رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام گوشی مورد نظرو یکی ازهمکارا آورده خاموش 5تا میکشه.بنده با فایل آقای اقبالی که زحمت شو کشیدن با فلش تول زدم ولی فایده ای نداشت همینطوریه ... یه فایل با بیلد 214 گرفتم Y220-U10V100R001C466B214 با فلش تول رایت کردم همینطوریه ...........لطفا بگین مشکل چیه .باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Maghsoud    8,184
با سلام گوشی مورد نظرو یکی ازهمکارا آورده خاموش 5تا میکشه.بنده با فایل آقای اقبالی که زحمت شو کشیدن با فلش تول زدم ولی فایده ای نداشت همینطوریه ... یه فایل با بیلد 214 گرفتم Y220-U10V100R001C466B214 با فلش تول رایت کردم همینطوریه ...........لطفا بگین مشکل چیه .باتشکر

بایستی ورژن دیگری تست کنید با این مشخصه حل میشه Y220-U10V100R001C466B210SP03_Firmware_Middle_East_Channel_Android 2.3.6_ok

یاعلی

• پسند 5

لینک به ارسال

باسیتی ورژن دیگری تست کنید با این مشخصه حل میشه Y220-U10V100R001C466B210SP03_Firmware_Middle_East_Channel_Android 2.3.6_ok

یاعلی

ممنون تست میکنم خبرشو میدم

لینک به ارسال
SEYED1001    4,981

من شبیه این عیب داشتم فایل هم خیلی زدم اما فایده نداشت مشکل سخت افزاری بود راه افتاد

لینک به ارسال
peiman.rps    67

به احتمال 90% ضربه خورده است

آی سی هاشم چسبیه باید رو اونا کار کنی

برد ضعیفی داره مراقب باش

لینک به ارسال
Maghsoud    8,184
ممنون تست میکنم خبرشو میدم

شما نرم افزاری تست کن لازم باشه باید اکانت دانلود سنتر تهیه کنید اونم به نفعتون هست

یاعلی

• پسند 2

لینک به ارسال

شما نرم افزاری تست کن لازم باشه باید اکانت دانلود سنتر تهیه کنید اونم به نفعتون هست

یاعلی

با فایل فلش شما تست کردم بازم تغییری نکرد

لینک به ارسال
golpa    410

درود

اگر با فایل اقای اقبالی حل نشده روی ترمیم بوت کار کنید

لینک به ارسال
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.