رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
جواد قرایی

آموزش فلش و فارسی سازی تبلت Asus K012 اندروید 4.4.2 بدون مشکل وای فای و خاموشی

پست های پیشنهاد شده

آموزش فلش و فارسی سازی تبلت Asus K012 اندروید 4.4.2 بدون مشکل وای فای و خاموشی

سلام خدمت همکاران گرامی.این تبلت با اندروید 4.3 برای من اومد که فارسی نداشت و مشکل وای فای داشت منم یکدفعه به اندروید 4.4.2 اپدیت کردم که تبلت دیگه بالا نیومد و وایپ هم نمیشد و خیلی جاها دیدم این اتفاق واسشون افتاده.اما راه حل بدون مشکل که هم تبلت بدون مشکل فارسی بشه و هم اپدیت بشه به اندروید 4.4.2 و هم مشکل وای فای رو حل کنیم در عرض 20 دقیقه بدون نیاز به اپدیت با وای فای و اینترنت.

اول این فایل رو دانلود کنید و از زیپ خارج کنید و فایل زیپ دوم رو به k012_sdupdate تغییر نام بدید و روی رم کپی کنید و با گرفتن ولوم بالا و پاور به دورید بوت بروید و گزینه sdupdate بزنید تا تبلت به اخرین ورژن اندروید 4.3 و فارسی اپدیت بشه

Version WW V10.32.1.33.1

برای اپدیت به 4.4.2 فایل زیرو دانلود کنید ودوباره به k012_sdupdate تغییرنام بدید

و به دورید بوت بروید و مجدد sdupdate بزنید و بعد از بالا اومدن تبلت رو وایپ کنید.برای اپدیت های بعدی بوتلودر اپدیت خواهد شد و بجای sdupdate گزینه recovery رو بزنید برای فلش از روی رم.

Version WW_V11.2.3.27

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام دوست من کامل فارسیه چون تبلت خودم همین مدله فقط حیف که تاچ و lcd همین دیشب شکست که تاج کار نمیکنه...اینم عکس

بعدشم تو رامهای ایسوز که شرکت میده اگه ww باشه کامل کامل فارسیه اگه تو عکس نگاه کنی فارسی رو میبینی ....

4666x19va88e8gmnqx3l.jpg

• پسند 3

لینک به ارسال
ali.b.g    11

اقا منم یکی اوردن پیشم k012 رامش هم wwهست الان دوتا رام میزنم جواب نمیگیرم جریان چیه همش خطا میزنه ولی یکی از ورژنها رو خطا زد ولی گرفت و رفت بلاتر فریمورش

جریان چیه ممکنه سخت افزاری باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.