانند استفاده کنند.

• پسند 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
SEYED1001    4,981

سلام..دوست عزیز شما کابر عادی سایت هستید به خاطر همین به بخش های ویژه دسترسی ندارید..اگه قبلا کاربر ویژه بودید ممکنه به خاطر اینکه فعالیتتون کم بوده به کاربر عادی تبدیل شدین در هر صورت با مدیران انجمن تماس بگیرید در صورت نداشتن مشکل. کاربری شما ویژه میشه..موفق باشید

• پسند 5

لینک به ارسال
Bahar mobile    387

تشکر از شما دوست گرامی (همیار انجمن) هرچه مدیران انجمن تصمیم گرفته اند احترام دارم، چون قوانین را زیر پا نمیکنم هرگز، هرچه خواستن درسته. تصمیم شان بجا هست.

• پسند 1

لینک به ارسال
Maghsoud    8,183
دوستان گرامی چند روزی شده که تعدادی از پستهایکه ارزش خاندن و الگوبرداری را داره وقتی میخام بازش کنم و ازش استفاده ببرم، این پیام میاد:

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :

1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
  2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
  3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
  4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
  5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید
  6. ممکن است شما کاربر ویژه نباشید و این بخش مخصوص کاربران ویژه باشد !
  7. جهت فعال سازی اشتراک بخش ویژه کلیک کنید

من در یه موقعیتی قرار گرفته ام که نمیتونم اشتراک رسمی بگیرم از موبایل پارتل. اما مجبورم ناچارا موبایل پارتل را ترک کنم. چون نمیتونم به صورت رسمی اشتراک کنم در این سایت بخواطریکه مشکل پرداخت هزینه دارم. یعنی در یه موقعیت جغرافیایی قرار گرفته ام نه بانکی وجود داره و نه ویسترن یونینی و نه هیچ... اما وقتیکه این پیام میاد یه حرف بیادم اومد که « زکات العلم نشرها» بدیعی است که این مورد کار ما وشما علم محسوب نمیشه اما خودش در جایگاه خودش حرفه، فن و هنر است و هنر هم از علم کمی نداره. و دانشمندان علم حقوق علم را چنین تعریف کرده اند که: علم مجموعه ای از دانایی شخص و یا اشخاص است که قابل تجزیه و تحلیل بوده و در صورت تکرار تجربه نتیجه واحد را بدهد. پس وقتیکه حرف از تجربه به میان میاید بخوبی معلوم میشود که علم از تجربه حاصل شده است و این هم تجربه هست که در سایت هر شخصی یه مورد را تجربه کرده و نتیجه واحد را در سایت درج میکند. بنابراین، باید آنرا محدود نکنیم و باید همه از آن بتوانند استفاده کنند.

درود برشما

تا جایی که یادمه از زمانی که پارتل موبایل تاسیس شده از پستهای مفید شروع کرده پیشنهاد می کنم یه کم وقت بگزارید جستجو کنید

دوم اینکه الان دوره ایی هستیم که رد وبدل اطلاعات وخرید ازین جور مسائل خیلی ساده تر از اون شده که شما میگید امکان تهیه اشتراک وجود نداره اگر هم براتون مقدور نیست سخته

اقدام به فعالیت کنید تا یوزرتون از حالت عادی به ویژه برگشت داده بشه

سوم اینکه درسته زکات علم نشر اون هست حرف شما صحیح ولی خداوند هم میگه من به شما عقل دادم

می تونیدسرمایه ویا اطلاعاتتون رو در معرض نمایش بگزارید یا می تونید

از دسترس دیگران محفوظ نگه دارید

پیش نهاد می کنم برای کاری که در مقابلش از مشتری هزینه دریافت می کنید هزینه کنید همون طور که در مقابل کاری که برای مشتری انجام میدیم هزینه دریافت می کنیم

قرار نیست هر چیزی رو رایگان بدست بیاریم امیدوارم متوجه عرایض بنده شده باشید

موفق باشید

یاعلی

• پسند 5

لینک به ارسال
alishams123    12,837

درصورت داشتن فعالیت مفید هم میتوانید مجدادا کاربر ویژه شوید و نیازی به تهیه ی اشتراک نمیباشد.

اگر صرفا استفاده کننده باشید و ما هم نتوانیم از تجربیات و ذکات علمی شما که فرمودید استفاده کنیم، شما کاربر عادی خواهید بود.

با تشکر

تیم مدیریتی انجمن پارتل موبایل

• پسند 5

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.