رفتن به مطلب

قوانین

قوانین ثبت نام انجمن تخصصی پارتل موبایل

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

 

1 - مطرح کردن هر نوع مطالب سیاسی و یا خلاف شئونات اخلاقی ، اسلامی و یا توهین به مقامات کشوری ، مذهبی و نیز گذاشتن هر نوع کاریکاتور ، تصاویر مستهجن ، اخبار مربوط به کانالهای سیاسی و ماهواره ای ، طرح مباحث سیاسی ، ضد مذهبی ، نژآد پرستانه ، اهانت به قومیتها ، مذاهب و ادیان مختلف رسمی و غیر رسمی و مدیران و کاربران سایت و همچنین مطرح کردن هر نوع مطلب و یا برنامه و یا لینک در مورد هــک و هــکر و فیلـــــــــــــــتر شــــــــکن در سایت برای عموم ممنوع میباشد .

2 - تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . ایجاد ایدی با نام شخصیتها و گروه های معروف سیاسی ، اجتماعی ، مذهبی و گروه های موسیقی و شماره تلفن و ...در انجمن ممنوع است و در صورت مشاهده سریعا نام کاربری حذف خواهد شد .

3 - آواتارها و امضاهای نامناسب ( اعم از تصاویر و کاریکاتور شخصیتهای سیاسی و مذهبی و تصاویر مستهجن و دارای شماره تماس یا آدرس ایمیل و پستی ... ) بدون اخطار حذف خواهند شد و در صورت تکرار کاربر خاطی تحریم خواهد شد

4 - هنگام ثبت نام از ایمیل آدرس واقعی استفاده فرمایید.پس از تکمیل ثبت نام ایمیلی به منظور اطمینان ازصحت آدرس ایمیل شما، برایتان ارسال خواهد شد . آیدی شما تنها هنگامی فعال خواهد شد که بامراجعه به ایمیل ارسال شده از سوی سایت ، روی لینک فعال سازی آیدی کلیک کنید. درغیر اینصورت قادر به استفاده از امکانات سایت نخواهید بود.

5 - داشتن بیش از یک آیدی در این سایت مانعی ندارد. اما اگر از این آیدیها برای ایجاد اخلال و دامن زدن به حاشیه و مسائل ممنوعه استفاده شود مسئولان سایت مجازند نسبت به مسدود نمودن یک یا تمامی آنها اقدام نمایند.

6 - لطفا در هنگام ایجادتاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید. مدیران بخشها الزامی در پاسخگوئی به تاپیکهائی که در انجمن نامناسب با موضوع تاپیک ارسال شده باشند ندارند و چنین ارسالهایی حذف خواهند شد و در صورت تکرار دسترسی کاربر متخلف به انجمن قطع خواهد شد.

7 - لطفا از ارسال تاپیکهای تکراری جدا خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجو از عدم وجود مطلب مشابه در انجمن ها مطمئن شوید . از نوشتن یك سوال و یا یك نامه درانجمنهای مختلف خودداری فرمایید.

8 - لطفا در عنوان تاپیکهای ارسالی از کلمات کلیدی سوال خود استفاده فرمایید.عنوان مطلب شما باید مربوط به مطلب ارسالی و نشان دهنده سوال و مورد درخواستتان باشد . استفاده از عنوان مناسب سبب خواهد شد که هم سریعتر به پاسختان دست یابید و هم سایر کاربران در استفاده از گزینه سرچ قادر به یافتن راهنمایی های تاپیک باشند.

9 - لطفابراي جلوگيري از شلوغ شدن انجمن ها و بي نظمي در آنها ازارسال پست های غیرلازم ، پستهای تشکر ، اعلام موافقت و غیره خودداری نموده و برای چنین مواردی از گزینه تشکر استفاده كنيد.

10 - در تمامی قسمت های انجمن از زبان و خط شیرین پارسی استفاده نمائید و ارسالهایی که عنوان و یا متن آن به زبان لاتین باشد حذف خواهد شد

11 - کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها ازکلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، توهین به سایرکاربران ، مدیران و مسئولین سایت ،(چه در تاپیکها یا توسط پیام خصوصی وسایر امکانات سایت) اشتراک آن کاربر حذف و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد . خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه نقض قوانین ، بي احترامي به شخص يا اشخاص ازبرخورد شخصی خودداری کرده و فقط مراتب را به مدیران و ناظمان آنلاين اطلاع دهید .

12 - هرگونه فعالیت تجاری ، ایجاد تاپیکهای کسب درآمد در اینترنت،تبلیغ فروشگاه های مجازی ، تبلیغ شرکتهای هرمی مانند گلد کوئیست و گرین هورس و شرکتهای مشابه ، قرار دادن لینک سایتهای ماهواره ای فارسی زبان و تبلیغ وبلاگها و اعلام ایمیل آدرس و شماره تماس و غیره در ارسالها و امضاء و آواتار ممنوع است و چنين مواردی بلافاصله حذف و با كاربر متخلف برخورد خواهد شد . لطفا" در انتخاب آواتار و ویرایش امضای خود به مقررات منع تبلیغ در سایت توجه فرمایید .

13 - درج تاپیک های خرید و یا فروش محصول و یا ابزار و ... مربوط به تخصص این انجمن با اجازه مدیریت انجمن در بخش مربوطه طبق قوانین خاص آن بخش امکان پذیر میباشد .

14 - برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال خود به راهنمائیهای مدیران انجمنها و مسئولان سایت توجه فرمایید .در صورت ارائه راهنمائی غلط توسط سایر کاربران ، این سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل خسارات و مشکلات احتمالی بوجود آمده نخواهدداشت.

15 - طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در انجمنها ممنوع می باشد و اینگونه ارسالها بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

16 - ایجاد تاپیک کپی شده از انجمن و سایت های دیگر بدون رضایت ناشر آن ممنوع بوده و عواقب آن به عهد کاربر ایجاد کننده تاپیک میباشد و در صورت مشاهده چنین مواردی به مدیران انجمن اطلاع داده تا تاپیک حذف گردد و در صورت رضایت ناشر آن اعلام منبع آن الزامی میباشد

17 - مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

18 - برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با مدیران و کاربران از طریق ایمیل ، چت و یا روشهای دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

19 - كپي برداري از مطالب اين سايت در سايتهاي ديگر بشرط دادن لينك دقيق منبع آن و ذكر نام نويسنده مجاز است.

20 - از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جددا خودداري كنيد

21 - مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستد !

22 - در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، بدون تعارف دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !

23 - کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی یک سایت یا انجمن به عنوان منبع بر خلاف قوانین بوده و به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد .

24 - ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها ، وبلاگ های و دیگر سایت ها فارسی زبان برای جواب دادن به سوالات آنها بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

25 - ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد.

26 - در صورت تکرار قانون شکنی ، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت در جهت تخریب جو انجمن و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ؛ حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی ، برای این سایت محفوظ است

27 - قرار دادن هرگونه متن و یا تصویر تبلیغات شخصی در آواتار, امضا,محل سکونت و بخش های خصوصی دیگر ممنوع میباشد و بدون اطلاع قبلی طبق تصمیمات مدیریت انجمن حذف خواهد شد و در صورت عدم توجه با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

28 - ایجاد هرگونه تاپیک کرک باکس و دانگل و برنامه به هر نحو و شکل ممنوع میباشد و تاپیک های مربوطه توسط مدیران بدون اخطار حذف خواهد شد و در صورت تکرار دسترسی کاربر خاطی مسدود خواهد شد

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد(در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم و به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.

با تشکر

مدیریت انجمن پارتل موبایل