رفتن به مطلب
شرایط فعال سازی بخش ویژه
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...
SEYED1001

حل مشکل تاچ Huawei y220‬‏

پست های پیشنهاد شده

SEYED1001    4,981

این مشکل به این صورت است که تاچ بعد از یه مدت کارکردن قاطی میکنه و خود به خود گزینه های گوشی رو فعال میکنه که ممکنه با خاموش روشن کردن گوشی حل بشه ولی بعد از چند دقیقه دوباره تاچ گیج میزنه...

این ایراد ممکنه براثر ضربه و یا بعد از باز و بسته کردن توسط تعمیر کار به وجود بیاد .

حتی با تعویض تاچ ممکنه مشکل حل نشه

بین تعمیر کارا هم جا افتاده که تاچ y220 همشون جواب نمیده و خرابیش زیاده

ولی در اصل ایراد در نحوه تعویض و جا انداختن تاچ میباشد.

و اما راه حل.....در زیر آی سی تاچ چسبی رسانا قرار دارد که هم قسمت زیر آیسی تاچ را به بدنه و هم نویز حاصل از کار کرد تاچ را به شاشی منتقل میکند که مانع از قاطی کردن تاچ میشود .بعد از باز کردن , ضربه خوردن و یا تعویض تاچ گوشی اگر این قسمت از شاسی جدا شود باعث میشود تاچ بعد از چند دقیقه کارکردن قاطی کند.

با توجه به اینکه چسب استفاده شده در این مدل کیفیت خوبی ندارد به راحتی جدا شده و این مشکل رو به وجود می اورد.مخصوصا در تاچ های تعوضی بیشتر به چشم میخورد.

برای حل این مشکل طبق تصویر چسب این قسمت از تاچ را جدا کرده و مقداری سیم قلع کش بریده و در محل مورد نظر قرار میدهیم

سپس 3 تیکه از چسبهای موجود در قاب های کپی گوشی را به اندازه ای سی تاچ برش زده و روی آن قرار میدهیم تا قسمت پشت ای سی کاملا به بدنه بچسبه و اتصال رو توسط سیم قلع کش بر قرار کند.

منبع : آقای حسن گودرزی

• پسند 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
alex110    189

لطفا عکس رو هم بزارین

من رو این مدل سه تا تاچ عوض کردم جواب نداده

لینک به ارسال
SEYED1001    4,981

سلام نوشته ها کاملا واضحه که باید چکار کنید ولی در اولین فرصت چشم..

• پسند 4

لینک به ارسال
SEYED1001    4,981

و اما عکس ها ..

1421811363.jpg

1421821805.jpg

1421735497.jpg

• پسند 5

لینک به ارسال
adel91    58

سلام دوستان

بنده تست نکردم که بقیه تاچ ها هم مثل y220 از زیر تاچ هم عمل میکنه

ولی من خودم یه دونه روبردم خونه تست کردم تاچ به صورت جدا از قاب. طوری که با قاب اصلا تماس نداشت یک ساعت بیشتر باهاش بازی کردم چند باری هم پیام دادم بدون یک لحظه قاط زدن.

بنظر بنده بدلیل حرارتی بودن و دوطرفه بودن تاچ واز طرفی دیگه بعد از روشن کردن گوشی بصورت عادی کار میکنه بعد از یه زمان کوتاه قاط میزنه بخاطرگرم شدن ال سی دی هست.

بنده تاچ رو با چسب دوطرفه تا دو میل اوردم بالا تا حدود زیادی درست شده

این تجربه شخصی بنده س.

• پسند 2

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.